برنامه بررسی می کند که آیا شما در تماس با آمده مرگبار Coronavirus

چین منتشر شد یک برنامه بیش از آخر هفته که اجازه می دهد تا ساکنان چک کنید و ببینید اگر آنها می آیند در “تماس نزدیک” با Covid-19 coronavirus که به کشته شدن بیش از یک هزار نفر در کشور است.

با توجه به رسانه دولتی, آژانس, رادیو فردابرنامه, کاربران باید اسکن یک کد QR بر روی یکی از چندین برنامه های محبوب چینی مانند WeChat برای ایجاد یک پرس و جو. بعد آنها ثبت نام خود و شماره تلفن خود را وارد کنید نام و نام خانوادگی و شماره شناسایی صادرشده توسط دولت با هر شماره تلفن برای سه پرسش.

برنامه پس از آن اجازه می دهد تا کاربر دانم که آیا آنها بوده است و در تماس نزدیک با فرد آلوده با coronavirus مشکوک به آلوده شدن با آن و یا در معرض آن است.

اما در مورد چین تعریف “تماس نزدیک” با توجه به انتخاب داستان آن شامل کار با رفتن به مدرسه و یا زندگی در همان خانه به عنوان یک فرد. افرادی که سفر در یک به طور کامل محصور مطبوع قطار محفظه با هم نیز در نظر گرفته شده است در تماس نزدیک هستند و افرادی که نشسته در عرض چند ردیف از یک دیگر در هواپیما.

اگر برنامه تعیین می کند که یک فرد شده است در تماس نزدیک با coronavirus آن را توصیه می کند که آنها در خانه بمانند و تماس با مقامات بهداشتی.

ایسنا نوشت که اداره کل وزارت امور خارجه شورای ملی کمیسیون بهداشت و چین تکنولوژی الکترونیک گروه شرکت های مشغول به کار با هم برای توسعه نرم افزار.

این برنامه با استفاده از داده های جمع آوری شده و به اشتراک گذاشته شده توسط چندین سازمان های دولتی از جمله ملی کمیسیون بهداشت وزارت حمل و نقل راه آهن چین و عمران اداره حمل و نقل هوایی از چین است.

در حالی که چین به طور منظم برای انتقاد کوه از داده های جمع آوری شده شهروندان این یک مثال از اینکه چگونه است که مجموعه می تواند به نفع مردم است.

“در چین و در سراسر آسیا داده است که دیده نمی شود چیزی را قفل شده; این چیزی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد ارائه شده آن را انجام داده در یک شفاف راه با رضایت که در آن مورد نیاز” کارولین Bigg یک تکنولوژی وکیل در قانون شرکت DLA Piper گفت BBC News.

“از دیدگاه چینی این [برنامه] واقعا خدمات مفید برای مردم” او در ادامه اضافه کرد که “این واقعا یک ابزار قدرتمند است که واقعا نشان می دهد که قدرت از داده ها استفاده می شود برای خوب است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im