آزمایش پادتن می سازد چیدن COVID-19 پلاسما اهدا کنندگان آسان تر

یک ریزتراشه جدید تکنولوژی می تواند بهینه سازی نقاهت پلاسما درمانی برای COVID-19 بیماران بر اساس یک مطالعه جدید.

گزارش محققان با استفاده از یک روش جدید و راه دقیق تر از تست برای آنتی بادی در برابر سارس CoV-2 در بهبود بیماران به عنوان وسیله ای برای مشخص کردن پتانسیل اثربخشی خود نقاهت پلاسما برای کمک مالی به بیماران مبتلا به بیمار.

این پروژه با استفاده از ریزتراشه فناوری در اصل برای مطالعه contagiousness از آنفلوانزا و سرماخوردگی و عفونت از جمله شایع عفونت کروناویروس.

“به نظر می رسد که بهبود بیماران مختلف آنتی بادی است که هدف COVID-19. این ابزار به صورت جامع اندازه گیری این آنتی بادی را اجازه می دهد تا پزشکان به انتخاب موثر ترین کمک کنندگان برای نقاهت پلاسما درمانی می گوید:” فیلیپ Felgner مدیر واکسن مرکز R&D در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین دانشکده پزشکی.

برای کاهش خطر انتقال خون-انتقال عفونت محققان با استفاده از پاتوژن غیر فعال سازی فن آوری است که Cerus شرکت در اصل به گونه ای منتقله از راه خون و عوامل عفونی (مانند ویروس ها و باکتری ها و انگل ها) که ممکن است در اهدا پلاسما.

“استفاده از این رمان ریزتراشه تکنولوژی همراه با پاتوژن های غیر فعال سازی را فراهم می کند و امیدوار درمانی برای درمان این بیماران بیمار در حالی که کاهش خطر انتقال خون-انتقال عفونت می گوید:” لورنس Corash ارشد علمی افسر Cerus شرکت.

Coronavirus آنتی ژن microarray می تواند به عنوان یک روش تشخیصی و اپيدميولوژيک ابزار به دقت برآورد بار بیماری از COVID-19 و به ارتباط آنتی بادی پاسخ با نتایج بالینی.

“این عمل در حال حاضر برای تشخیص COVID-19 بر اساس SARS-CoV-2 PCR آزمایش حلق تنفسی نمونه در یک علامتی بیمار در بالا اپيدميولوژيک خطر احتمال زیاد اهمیت جلوه واقعی شيوع عفونت می گوید:” خان که در طراحی coronavirus آنتی ژن microarray.

“سرولوژيک روش می تواند با دقت بیشتری برآورد بار بیماری با تشخیص عفونت های از دست رفته محدود تست انجام شده تا به امروز است.”

این مقاله به نظر می رسد در BioRxiv.

محققان کالیفرنیا وزارت بهداشت Vitalant موسسه تحقیقات Vitalant خون خدمات واکسن تحقیق و توسعه آزمایشگاهی در دانشگاه ارواین کالیفرنیا ملی پستانداران مرکز تحقیقات در دانشگاه UC Davis فعال Biosciences و Cerus شرکت بودند بخشی از نقاهت پلاسما برای ظهور پاتوژنهای کنسرسیوم که انجام این تحقیقات است. بودجه برای تحقیقات در آمد در بخشی از موسسه ملی بهداشت, the Defense Advanced Research Projects Agency, و دفاع تهدید کاهش Agency.

منبع: UC Irvine,

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de