ضد انگلی مواد مخدر جان Coronavirus کشت سلولی در 48 ساعت

یک تیم از محققان استرالیایی در دانشگاه موناش در ملبورن پیدا کرده اند که ایورمکتین — FDA تایید شده ضد انگلی مواد مخدر استفاده شده است که به طور موثر مبارزه با ویروس ها از جمله ویروس HIV آنفلوانزا و Zika — قادر به متوقف کردن SARS-CoV-2 ویروس از رشد در کشت سلولی.

در حالی که امیدوار کننده مواد مخدر است و در عین حال نشان داده شود به همان اثر در داخل بدن انسان به دلیل تحقیقات در استرالیا انجام شد, “in vitro” به معنی آن را در یک ظرف پتری در یک آزمایشگاه. محققان هنوز در تلاش برای ناخن بودجه برای قبل از تست بالینی و بالینی و پس از آن آنها می خواهم برای شروع روند طولانی تصویب برای آزمایش های خود را.

نتایج هر چند امیدوار کننده است. فقط در 48 ساعت, دانشمندان می گویند تمام مواد ژنتیکی این ویروس ریشه کن شد.

“ما دریافتیم که حتی یک تک دوز اساسا می تواند حذف همه viral RNA توسط 48 ساعت و حتی در 24 ساعت وجود دارد واقعا کاهش قابل توجهی در آن” کایلی Wagstaff رهبری, پژوهشگر و نویسنده مطالعه منتشر شده امروز در ضد ویروسی تحقیقدر بیانیه ای گفت:.

“ایورمکتین بسیار به طور گسترده ای استفاده می شود و دیده می شود به عنوان یک داروی بی خطر است” Wagstaff گفت. “ما نیاز به کشف کردن که آیا در حال حاضر دوز شما می توانید با استفاده از آن در انسان موثر خواهد بود — که مرحله بعدی است.”

“به عنوان virologist که بخشی از این تیم که برای اولین بار برای منزوی کردن و به اشتراک گذاری سارس-COV2 در خارج از چین در ماه ژانویه 2020, من هیجان زده در مورد چشم انداز ایورمکتین استفاده می شود به عنوان یک پتانسیل مواد مخدر در برابر COVID-19” لئون Caly ارشد پزشکی دانشمند در ویکتوریا بیماری های عفونی آزمایشگاه مرجع (VIDRL) در Doherty موسسه گفت.

یک واکسن برای COVID-19 هنوز حداقل یک سال با وجود تیم های تحقیقاتی در سراسر جهان ردیابی سریع کار بر روی بالقوه واکسن. اما این بدان معنا نیست که ما محکوم است.

“در زمانی که ما در حال داشتن یک جهانی همه گیر و وجود ندارد مورد تایید درمان, اگر ما تا به حال یک ترکیب است که در حال حاضر در دسترس در سراسر جهان پس از آن که ممکن است کمک به مردم هر چه زودتر” Wagstaff در بیانیه ای گفت:. “در واقع آن را برای رفتن به یک در حالی که قبل از واکسن است که به طور گسترده در دسترس است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>