Antipoaching Tech آهنگ COVID-19 شعله ور شدن یو پی اس در آفریقای جنوبی

در مارس 1, آفریقای جنوبی به آرامی شروع به باز کردن فروشگاه خود را و اقتصاد پس از پنج هفته lockdown برای محدود کردن گسترش COVID-19. کلید این شل شدن از محدودیت های دولت و دانشمندان می گویند این است که یک برنامه به سرعت به نقطه جدید بیماری شعله ور شدن یو پی اس و منزوی کردن آنها را قبل از گسترش بیشتر است. برای انجام این کار از حقوق خود و با تکیه بر تکنولوژی است که ادغام انواع مختلف سلامت و محل اطلاعات در مورد افراد در سراسر کشور—یک ابزار مبتنی بر نرم افزار است که مورد استفاده برای شناسایی شکار غیر قانونی کرگدن نقاط در آفریقای جنوبی پارک های ملی است. دولت همچنین marshaled نیروی 60,000 جامعه مراقبت های بهداشتی کارگران به صفحه نمایش مردم برای COVID-19 علائم و پیگیری کردن دیگران که در تماس با فرد آلوده.

در این کشور از 59 میلیون نفر حدود 10 ، 000 از آنها تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در اوایل مارس و بیش از 190 نفر فوت کرده اند. دانشمندان می گویند سریع در سراسر کشور مستند—که آغاز شده و در اواخر ماه مارس یک هفته پس از اولین مورد مثبت شناسایی شد—آهسته گسترش ویروس. اما در حال حاضر با افزایش بیکاری و خطر یک فاجعه اقتصادی آفریقای جنوبی را آغاز کرده است برای بازگشایی در پنج مرحله فرایند است. این کشور تا به حال شده است در ابتدا در سطح پنج این طرح با هر کس به جز کارگران ضروری محدود به خانه و اکثر کسب و کار بسته شده است. آن است که در حال حاضر در سطح چهار که در آن صنایع مانند معدن می تواند در ظرفیت محدود و شهروندان مجاز به خرید لباس زمستانی و دریافت مواد غذایی سریع تحویل. در سطح یکی از مهمترین فعالیت طبیعی را از سر گرفت.

اما شل تر محدودیت احتمالا معنی یک افزایش قابل توجهی در موارد کارشناسان می گویند ارائه مشاوره به دولت است. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از شیوع بیماری” گفت: سلیم Abdool کریم متخصص اپیدمیولوژی و رئیس آفریقای جنوبی COVID-19 وزرای خارجه کمیته مشورتی در یک وبینار روز قبل از بازگشایی شروع شد. که مشکل است برای رفتن به یک خطر خاص. آکادمی علوم آفریقای جنوبی آمده است که حتی قبل از COVID-19 کشور سیستم مراقبت های بهداشتی بود که تحت استرس از بزرگترین اپیدمی اچ آی وی و سل (TB) بیماری همه گیر. برای نگه داشتن بیمارستان از تاخت و تاز کردن مقامات می خواهید برای جلوگیری از انتظار موضعی شیوع بیماری به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. “تست ردیابی درمان—که بسیار اساسی می گوید:” Tolullah Oni متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کمبریج. “شما می توانید تمام باور نکردنی تکنولوژی در جهان است. اگر شما آزمایش مردم و شما در حال ردیابی, آن را فقط به شما گفتن ناقص اطلاعات در یک راه خوب است.”

اما فن آوری بخش عمده ای از این کشور استراتژی است. خود را به شورای ملی پژوهش های علمی و صنعتی است که با استفاده از یک سیستم که ترکیبی از جریانهای چندگانه داده ها به نام فرماندهی و کنترل همکار (Cmore) بود که به کار به عنوان یک antipoaching ابزار. آفریقای جنوبی به 80 درصد از جهان کرگدن شده اند که سخت برخورد با شکار غیر قانونی سندیکاهای که حمله این کشور پارک های ملی وسیع دستگاه از بیابان است که پوشش حدود 37000 کیلومتر مربع (مساحت بزرگتر از تایوان). Cmore توقف داده ها-جمع آوری و تجزیه و تحلیل سیستم هشدار پارک رنجرز که نمی توان در همه جا مورد مناطق از فعالیت های غیر قانونی. برای مثال یک رنجر ممکن است پیدا کردن یک سوراخ در یک پارک حصار و آپلود یک عکس یک شرح نقض و که در آن رخ داده است به Cmore از طریق گوشی های هوشمند است. که نقطه داده است و سپس در ترکیب با دیگر مشکوک هشدار که ممکن است آپلود شده همراه با هر گونه سابقه از حوادث شکار غیر قانونی در این منطقه به نقاط دیگر پارک کند و سیگنال های دریافتی از سنسور دما که تشخیص حرارت بدن انسان و حیوان در این منطقه است. این نمایش زمان واقعی اجازه می دهد تا مقامات به وزن تهدیدات احتمالی و تصمیم می گیرید که آیا برای اعزام بزرگتر تیم به رهگیری جنایتکاران مشکوک.

دولت در زمان این اساسی سیستم و طراحی دوباره آن را به جمع آوری داده های مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر. در حال حاضر سازگار با برنامه می کشد با هم اطلاعات از جمله در مورد آمار جمعیتی گسترش جمعیت کشور و سلامت داده ها از بیمارانی که آزمایش شده اند. حدود 340000 آفریقای جنوبی داشته اند تشخیصی تست های آزمایشگاهی برای عفونت های ویروسی و بیش از هفت میلیون بوده است به نمایش در آمد جامعه کارگران برای علائم. این داده ها شامل همه چیز در یک پایگاه داده دولت و تغذیه به سیستم جدید است. اگر یک فرد آلوده شده است مقامات بهداشتی دریافت یک هشدار به همراه اطلاعات آدرس و شروع به ردیابی کسانی که آمده اند در سال های اخیر در تماس با آن شخص. گاهی اوقات آنها کمک ردیابی تلفن همراه: ملت آخرین مقررات وادار تلفن همراه ارائه دهندگان به دست بیش از این مکان ممکن است مخاطبین یک فرایند است که آن نیز استفاده می شود در اسرائیل.

اما بر خلاف اسرائیل که در آن این اطلاعات جمع آوری شده توسط داخلی آژانس امنیت شین بت آفریقای جنوبی را نگه می دارد اطلاعات خود را با آژانس بهداشت. “ما نمی securitized رویکرد نسبت به تماس با ردیابی است که حافظ می گوید:” جین دانکن یک آزادی رسانه ها متخصص در دانشگاه ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی. حفظ پایگاه داده در سلامت سازمان را کاهش می دهد توانایی پلیس یا دولت و مقامات امنیتی برای دسترسی به داده ها برای جاسوسی و یا دلایل سیاسی—یک احتمال آن است که نگرانی منتقدان دیجیتال تماس با ردیابی.

آفریقای جنوبی رویکرد موجب افزایش کشور موجود شخصی-فرآیند غربالگری. این متکی به 60,000 بهداشت و درمان کارگران که در حال رفتن درب به درب در جوامع به درخواست ساکنان در صورتی که علائم COVID-19 مانند درجه حرارت بالا و سرفه و ارسال در موارد ممکن است برای تست تشخیصی. “خانواده بررسی بخش کلید فعال نظارت به درک جامعه انتقال [و] تولید geospatial نقشه توزیع” به تمرکز بر مداخلات می گوید Quarraisha Abdool کریم, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت و دانشگاه KwaZulu-Natal در آفریقای جنوبی. او توسعه برخی از بررسی روش. کارگران هر خانوار در منطقه و با استفاده از یک تلفن و یا قرص تصرف محل GPS خود را و ساکنان آن جمعیت. آنها همچنین پرس و جو در مورد شش علائم. “اگر کسی در خانواده گزارش دو یا بیشتر از علائم و نشانه های آنها با اشاره به ثابت و یا تلفن همراه درمانگاه [برای تست آزمایشگاهی],” Abdool کریم می گوید.

از هفت میلیون نفر به نمایش در آمد توسط این برنامه بیش از 72,000 ارجاع شده برای آزمایش های بیشتر. این کشور در حال حاضر به طور متوسط حدود 16,000 آزمایش های جدید هر روز. این ظرفیت استوار در بخش های بزرگ, موجود در زیرساخت های ایجاد شده برای نظارت بر گسترش HIV و سل از طریق جمعیت آن است. آفریقای جنوبی بیش از 180 تست سایت.

برای کل سیستم به کار حاوی نقاط, اما هر دو داده ها-مجموعه تکنولوژی و خانه به خانه نظرسنجی باید برای تکمیل هر یک از دیگر. و هنوز مشخص نیست که آیا این شرط اتفاق خواهد افتاد. بروس باست داده دانشمند و ریاضیدان در دانشگاه کیپ تاون در آفریقای جنوبی هشدار می دهد که “حتی اگر [اقتباس Cmore] سیستم با این نسخهها کار کاملا یک چالش کلیدی است که به احتمال زیاد به یکپارچه سازی آن را به طور موثر با تدارکات و عملیات بر روی زمین است.” به عنوان موارد افزایش سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد بود سخت تحت فشار برای حفظ جلوتر از آنها دانشمندان و مقامات بهداشت احتیاط. کشور خواهد شد که مشکل افزایش آن تست ظرفیت چرا که تولید هر یک از آن سنجش اما باید واردات آنها را. پس از آن باید استفاده موجود در آزمون را به دقت.

برخی از محققان نگران هستند که این گزارش آفریقای جنوبی COVID-19 موارد را منعکس نمی کند تا چه حد کامل از این بیماری همه گیر است که آن را سخت برای جلوگیری با استفاده از اقدامات برنامه ریزی شده. Alex van den Heever های بهداشت و درمان سیاست متخصص مستقر در دانشگاه Witwatersrand در ژوهانسبورگ می گوید: موجود اعداد “غیرقابل توجیهی از رقم” پایین به دلیل ناکارآمد مورد ردیابی و تست و اضافه می کند که دولت این است که نگه داشتن تمام COVID-19 داده به قفسه سینه خود تا محققان مستقل نمی تواند ارزیابی اعداد خود را. “این است که چگونه شما مدیریت یک بیماری همه گیر. شما مدیریت یک بیماری همه گیر بودن بیشتر باز دموکراتیک تر و اجازه می دهد برای نقد و نظر” او می گوید.

کمبریج را Oni ، از سوی دیگر امیدوار است. “آفریقای جنوبی است منحصر به فرد قرار گرفته در حس [که] این پتانسیل به اهرم فن آوری و همچنین به عنوان تجربه با اصول کنترل عفونت—درب-به-درب چیزا nonsexy مسائل است. که پایه و اساس,” او می گوید. “آفریقای جنوبی سابقه این دو واقعیت. و اگر شما می توانید آنها را با هم کار کنند و سپس شما ایستاده شانس بودن موثر است.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de