ضد کک طرح دعوی در دادگاه: “پلاستیکی مجموعه برای بیشتر ماهی در اقیانوس”

گروه زیست محیطی کره زمین جزیره, موسسه واصل طرح دعوی در دادگاه در کالیفرنیا در هفته گذشته در برابر کک پپسی نستله و تعدادی دیگر از پلاستیک آلوده به صورت آگاهانه گمراه کننده در مورد چقدر از خود تولید پلاستیک بازیافت (و فرود در اقیانوس به جای), معاون , گزارش.

“این شرکت باید مسئولیت خفگی اکوسیستم ما با پلاستیک گفت:” دیوید فیلیپس, مدیر اجرایی, زمین, جزیره موسسه در بیانیه ای ارسال به نگهبان. “آنها به خوبی می دانیم که این مسائل نیست بازیافت, حتی اگر آنها در حال گفتن مردم در برچسب های آن قابل بازیافت است و مردم احساس مانند آن را تحت مراقبت گرفته شده است.”

“در این رای پلاستیکی مجموعه برای بیشتر ماهی در اقیانوس ها تا سال 2050” این شکایت آمده که به نقل از معاون. در این شکایت همچنین مدعی است که ده شرکت های به نام در کت و شلوار در حال گناه از درگیر شدن در یک “دهه مبارزات انتخاباتی برای منحرف کردن مقصر برای پلاستیک بحران آلودگی به مصرف کنندگان است.”

“این اولین بار است که کت و شلوار از نوع خود” فیلیپس در بیانیه ای گفت. “این شرکت در حال رفتن به مجبور به فاش کردن چه مقدار از آنها شناخته شده ام در مورد چگونه کمی از این مسائل است که بازیافت.”

با توجه به 2017, شماره ما بازیافت تنها حدود نه درصد از تمام تولید پلاستیک با بقیه تا پایان در کوره های زباله سوز (حدود 12 درصد) و یا محل های دفن زباله.

و بود که قبل از چین که قبلا در امریکا بزرگترین وارد کننده بازیافت مواد ممنوع بسیاری از انواع پلاستیک واردات در سال 2018 است. ممنوعیت برنامه های بازیافت در سراسر جهان به غرفه و دفن زباله را به شمع تا.

شرکت های آشامیدنی شات برگشت و گفت که آنها در حال حاضر مشغول کار بر روی یک راه حل البته:

“امریکا آشامیدنی شرکت در حال حاضر اقدام به رسیدگی به این مسئله با کاهش استفاده از پلاستیک جدید سرمایه گذاری برای افزایش مجموعه ما بطری های [ … ] و همکاری با قانون گذاران و شخص ثالث کارشناسان برای رسیدن به معنی سیاست قطعنامه” خواندن یک بیانیه توسط یک آمریکایی آشامیدنی سخنگوی انجمن به عنوان به نقل از بلومبرگ.

ادامه مطلب: کوکاکولا و پپسی شکایت کرد برای ایجاد یک پلاستیک آلودگی ‘مزاحمت’ [نگهبان]

بیشتر بر روی پلاستیک: چین اعلام کرد طرح ممنوعیت تک-استفاده از پلاستیک

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im