آنتی بادی از سارس بیمار بلوک های کروناویروس در آزمایشگاه

یک آنتی بادی برای اولین بار شناسایی شده در یک نمونه خون از کسی که بهبود از سارس در سال 2003 مهار مربوط coronaviruses از جمله یکی از پشت COVID-19, محققان می گویند.

محققان با قرار دادن آنتی بادی به نام S309 در مسیر توسعه و تست مسیر در ویر بیوتکنولوژی در گام بعدی ممکن است به سوی آزمایش های بالینی.

“ما هنوز هم نیاز به نشان می دهد که این آنتی بادی حفاظتی در سیستم های زنده است که هنوز انجام نشده می گوید:” دیوید Veesler استادیار بیوشیمی در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی و با همکاری نویسنده ارشد این مقاله در طبیعت.

“در حال حاضر وجود دارد مورد تایید ابزار و یا مجوز درمان اثبات شده برای مبارزه با کروناویروس که باعث COVID-19” او می گوید. اگر آنتی بادی نشان میدهد آن کار می کنند در برابر رمان coronavirus در مردم محققان می گویند این می تواند تبدیل به بخشی از امکانات همه گیر.

حافظه سلول های B

Veesler می گوید آزمایشگاه خود را نه تنها به دنبال خنثی سازی آنتی بادی برای COVID 19 درمان است. آنچه باعث می شود این آنتی بادی های مختلف است که جستجوی خود را جای در افرادی که تا به حال COVID-19 اما در کسی که آلوده به 17 سال پیش در طول شیوع بیماری سارس.

“این چیزی است که به ما اجازه حرکت بسیار سریع در مقایسه با دیگر گروه” Veesler می گوید.

Veesler و همکاران شناسایی چندین آنتی بادیهای مونوکلونال مورد علاقه از حافظه سلول های B سارس بازمانده. اصل و نسب از حافظه سلول های B شکل زیر یک بیماری عفونی و اصل و نسب خود را می تواند گاهی اوقات برای زندگی است. آنها معمولا به یاد داشته باشید یک پاتوژن و یا یکی شبیه به آن که بدن سرنگون در گذشته و راه اندازی یک آنتی بادی دفاع در برابر عفونت مجدد.

چند تا از آنتی بادی از سارس بازمانده حافظه سلول های B در حال کارگردانی در یک ساختار پروتئین در coronavirus. این ساختار بسیار مهم است به coronaviruses’ توانایی تشخیص یک گیرنده در یک سلول فیوز به آن و تزریق آنها مواد ژنتیکی به سلول. این عفونت ماشین آلات واقع در خوشه که تاج coronavirus.

خنثی سازی سارس CoV-2

این S309 آنتی بادی نشان می دهد خاص قدرت در هدف قرار دادن و ناتوان سنبله پروتئین است که باعث coronavirus ورود به سلول است. برای خنثی کردن سارس CoV-2 را درگیر با یک بخش از سنبله پروتئین در نزدیکی و دلبستگی سایت به سلول میزبان.

از طریق خود ابررساناها-electronmicroscopy مطالعات و اتصال سنجش محققان متوجه شدند که S309 آنتی بادی به رسمیت می شناسد اتصال سایت در coronavirus است که حفظ در سراسر بسیاری از sarbocoviruses نه فقط سارس و COVID-19 ویروس ها. که احتمالا به همین دلیل این آنتی بادی به جای اینکه به تک با فکر عمل می کنند در مقابل مربوط coronaviruses.

ترکیب S309 بادی های دیگر هر چند ضعیف تر آنتی بادی های مشخص شده در بهبود سارس بیمار افزایش یافته خنثی سازی COVID-19 coronavirus.

این چند آنتی بادی کوکتل رویکرد ممکن است کمک به محدود کردن coronavirus توانایی به شکل جهش قادر به فرار از یک ماده آنتی بادی درمان, محققان می گویند.

محققان می گویند آنها امیدوارند که این نتایج اولیه هموار کردن راه برای استفاده از S309 آنتی بادی به تنهایی و یا در یک مخلوط به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای افراد در معرض خطر از قرار گرفتن در معرض COVID-19 coronavirus و یا به عنوان پس از قرار گرفتن در معرض درمان برای محدود کردن و یا درمان بیماری شدید.

Young-Jun Park and Lexi دیوار تحقیقات دانشمندان در Veesler آزمایشگاه در حال مطالعه منجر نویسندگان. اضافی محققان از دانشگاه واشنگتن دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس Humabs Biomed SA, یک شرکت تابعه از ویر انستیتو پاستور در فرانسه و Università della Svizzera Italiana در سوئیس.

کمک های مالی از موسسه ملی علوم پزشکی عمومی موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی پیو پزشکی محققان جایزه محققان در پاتوژنز بیماری های عفونی جایزه از Burroughs خوش آمدید, صندوق, دانشگاه واشنگتن, انستیتو پاستور و لارنس برکلی آزمایشگاه ملی.

منبع: دانشگاه واشنگتن

اصلی مطالعه DOI: 10.1038/s41586-020-2349-y

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de