مقاومت به آنتی بیوتیک می تواند منجر به بیشتر COVID-19 مرگ و میر

در چهار ماه COVID-19 تبدیل کرده. جان هزاران نفر را مجبور به پایان رسید میلیاردها دلار در قرنطینه و اقتصاد جهانی ریخته اند تریلیون دلار ایالات متحده است. به دست آوردن کنترل بستگی به توانایی ما به مدل و پیاده سازی موثر فیزیکی, فاصله, اقدامات کافی ماسک و محافظ دنده حفظ عملکرد سیستم های سلامت و توسعه موثر واکسن درمان و سریع تشخیص است. کنترل آن نیز مهمتر وابسته به ادامه توانایی ما آنتی بیوتیک ها به اقامت در بالا از باکتری پاتوژن.

این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به تمرکز بر روی آنتی بیوتیک ها در طول یک ویروسی همه گیر. اما باکتریایی superinfections اغلب آنچه را بیماری های همه گیر مانند COVID-19 خصوص کشنده است. در طول 1918-1920 جهانی آنفلوانزای همه گیر بزرگی از بیماران فوت کرد نه از ویروس خود را اما از پنومونی باکتریایی ثانویه که به راحتی در شلوغ بيمارستان در میان اغلب دچار سوء تغذیه و ضعف سيستم ايمنی افراد است.

صد سال بعد چیزی مشابه اتفاق می افتد. در بخش های مراقبت ويژه بيماران را در معرض خطر تسلیم شدن به عفونت های باکتریایی اپورتونيست. یک مطالعه 191 بیماران در دو ووهان بیمارستان نشان داد که 50 درصد از کسانی که فوت آزمایش مثبت برای عفونت های ثانویه در مقایسه با تنها یکی از 137 بازماندگان. در این وضعیت آنتی بیوتیک شکل حیاتی دومین خط دفاع. بسیاری از مطالعات نشان می دهد که تقریبا تمام شدید COVID-19 بيمار را دریافت آنتی بیوتیک است. اما بحران جهانی مقاومت آنتی بيوتيکی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد در سراسر جهان تهدید برای بهداشت عمومی در سال 2014 به معنی این مهم دفاع است یک منبع رو به کاهش.

فعلی COVID-19 همه گیر را تهدید به تضعیف در حال حاضر در حال فرو ریختن آنتی بیوتیک زیرساخت ها است. در طول سال 2009 H1N1 پاندمی آنفلوانزا محیط زیست میکروبیولوژی هشدار داد که تعداد سنبله در استفاده از آنتی بیوتیک می تواند منجر به بیشتر مقاوم در برابر عفونت های باکتریایی. همان چیزی است که در حال حاضر اتفاق می افتد با COVID-19 اما در یک مسلما خیلی vaster مقیاس. مقاومت به برخی از آنتی بیوتیک ها به ما بستگی دارد به احتمال زیاد خواهد یک نتیجه اجتناب ناپذیر. این درست خواهد بود و نه تنها برای باکتریایی علل پنومونی بلکه برای بیماری های ما ممکن است فکر می کنم بلافاصله به عنوان مثال در جرم استفاده از آزیترومایسین می تواند سازش درمان به صورت گسترده ای مقاوم در برابر مواد مخدر شیوع حصبه در پاکستان است.

چه تر است, این افزایش در مقاومت است که اتفاق می افتد در حالی که خط لوله جدید از آنتی بیوتیک ها تقریبا خالی است. اگر چه تزریق پول منجر به یک سری از امیدوار کننده ترکیبات شرکت های بزرگ هستند و در ادامه به خروج این زمینه است. بدون سرمایه گذاران بزرگ و کوچکتر آنتی بیوتیک ها شرکت ها تحت فشار جدی. در سال گذشته به تنهایی وجود داشته است سه ورشکستگی از جمله اخیر عجز از پرداخت دیون از Tetraphase ساز مورد تایید FDA eravacycline پاک کردن 600 میلیون دلار از دولتی و خصوصی سرمایه گذاری است. با توجه به آنتی بیوتیک متخصص جان رکس “با اقتصاد این ناامید کننده بود چرا که هر کسی دیوانه به اندازه کافی سعی کنید دوباره؟” راه حل های پیشنهادی را تا کنون به سختی متوقف مداوم خروج از انتفاعی بازیگران.

علمی پاسخ به COVID-19 به ما نشان می دهد یک راه وجود دارد از این معما. کمتر از چهار ماه پس از اولین ژنتیکی توالی منتشر شد تیم های سراسر جهان با استفاده از داده های به توسعه قابل دوام واکسن موثر در درمان و تشخیص سریع. عمده شرکت های اختصاصی کتابخانه ها از ترکیبات مولکولی به سرعت توسعه. در سطح سیاست این است که به عنوان قدرتمند و هماهنگ کننده بین المللی عمل و کشور ایالات متحده و سازمان های تمویل کننده باید به سرعت منتشر شد مقدار زیادی از پول برای COVID-19–مربوط به پژوهش است.

آنچه اتفاق افتاده است در پاسخ به این همه گیر و قابل توجه است. آن را نیز بالا می برد به این سوال که چرا چیزی شبیه نباید هم اتفاق می افتد در چهره جهانی طولانی مدت و بسیار مورد بحث آنتی بیوتیک بحران است.

ملی نجات بسته برای کاهش اثرات اقتصادی COVID-19 بزرگ هستند و در حال حاضر بیش از 2 تریلیون دلار را در ایالات متحده به تنهایی. این مقدار بودجه کوتوله $4-5 میلیارد نیاز به خرید تمام آنتی بیوتیک R&D مالکیت معنوی که امروز وجود دارد و پا زدن شروع آنتی بیوتیک خط لوله است. میان مدت و دراز مدت جهانی بازده از جمله یک سرمایه گذاری قابل توجه خواهد بود و یکی از خردمندترین دراز مدت سلامت عمومی سرمایه گذاری ممکن است.

این COVID-19 pandemic به وضوح نشان داده است که در برخورد با جهانی بهداشت با چالش های قرن 21 بیش از ظرفیت هر واحد ملت-دولت است. و مانند COVID-19 آنتی بیوتیک بحران را تنها حل شود با اقدام جمعی است. به جای دیدن این دو بحران به عنوان مستقل از یکدیگر علامتی از چالش های زندگی به طور فزاینده ای به هم پیوسته سیاره و یکی را تشدید کند دیگر. اما در این بحران ما می توانیم به جرات امید; اجازه جهانی وحدت هدف و پژوهش است که در مقابله با COVID-19 تبدیل شدن به یک نقشه راه برای حل یکی از مهلک ترین و طولانی مدت بحران در جهانی پزشکی—موضوع افزایش مقاومت آنتی بيوتيکی و لکنت زبان خط لوله از راه حل.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>