ضد واکسن جنبش می تواند طولانی بیماری همه گیر کوروناویروس محققان هشدار می دهند

به عنوان دانشمندان کار برای ایجاد یک واکسن علیه COVID-19 کوچک اما ملتهب ضد واکسیناسیون جنبش آماده است در برابر آن. فعالان در حال کاشت عجیب و غریب روایت: آنها به دروغ می گویند که coronavirus واکسن استفاده می شود برای کاشت میکروچیپ به مردم و برای مثال به دروغ ادعا می کنند که یک زن که در انگلستان آزمایش واکسن درگذشت. در برخی از انجام پلاکارد با ضد واکسن شعارها در تظاهرات در کالیفرنیا در اعتراض به مستند. هفته گذشته یک شرکت-حذف یوتیوب ترویج وحشی تئوری های توطئه در مورد این بیماری همه گیر و تصریح می کند (بدون مدارک) که واکسن را “کشتن میلیون ها نفر” دریافت بیش از 8 میلیون بازدید.

مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم در واقع می رد COVID-19 واکسن و پشتیبانی به طور کلی برای واکسن همچنان بالا است. اما برخی از محققان مطالعه واکسن-مخالفت جنبش می گویند که آنها نگران هستید که این پیام می تواند به تضعیف تلاش ها برای ایجاد گله ایمنی به کروناویروس جدید. آنلاین مخالفت با واکسن به سرعت در حال چرخد و به همه گیر می گوید: Neil Johnson, یک فیزیکدان در دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن دی سی که در حال مطالعه این فعالان’ تاکتیک. “برای بسیاری از این گروه ها این همه در مورد COVID در حال حاضر,” او می گوید.

گروه های مخالف واکسن ها در اندازه کوچک هستند اما خود را آنلاین-ارتباطات استراتژی نگران کننده موثر و گسترده یک گزارش از جانسون تیم نشان می دهد. قبل از SARS-CoV-2 ویروس پدید آمده Johnson, تیم شروع به نقشه برداری از شبکه نمایش در واکسیناسیون, on Facebook. آنها با بررسی بیش از 1,300 صفحات و پس از حدود 85 میلیون نفر.

یافته های خود را منتشر شده در 13 مارس, نشان می دهد که ضد واکسیناسیون صفحات کوچکتر اما بیشتر متعدد از نرم افزار-واکسیناسیون آنهایی هستند و در اغلب موارد مرتبط به بحث و گفتگو در دیگر Facebook pages—مانند پدر و مادر انجمن ها در مدارس—که موضع واکسیناسیون مردد است.

اعتبار: طبیعت

در مقابل صفحات که توضیح فواید و علمی مورد واکسیناسیون مرتبط هستند در یک شبکه است که تا حد زیادی از قطع این “اصلی میدان جنگ” برای احساسات عمومی به عنوان جانسون آن را. در طول شیوع بیماری سرخک در سال 2019 ضد واکسیناسیون صفحات رشد لینک های بیشتر نسبت به نرم افزار-واکسیناسیون آنهایی که در Facebook Johnson, تیم اضافه می کند. یک برون یابی روند فعلی با استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری نشان می دهد که ضد واکسیناسیون views ممکن است تسلط بر شبکه در عرض ده سال آنها را بنویسید.

این کار نشان می دهد که “طرفدار واکسن جامعه اساسا چسبیده به روایت و صحبت کردن با یکدیگر و نه رسیدن و پاسخگو بودن به روایات که در خارج وجود دارد در میان مردد می گوید:” هایدی لارسون که هدایت واکسن اعتماد به نفس پروژه یک گروه است که نظارت بر اعتماد عمومی در واکسن در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است.

مسئله این نیست محدود به Facebook. در 1 مارس Johnson, تیم منتشر preprint از یک مطالعه جداگانه در پیام آنلاین در مورد COVID-19. که گزارش آن نشده است کارشناسی نشان می دهد که لینک های در حال رشد در سراسر مختلف اجتماعی-سیستم عامل های رسانه های بین ضد واکسن گروه بحث COVID-19 و سایر گروه های ذینفع از جمله راست گرایان.

مقابله با گسترش ضد واکسن احساسات شامل درک نه فقط به شکل آنلاین, نقشه, اما چگونه می کردم که راه می گوید: بروس Gellin رئیس جهانی واکسیناسیون در سابین واکسن موسسه در واشنگتن, DC. “ما نیاز به درک آنچه در آن است در مورد مکالمات و محتوای [حدود ضد واکسیناسیون] که مردم را وادار به گوش دادن و به اشتراک گذاری آن با دیگران” او می گوید.

متنوع احساسی پیام

Pro-واکسن گروه باید یک پیام ساده—واکسن کار و صرفه جویی در زندگی می کند. ضد واکسن روایات متعدد هستند: از کاشت نگرانی در مورد سلامت کودکان به دفاع از داروهای جایگزین و لینک واکسن به تئوری های توطئه است. و ضد واکسیناسیون پیام های در حال گسترش در سراسر بسیاری از Facebook خوشه از کسانی هستند که از بزرگتر pro-واکسن گروه. جانسون می گوید این ویژگی اکو کسانی که تیم خود را پیدا کرده است در مطالعات قبلی از شورشیان شبکه در مناطق جنگی که در آن شورشیان می تواند اغلب قراردادن خود را عمیقا به های موجود در شبکه های اجتماعی.

ضد واکسن فعالان تمایل به برنده تبدیل با شخصی, احساسی, پیام می گوید Larson; اینها ساخته شده است نه لزوما در ترس (“واکسن شما را بکشند.”), اما در تجدید نظر به قلب (“شما کودکان خود را؟”). عمومی-بهداشت جامعه و در عین حال به سادگی در تلاش برای به دست آوردن بیشتر مردم واکسینه او می گوید که ممکن است منجر به یک احساس است که آنها فقط تلاش برای بدست آوردن تعداد آنها ، “رویکرد باید کاملا متفاوت با افرادی که مردد هستند,” او می گوید. واکسن-سازمان های حمایتی هستند “نه گوش دادن به نگرانی ها و پرسش ها”.

به طور کلی اکثر مردم حمایت واکسن امتیاز Gellin و به احتمال زیاد برای انجام این کار در این بیماری همه گیر. هنوز واکسیناسیون جهانی نرخ plateaued در دو دهه گذشته لارسون می گوید. هر دو او و Gellin نگران است که دلیل دیگری برای سوء ظن در مورد COVID-19 واکسن ممکن است سرعت توسعه آن است. “ما باید بسیار شفاف و روشن در مورد روند توسعه می گوید:” Gellin. “در غیر این صورت هنگامی که آن را نشان می دهد تا مردم را بپرسید” چگونه می توان مطمئن بود هیچ کلید های میانبر گرفته شد?'”

پیام اطراف یک واکسن نیز باید به دقت فکر شده. اگر وجود دارد در حال حاضر کمتر COVID-19 عفونت در آن برای رفتن به یک فروش سخت می گوید لارسون. “این چیزی است که رفتن به تغییر ذهن مردم است که اگر دولت می گوید که اگر شما واکسن شما می توانید رفتن به محل کار” او می گوید.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 13 سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا اینجاو خواندن پوشش از ما شبکه بین المللی از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de