آپولو 13 سالگرد 50 نمایشگاه به راه اندازی فضای جدید خدمات اجاره

هاچینسون ما یک فضای جدید نمایشگاه اجاره برنامه.

این Cosmosphere موزه فضایی در هاچینسون کانزاس در حال گسترش است موجود SpaceWorks مرمت و تکرار بخش شامل یک خط جدید از فضای مصنوع اجاره و نمایش خدمات ساخت. این برنامه راه اندازی با یک سفر نمایشگاه به پایان رسیده جشن 50 سالگرد ناسا ماموریت آپولو 13 در ماه آوریل است.

“در طول سال های Cosmosphere استیجاری آثار به موزه ها و نمایشگاه ها در سراسر جهان, اما هرگز توسعه یک طرح کسب و کار رسمی در سراسر برنامه” جیم Remar, Cosmosphere رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما نگاه به تنوع و گسترش عملیات فراتر از موزه ما دیوار ما به طور رسمی توسعه و راه اندازی این برنامه است.”

“این باور من است که SpaceWorks نمایشگاه و مصنوع برنامه اجاره می تواند به تحقق رشد اقتصادی در سال آینده گفت: Remar.

مرتبط با: شکست یک گزینه نیست: ناسا ماموریت آپولو 13 بقا در تصاویر

توسعه یافته برای استفاده از Cosmosphere گسترده مجموعه ای از بیش از 12000 فضای مصنوعات — شامل بزرگترین آرشیو از آمریکا و روسیه در فضا یادگاری — نمایشگاه و مصنوع اجاره برنامه خواهد ساخت بر SpaceWorks سابقه حمایت از Cosmosphere دیگر موسسات و پروژه های هالیوود. در علاوه بر این به بازگرداندن “اودیسه” آپولو 13 فرمان ماژول و حفاظت از عطارد فضاپیمای “آزادی بل 7” و Saturn V موتور موشک هم مطرح کردن کف اقیانوس SpaceWorks نیز ساخته ماکت غرفه برای 2018 نیل آرمسترانگ biopic “مرد اول” و تلویزیون اپل+ جایگزین فضای تاریخچه سری “برای همه بشریت است.”

SpaceWorks ” جدید سفر نمایشگاه را پوشش مشابه آرایه ای از افراد از “زندگی در فضا” و فضای عکاسی به تاریخچه تلسکوپ فضایی هابل و تقاطع بین اکتشاف فضا و فرهنگ پاپ. اولین نمایشگاه جدید با تمرکز بر ایالات متحده ماموریت سوم را به تلاش برای فرود فضانوردان بر روی ماه در سال 1970.

“آپولو 13: ماموریت بقا” استخدام پانل های صفحه نمایش بزرگ و معتبر مصنوعات از Cosmosphere مجموعه به بازشماری جزئیات از “ناسا موفق ترین شکست.”

“ما فرمان ماژول ‘اودیسه’ در موزه ما بنابراین ما باید برخی از تعهدات ذاتی برای کمک به گسترش دانش آپولو 13,” ناتان مایر Cosmosphere معاون رئیس جمهور از آموزش و پرورش و استراتژی گفت: در یک موزه پادکست. “ما ایجاد یک نمایشگاه جدید در حدود 1000 فوت مربع [93 متر مربع] نمایشگاه که در موزه ها و کتابخانه ها و فضاهای عمومی می تواند اجاره و آن را [از ماموریت آپولو 13] به زندگی در منطقه خود است.”

The Cosmosphere's "Apollo 13: A Mission of Survival" traveling exhibit, featuring the world's highest-resolution photo op with the Apollo 13 command module Odyssey, is the first offering of the SpaceWorks Exhibit and Artifact Rental Program.

این Cosmosphere را “آپولو 13: ماموریت بقا” سفر نمایشگاه جهان شامل بالاترین رزولوشن عکس op با آپولو 13 فرمان ماژول Odyssey اولین ارائه SpaceWorks نمایشگاه و مصنوع اجاره برنامه. (اعتبار تصویر: Cosmosphere)

از “آپولو 13: ماموریت بقا” نمایشگاه شامل به ندرت دیده می شود تصاویر و اشیاء از این مشکل گرفتار پرواز که نزدیک به فضانوردان Jim Lovell فرد Haise و جک Swigert در اعماق فضا. صفحه نمایش نیز شامل یک فرصت منحصر به فرد به ناگهان آپولو 13 فرمان ماژول تا از نزدیک و بدون مراجعه به Cosmosphere.

“یکی از چیزهایی که ما در مورد هیجان زده است که آن را شامل جهان را با بالاترین وضوح تصویر از کپسول” گفت مایر. “پس از [انجام] این است که ما در موزه, ما آن را تبدیل به یک 8 پا 8-پا [2.4 2.4 متر] عنصر. این یک فرصت عکس در یک سطح جزئیات است که شما واقعا نمی توانید ببینید [وگرنه] مگر اینکه شما در حال ایستاده چند پا در مقابل واقعی کپسول.”

پانل های دیگر در این نمایشگاه جدید مرحله بازدید کنندگان از طریق این انفجار که از خط خارج برنامه ریزی شده در ماه فرود تلاش است که فضانوردان و کنترل ماموریت در زمان برای زنده ماندن سفر و ماموریت را با پیروزی به زمین بازگشت. عمومی قادر خواهد بود برای دیدن در اندازه کامل کپی از دی اکسید کربن اسکرابر (لیتیم هیدروکسید قوطی) که آپولو 13 خدمه معروف اقتباس به “جا میخ مربع در یک سوراخ گرد” را به عنوان به خوبی به عنوان نمونه معتبر از این نوع دوربین ها و لباس های مورد استفاده در هیئت مدیره سفینه فضایی است.

با سالگرد 50 آینده به سرعت SpaceWorks تیم در مسیر به نمایشگاه جدید در زمان.

“ما در حال عجله برای قرار دادن همه چیز را به تولید به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم اما ما آماده برای شروع به رزرو” گفت: مایر. “ما در حال حاضر شده است در تماس با مقدار زیادی از هوا و فضا موزه ها در سراسر کشور.”

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im