برنامه می تواند بیماران خود-نظارت بر COVID-19 علائم

یک برنامه جدید به نام CovidCare می تواند کمک به مردم در انزوای خود مانیتور COVID-19 علائم و همچنین شناسایی نیازهای روانی محققان گزارش.

نرم افزار اندازه گیری چیزهایی مثل ضربان قلب و درجه حرارت بدن و تنگی نفس به ارائه self-monitoring, پشتیبانی از بیماران مبتلا به علائم یا تشخیص COVID-19.

CovidCare همچنین می پرسد کاربران سوالات خود را در مورد نیازهای عاطفی و چگونه آنها مقابله محققان با ارائه اطلاعات حیاتی در مورد اثرات خود انزوا در سلامت روانی با توجه به COVID-19.

برنامه های توسعه دهندگان در حال حاضر نورد از یک کارآزمایی بالینی برای تست ایمنی و اثر بخشی از این برنامه است. COVID-19 مثبت یا علامتی بیماران در شرکت تنفسی درمانگاه در استرالیا را با استفاده از برنامه به طور منظم نظارت بر علائم خود را به عنوان به خوبی به عنوان سلامت روان خود را در طول خود انزوا.

محققان همچنین انجام یک sub-مطالعه برای درک نیازهای عاطفی افراد در طول self-جداسازی به کمک اطلاع رسانی مدیریت موثر برای سلامت روان و رفاه است.

این نتایج را به اطلاع دولت و پژوهش و صنعت در پاسخ به آینده بیماری های همه گیر از این نوع می گوید: ویکتوریا پالمر دانشیار در عمل به طور کلی بخش در دانشگاه ملبورن است.

“این بیماری همه گیر تغییر کرده است راه ما ارتباط برقرار کردن با دیگران و خود به انزوا خواهد بود بخشی از زندگی ما به عنوان طولانی به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد,” او می گوید. “ما به فوریت نیاز به سند سلامت روان اثرات برای مردم و ارائه حمایت بیشتر را در صفحه اصلی میدهد.”

“CovidCare یک ابزار است که با پشتیبانی از بیماران و پزشکان می گوید:” جیمز کین ارشد اجرایی در دیجیتال محصول شرکت Two Bulls که کمک به توسعه برنامه.

“این بیماران قرار می دهد در یک موقعیت برای اطمینان و درستی روشن شدن سابقه از نشانه های خود را باید از آنها تصمیم به بازدید از یک دکتر. این یک ابزار ساده برای نظارت بر علائم COVID-19 منظم است که می تواند کمک به مردم برای احساس بیشتر در کنترل” کین می گوید.

تیم کاوش چگونه از راه دور ابزار سلامت مانند CovidCare می تواند تغییر چشم انداز از مراقبت های اولیه بخش در دراز مدت.

“برنامه ها و دیگر وسائل دیجیتال استفاده می شود می تواند برای طیف وسیعی از بیماری های مزمن از جمله مداخلات هدفمند برای آنفلوانزا دیابت و دردناک پوستی مانند سلوليت می گوید:” جرمی گلدین استادیار و عضو ارشد تنفسی پزشک.

اضافی محققان از دانشگاه Swinburne دو گاو نر و دانشگاه ملبورن کمک کند.

منبع: دانشگاه ملبورن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>