Anthropause: مستندات فرستاده شده ‘موج’ آرام در سراسر جهان

این COVID-19 مستند دوره نتایج در 50% کاهش در لرزه نگاری سر و صدا در سراسر جهان است.

با تجزیه و تحلیل سال-به-سال-طولانی مجموعه داده از بیش از 300 ایستگاه لرزه نگاری در سراسر جهان مطالعه قادر به نمایش لرزه ای سر و صدا کاهش می یابد در بسیاری از کشورها و مناطق, ساخت این امکان را به تجسم در نتیجه “موج” در حال حرکت از طریق چین و سپس به ایتالیا و سراسر نقاط جهان است.

لرزه مستند شامل کل اثر فیزیکی/اجتماعی فاصله اقدامات اقتصادی کاهش می یابد و فعالیت های صنعتی و قطره در گردشگری و سفر. این آرام دوره طولانی ترین و برجسته ترین جهانی انسانی لرزه ای کاهش نویز در ضبط.

لرزه ای مستند

این مطالعه زمانی شروع شد که توماس Lecocq یک زمین شناس در رصدخانه سلطنتی بلژیک و نویسنده سرب از مطالعه در علومتصمیم گرفت که بهترین راه برای مقابله با این مشکل از تجزیه و تحلیل داده ها از سراسر جهان به اشتراک گذاشتن روش خود را با لرزه جامعه است. این آغاز یک همکاری منحصر به فرد شامل 76 نویسندگان از 66 موسسات در 27 کشور از جمله ویلیام Minarik یک مدرس دانشگاه مک گیل در بخش زمین و علوم سیاره ای.

2020 افت انسانی “وزوز” بی سابقه بوده است.

محیط زیست اثرات این بیماری همه گیر مستندات گسترده و متنوع از جمله کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در جو و کاهش ترافیک و آلودگی صوتی تأثیر حیات وحش است. این مطالعه اولین مطالعه جهانی تاثیر این آرام دوره—ابداع anthropause—در جامد زمین زیر پای ما.

این مطالعه نشان داده است که اولین شواهد که قبلا پنهان سیگنال های زلزله به خصوص در طول روز به نظر می رسد بسیار واضح تر در سنسورهای لرزه ای در مناطق شهری در طول مستند. Minarik قادر به استفاده از داده ها از سنسور واقع در مونترال و تورنتو و ونکوور به نمایش آرام شبیه به آن مشاهده شده توسط همکاران خود در سراسر جهان است.

“معمولا seismometers واقع شده در کنترل از راه دور مناطق روستایی برای جلوگیری از این سر و صدا شهری و این نشان می دهد تنها حداقل اثرات COVID-19 مستند. خوشبختانه مونترال پهنای باند ایستگاه های اجرا شده توسط ملی کانادا لرزه نگار که مشخصا نشان می دهد که این آرام بخش و همزمان با شروع این مستند می گوید:” Minarik.

انسان ‘buzz’

این مقاله همچنین لیست مناطق که در آن محققان شناسایی شده هیچ آرام. در داده از ادمونتون و کلگری سودبوری و ویکتوریا Minarik قادر به نشان دادن آرام بخش و یا به دلیل سنسورهای قرار گرفته در نزدیکی بخشی از شهر که در آن سر و صدا را تغییر دهید و یا به دلیل استانی تغییرات در شدت مستند.

به طور سنتی, زلزله شناسی با تمرکز بر اندازه گیری امواج لرزه ای ناشی از زلزله ، زمین لرزه سوابق از منابع طبیعی هستند که آلوده توسط ارتعاشات فرکانس بالا (“وزوز”) از انسان ها در سطح راه رفتن در اطراف رانندگی اتومبیل و قطار همه ایجاد منحصر به فرد لرزه ای امضا در زیر سطحی. صنایع سنگین و ساخت و همچنین تولید امواج لرزه ای که در حال ثبت در seismometers.

2020 افت انسانی “وزوز” بی سابقه بوده است. این مطالعه نشان می دهد که قوی ترین زمین لرزه سر و صدا کاهش یافت شد در مناطق شهری اما نویسندگان همچنین متوجه مستند امضا بر روی سنسور به خاک سپرده شد صدها متر به داخل زمین و در مناطق دور افتاده از جمله در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

حفظ حریم خصوصی

شده اند وجود دارد تعدادی از گزارش های اقتصادی و اجتماعی کاهش سرعت ارتباط با COVID-19 مستند بسیاری از این مطرح کرده اند نگرانی های حریم خصوصی هستند زیرا بر اساس تحرک شاخص های حاصل از ردیابی تلفن همراه و یا وب سایت جستجو.

Lecocq و همکاران خود را قادر به استفاده از آنها لرزه ای سر و صدا داده ها به منظور توسعه یک روش جدید برای تعیین کمیت تحرک شهری با رویکرد فراهم می کند که اطلاعات ناشناس با کاهش خطر نقض حریم خصوصی در مقایسه با زمانی که به تلفن همراه مبتنی بر روش.

با رشد شهرنشینی و افزایش جمعیت جهان بیشتر خواهد شد که در زمین شناسی مناطق خطرناک و آن را به طور فزاینده مهم برای توصیف انسانی سر و صدا انسان باعث به طوری که زلزله شناسان بهتر می توانید گوش دادن به زمین و به خصوص در شهرستانها و نظارت بر حرکات زمین زیر پای ما.

نویسندگان امیدوارند که این مطالعه جدید خواهد تخم ریزی بیشتر تحقیقات بر روی این زمین لرزه مستند با یک هدف کلیدی برای تشخیص قبلا سیگنال های پنهان از زلزله و آتشفشان.

منبع: دانشگاه مک گیل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de