آنتی بادی آزمایش برای Coronavirus ممکن است همه چیز را تغییر دهید

نخست وزیر بوریس جانسون آنها را به نام یک تعویض بازی’. آنتی بادی آزمایش دستگیر کرده اند که توجه جهان را به پتانسیل خود را برای کمک به بازگشت زندگی به حالت عادی آشکار که در معرض شده است و در حال حاضر ممکن است سیستم ایمنی بدن به کروناویروس جدید.

ده ها تن از شرکت های زیست فناوری و تحقیقات آزمایشگاه را با عجله به تولید آزمایش خون. و دولت ها در سراسر جهان خریداری کرده اند و میلیون ها نفر از کیت به این امید که آنها می تواند راهنمای تصمیم گیری در زمانی که به استراحت اجتماعی-فاصله اقدامات و مردم بازگشت به کار. برخی از آنها حتی پیشنهاد کرد که این آزمایش می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ‘ایمنی گذرنامه’ به صاحب ترخیص کالا از گمرک به ارتباط برقرار کردن با دیگران دوباره.

بسیاری از دانشمندان به اشتراک گذاری این شور و شوق. هدف فوری یک آزمون است که می تواند به بهداشت و درمان و دیگر کارگران ضروری که آیا آنها هنوز هم در معرض خطر ابتلا به عفونت می گوید دیوید اسمیت بالینی virologist در دانشگاه وسترن استرالیا در پرث. در آینده آنها نیز می تواند ارزیابی اینکه آیا واکسن نامزدها مردم را به ایمنی.

اما همانطور که با بسیاری از فن آوری های جدید, نشانه هایی وجود دارد که وعده های COVID-19 آنتی بادی آزمایش است فروش و چالش های خود را دست کم گرفت. کیت آب گرفتگی بازار اما بیشتر نیست به اندازه کافی دقیق برای تایید اینکه آیا یک فرد شده است در معرض ویروس.

و حتی اگر تست قابل اعتماد هستند و نمی توانند نشان می دهد که آیا کسی است که سیستم ایمنی بدن به عفونت مجدد می گویند دانشمندان است. از آن خواهد شد در حالی که قبل از کیت به عنوان مفید به عنوان امیدوار اسمیت می گوید. “کشورها هنوز در حال جمع آوری شواهد.”

دولت بریتانیا یاد گرفتیم در مورد این راه سخت پس از آن دستور داد تا 3.5 میلیون آزمون از چندین شرکت در اواخر ماه مارس تنها به بعد کشف کنند که هیچ کدام از این آزمایشات انجام شده به اندازه کافی.

“بدون آزمون از آزمون می گوید:” مایکل Busch, مدیر Vitalant موسسه تحقیقاتی در سان فرانسیسکو.

آنتی بادی آزمون نیز در حال استفاده توسط محققان در سطح جهان به منظور برآورد میزان عفونت کروناویروس در سطح جامعه است که بسیار با ارزش با توجه به اینکه بسیاری از مکان ها انجام نمی دهد به اندازه کافی استاندارد تست و مردم با خفیف یا بدون علائم احتمالا از دست رفته در صورت رسمی به حساب میآید. این نظرسنجی آزمون بخشی از جمعیت و استفاده از آن به منظور برآورد عفونت در میان جامعه گسترده تر. بیش از یک دوجین گروه در سراسر جهان در حال انجام چنین مطالعاتی.

سیل آزمون

زمانی که یک ویروس با حمله به بدن سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی های مبارزه با آن. کیت تشخیص وجود آنتی بادی با استفاده از قطعات از این ویروس شناخته شده به عنوان آنتی ژن. آزمون به طور کلی سقوط به یکی از دو دسته: تست های آزمایشگاهی که نیاز به پردازش توسط تکنسین های آموزش دیده و حدود یک روز و در نقطه از مراقبت های آزمون است که به سریع بر روی نقطه ای در نتایج در عرض 15 دقیقه تا نیم ساعت. چندین شرکت از جمله برتر زیست فناوری در ایالات متحده و چین بر اساس Autobio تشخیص ارائه نقطه از مراقبت های کیت است که طراحی شده برای استفاده توسط متخصصان بهداشت برای بررسی اگر یک فرد تا به حال ویروس — اما برخی از شرکت آنها را در بازار برای مردم را به استفاده از در خانه.

آزمون تشخیص نیست ویروس خود را محدود به استفاده در تشخیص عفونت فعال می گویند سازمان بهداشت و درمان. اما در برخی از کشورها مانند ایالات متحده آمریکا و استرالیا, تست های در حال استفاده در برخی از موارد برای تشخیص افرادی که مشکوک COVID-19 اما کسانی که تست منفی در استاندارد تست PCR اسمیت می گوید. (یک مطالعه توسط محققان در شنژن سوم مردم بیمارستان در چین یافت می شود که تست PCR نیست همیشه تشخیص بیماران آلوده به ویروس.)

مطالعات اولیه در افرادی که از بهبود COVID-19 شناسایی سه نوع SARS-CoV-2-آنتی بادی اختصاصی و تولید کنندگان و موسسات تحقیقاتی باید توسعه یافته و آزمایش است که هدف این آنتی بادی. برای مثال آلمان شرکت biopharmaceutical EUROIMMUN را توسعه داده است یک تست آزمایشگاهی است که تشخیص SARS-CoV-2-خاص ايمونوگلوبولين G و ایمونوگلوبولین A.

به دلیل جاری اورژانس غذا و داروی آمریکا (FDA) دارای آرامش قوانین حاکم بر استفاده از چنین آزمون. آن مجاز است استفاده از آنها در آزمایشگاه و توسط کارگران مراقبت های بهداشتی برای تشخیص فعال COVID-19 عفونت با سلب مسئولیت که آنها بررسی شده توسط FDA و این نتایج نباید به عنوان اساس تنها برای تایید است که کسی که دارای این بیماری است. استرالیا نیز معرفی مشابه اضطراری مجوز.

این اقدامات مناسب با توجه به همه گیر وضعیت اسمیت می گوید. آنتی بادی آزمایش در افرادی که ممکن است به طور فعال آلوده می تواند بخش مهمی از مدیریت بیماران در بیمارستان و تماس با ردیابی اگر چه این نتایج باید با احتیاط تفسیر او می گوید.

تست آزمون

یک مشکل این است که اکثر کیت اند و نه تحت آزمایش های دقیق برای اطمینان از آنها را قابل اعتماد می گوید Busch. در طول یک جلسه در پارلمان انگلیس به مجلس عوام علم و فناوری انتخاب کمیته 8 مارس کتی, سالن, مدیر استراتژی تست برای COVID-19 گفت که هیچ کشوری به نظر می رسد به یک اعتبار تست آنتی بادی است که با دقت می تواند در تعیین اینکه آیا یک فرد تا به حال COVID-19.

کیت نیاز به trialled در گروه های زیادی از مردم به منظور بررسی دقت: صدها نفر از مردم که تا به حال COVID-19 و صدها نفر از مردم که نیست می گوید: پیتر Collignon یک پزشک و آزمایشگاه میکروبیولوژیست در دانشگاه ملی استرالیا در کانبرا است. اما تا کنون تست ارزیابی باید شامل تنها برخی از ده ها از افراد به خاطر آنها توسعه یافته اند به سرعت.

به نظر می رسد که بسیاری از آزمون ها در حال حاضر در دسترس نیست به اندازه کافی دقیق در شناسایی افرادی که این بیماری یک ملک به نام تست حساسیت و کسانی که آلوده شده است, شناخته شده به عنوان تست ویژگی. با کیفیت بالا و تست باید رسیدن به 99 ٪ یا بیشتر حساسيت و ويژگی می افزاید: Collignon. که بدان معنی است که آزمایش باید به نوبه خود تنها در حدود 1 مثبت کاذب و 1 منفی کاذب برای هر 100 واقعی مثبت و منفی درست نتایج.

اما برخی از تجاری آنتی بادی آزمون ثبت کرده اند توضيح به عنوان کم 40 درصد در اوایل عفونت است. در یک تجزیه و تحلیل از 9 تجاری تست های موجود در دانمارک 3 آزمایشگاه بر اساس آزمايش حساسیت اعم 67-93% و توضيح از 93-100%. در همان مطالعه پنج نفر از شش نقطه از مراقبت آزمايش حساسیت اعم 80-93% و 80-100% ويژگی اما برخی از کیت تست شد و در کمتر از 30 نفر است. تست شد به حالت تعلیق برای یک کیت. به طور کلی حساسیت تمام آزمون بهبود در طول زمان با کمترین حساسیت ثبت دو هفته پس از اولین علائم به نظر می رسد. برخی از این آزمون ها نیز استفاده می شود برای تست افراد در کشورهای دیگر از جمله آلمان و استرالیا است.

نقطه از مراقبت های آزمون هستند حتی کمتر قابل اعتماد تر از آزمون استفاده می شود در آزمایشگاه می افزاید: اسمیت. این است زیرا آنها با استفاده از یک نمونه کوچکتر از خون به طور معمول از یک خراش انگشت — و در حال انجام در کمتر از یک محیط کنترل شده از یک آزمایشگاه که می تواند بر عملکرد آنها. آنها باید با احتیاط استفاده می شود, او می گوید. که توصیه می کند که در نقطه از مراقبت های آزمون تنها برای تحقیقات استفاده می شود.

بدون اعتماد آزمون “ما ممکن است در نهایت انجام بیش از آسیب خوب می گوید:” Collignon.

زمان بندی بسیار مهم است

یکی از ناشناخته که بر هر دو نوع تست است و فعل و انفعال بین زمان و دقت است. اگر یک آزمون انجام شده است بیش از حد به زودی پس از یک فرد آلوده است و بدن نه به حال زمان برای توسعه آنتی بادی آزمون طراحی شده است برای تشخیص آن می تواند از دست یک عفونت است. اما دانشمندان هنوز نمی دانم به اندازه کافی در مورد زمان بدن پاسخ ایمنی بدن به SARS-CoV-2 می گویند دقیقا همان زمانی که آنتی بادی های خاص توسعه.

در مقابل مثبت کاذب محصول تا اگر یک آزمون با استفاده از یک ژن است که نه تنها هدف آنتی بادی های تولید شده برای مبارزه با SARS-CoV-2 و به جای آن میدارد تا آنتی بادی برای دیگر پاتوژن و همچنین اسمیت می گوید. یک تجزیه و تحلیل از EUROIMMUN را آزمایش پادتن در بر داشت که اگر چه آن را تشخیص داده SARS-CoV-2 آنتی بادی در سه نفر با COVID-19 آن را بازگشت به یک نتیجه مثبت برای دو نفر با یکی دیگر از coronavirus.

اتو کردن تمام این مسائل زمان طول می کشد و شامل آزمون و خطا می گوید Collignon. از آن زمان چند سال به منظور توسعه آنتی بادی آزمایش اچ آی وی با بيش از 99 درصد و ويژگی او می گوید.

عفونت برابر نیست ایمنی

یکی دیگر از سوال بزرگ در اطراف آنتی بادی آزمایش است که تا چه حد آلوده شدن با یک پاتوژن اعطا ایمنی نسبت به عفونت مجدد. به محافظ ایمنی بدن نیاز به تولید نوع خاصی از آنتی بادی به نام خنثی سازی آنتی بادی که مانع این ویروس از ورود به سلول است.

اما روشن نیست که آیا همه افرادی که تا به حال COVID-19 توسعه این آنتی بادی. یک تجزیه و تحلیل منتشر نشده از 175 نفر در چین که در حال بهبود از COVID-19 و خفيف علائم گزارش شده است که 10 نفر تولید هیچ قابل تشخیص آنتی بادی خنثی — حتی اگر برخی از آنان در سطوح بالا از اتصال آنتی بادی است. این افراد تا به حال آلوده شده است اما معلوم نیست که آیا آنها دارای محافظ ایمنی می گوید وو فن یک میکروبیولوژیست در دانشگاه Fudan در شانگهای چین که منجر مطالعه. “این وضعیت برای بیماران بسیار پیچیده است می گوید:” فن.

تا کنون محققان می گویند که آنها را دیده اند و نه هر گونه شواهدی وجود دارد که مردم می توانند reinfected با ویروس. Rhesus macaques مبتلا به SARS-CoV-2 نمی تواند reinfected در کمتر از یک ماه پس از عفونت اولیه خود را با توجه به یک بازبینی نشده مطالعه توسط محققان در پکن اتحادیه کالج پزشکی در پکن. “ما باید فرض کنیم که هنگامی که شما با آلوده شده است شانس خود را از گرفتن یک دوم عفونت دو تا سه ماه بعد از آن کم است می گوید:” Collignon. اما چگونه است که محافظ ایمنی گذشته شناخته شده نیست.

حتی اگر آن را می شود روشن است که اکثر مردم فراموش توسعه آنتی بادی خنثی ترین آزمون در حال حاضر نمی توانند آنها را. و آزمون است که آیا در حال پیچیده تر به توسعه و نه به طور گسترده ای در دسترس است.

این واقعیت است که اکثر آنتی بادی آزمایش نمی تواند تشخیص آنتی بادی خنثی نیز مربوط به این دلیل که برخی از سیاستمداران در حال هل دادن این ایده که این آزمون استفاده می شود به پاک کردن آن با گذشته COVID-19 عفونت به ارتباط برقرار کردن با دیگران دوباره به اصطلاح ایمنی گذرنامه. محققان در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا آنتی بادی شناسایی شده توسط کنونی کیت می تواند به عنوان یک پروکسی برای محافظ ایمنی اسمیت می گوید.

یکی دیگر از عوامل پیچیده برای ایمنی گذرنامه است که آنتی بادی آزمایش نمی تواند حکومت است که یک فرد دیگر عفونی اسمیت می گوید. یک مطالعه منتشر شده در طبیعت در این ماه نشان داد که RNA ویروسی کاهش به آرامی پس از آنتی بادی شناسایی شده در خون است. حضور RNA ویروسی می تواند به این معنی است که فرد هنوز هم ریختن عفونی ویروس.

با وجود چالش های یک بار قابل اعتماد آنتی بادی آزمایش در دسترس هستند آنها می تواند مهم است به درک که دو گروه از افراد آلوده شده اند چگونه به جلوگیری از گسترش بیشتر می گوید: Collignon. آنها حتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص عفونت فعال زمانی که تست PCR شکست می افزاید: اسمیت.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 18 سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im