آنتی بیوتیک ها ممکن است سازش کود را کربن-رفع اثر

پس از آنتی بیوتیک برای اولین بار مورد استفاده در مزرعه حیوانات در اواسط 1940s بحث درگرفته است در مورد احتیاط از این عمل. یک مطالعه منتشر شده در ماه دسامبر گذشته در زیست نامه می افزاید: چین و چروک جدید: کشاورزان اغلب استفاده از کود برای ساخت کربن خاک و افزایش مواد مغذی در دسترس برای گیاهان, اما این مطالعه نشان داد که از سرگین گاو با توجه به دو نوع معمول آنتی بیوتیک ها نیز تغییر ترکیب خاک باکتری ها و قارچ ها. این تغییرات تحت تاثیر قرار چگونه گیاهان “ثابت” دی اکسید کربن از جو به تبدیل به ماده آلی — یک فرایند است که آمار و ارقام به استراتژی برای کاهش تغییرات آب و هوایی.

کارل Wepking در حال حاضر در دانشگاه ایالتی کلرادو رهبری این آزمایش به عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در ویرجینیا. هر ماه او بريدن کیسه زباله از کود گاو به یک میدان پوشیده از چمن و پاشیده 648 گرم در هر متر مربع از سه تن انواع کود بر روی سه قطعه. چند ماه به آزمایش او تحت پوشش قطعات با پلکسی گلاس اتاق به مدت هفت روز و در پمپ گاز دی اکسید کربن نشاندار شده با خاص ایزوتوپ کربن برای ردیابی. در کنترل طرح Wepking می گوید: این کود از درمان گاوها در حال شدت اثر مثبت افزایش رشد گیاه و حفظ تازگی photosynthesized کربن در گیاهان و میکروارگانیسم های خاک. اما در کرت کود از آنتی بیوتیک-درمان حیوانات بیشتر کربن منتشر شد دوباره به عنوان دی اکسید کربن—تقریبا دو برابر برای یکی از آنتی بیوتیک است. “این که آیا یا نه شما را به گاو یک آنتی بیوتیک تغییرات چگونه کربن درون گیاهان خود را,” او می گوید: “که وحشی است.”

خاک فروشگاه حدود دو برابر کربن به جو می کند و افزایش آن ذخیره سازی می تواند کمک به مقابله با تغییر آب و هوا. فرانسیسکا Cotrufo خاک بوم در ایالت کلرادو بود که نه درگیر در این مطالعه می گوید آب و هوا و کربن ترسیب مدل های به طور فزاینده حساب برای نقش ترکیبات گیاهی بازی در چگونه به طور موثر میکروب ذخیره کربن در خاک است. اگر چه کود مطالعه حساب نمی کربن در حال حاضر ذخیره می شود او می افزاید: بررسی آنتی بیوتیک’ اثرات اخیرا ثابت کربن یک “رمان و جالب زاویه” که “قطعا باید مورد توجه است.”

Wepking نشان می دهد که به دلیل دو آنتی بيوتيک های مختلف (با مکانیسم های مختلف از عمل) هر دو کاهش کربن استفاده و بهره وری, مدیریت این دسته از مواد مخدر به گاوها به طور بالقوه می تواند نفی کود را از مزایای آب و هوا. “آنچه که ما نشان داده ایم که تا کنون است که اثرات مثبت اضافه کردن کود دامی به خاک نیست به عنوان مثبت به آنها نگاه اگر شما کود است که از گاو که داده شده است, آنتی بیوتیک,” او می گوید:—اگر چه “آن را هنوز هم نوع سخت به بگویید که” آیا درمانی دام خنثی و یا نفی هر گونه خالص کربن-ضبط مزایای کود کود. اما این مهم است برای پیدا کردن او می افزاید: ایالات متحده دام ممکن است کمک به 13 میلیون کیلوگرم از آنتی بیوتیک ها به محیط زیست هر سال و این رقم انتظار می رود به افزایش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im