Anthony Fauci نشان می دهد ما راه راست را به یک متخصص

Anthony Fauci شده است فوق العاده با حضور در COVID-19: بحران آرام و در عین حال فوری و آموزنده و در عین حال ساده-سخن گفته است. در طول راه او را به انجام چیزی است که حتی سخت تر از توضیح COVID-19. او را به ارائه بینش در مورد نقش علمی متخصص در یک لیبرال دموکراسی است.

کارشناسان علمی قابل توجهی کاهش از آنچه آنها چند دهه پیش که ما بحث در مورد تغییر آب و هوا واکسیناسیون ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی و بسیاری از موضوعات دیگر را نشان دهد. Archon علم یک دانشمند حکومت دموکراتیک در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه توصیف ما امور را به عنوان “دیافراگم پایین, احترام به دموکراسی”: تقریبا همه چیز در حال حاضر برای بحث های عمومی و حتی آب و هوا علم و کسانی که به طور سنتی به رهبری چنین بحث در حال از دست دادن نفوذ خود است.

وجود دارد بسیاری از دلایل کاهش از کارشناسان. رسانه های جدید, محیط, قطب بندی سیاسی و رشد نابرابری اقتصادی باید همه کمک را در مکان های مشکوک از افراد دیده می شود که متعلق به موجود ساختار قدرت. با ما باشید در به طور فزاینده ای انقلابی خلق و خوی. در سیاست و در جای دیگر ما را به خود جلب ایده هایی که به نظر می رسد برای دست انداختن قوانین است.

در میان این تحول آنچه در آن به معنی یک متخصص نیز تغییر کرده است. در یک زمان یک نفر می تواند واجد شرایط به عنوان یک کارشناس تنها بودن به خصوص هوشمند و یا تحصیل کرده و در مورد یک موضوع فنی و داشتن شده است به مسح به عنوان یک متخصص توسط کارشناسان دیگر مانند مسئولان دانشگاه و یا رهبران سیاسی. فکر می کنم از 1950s دانشمندان و پزشکان که کت آزمایشگاه مدلول خود آموزش و احترام و احترام سزاوار آنها.

امروز بیشتر مورد نیاز است. برای واجد شرایط به عنوان یک متخصص برای دیدار با معیارهای خاص اجتماعی نقش و امروزه با داشتن دانش لازم توانایی و شناخت است و تنها بخشی از آنچه که نیاز دارد. اعتبار به تنهایی دیگر را یکی از معتبر.

این است که در آن Fauci می درخشد. او به ما نشان میدهد چگونه بود نه فقط قابل اعتماد اما در واقع اعتماد کرد.

نقش هنوز اساسا در مورد ارائه اطلاعات دقیق. Fauci در مبارزه با شیوع بیماری با “پتک حقیقت” به عنوان واشنگتن پست مقاله نویس کارن Tumulty قرار داده و آن را—کمک به هر کس به درک ابعاد واقعی این مشکل با وجود گسترده اطلاعات غلط و سیاست رانده واقع-در حال چرخش است.

اما آنچه باعث می شود او را بسیار مفید و معتبر است که با او چگونه فراهم می کند اطلاعات و چه به ویژه قدرتمند خود را در مورد رویکرد این است که او را به بیشتر یا کمتر مخالف پتک. او ریشه در فروتنی و انسانیت: او با استفاده از زبان ساده; او اذعان می کند ابهامات و نقایص او به نظر می رسد در درد به می گویند که او تا به یک دیدگاه خاص “به عنوان یک دانشمند” نه تنها احتمالا دیدگاه های مفید; او حاضر به این علوم کاملا سیاسی او است بخشنده و محتاط در هنگام ارائه اصلاحات است.

نمونه Fauci شد بر روی صفحه نمایش زمانی که او در پاسخ به یک سوال در مارس 21, کاخ سفید coronavirus اخبار جلسه توجیهی در مورد یک صدای جیر جیر که در آن رئیس جمهور تهمت گفته بود که یک antimalaria دارو در ترکیب با یک آنتی بیوتیک نگاه بسیار امیدوار کننده است.

“من کاملا مطمئن شوید که چه رئیس جمهور با اشاره به” آغاز شد Fauci قبل گفت که او فرض آن یک موردی گزارش به تازگی جلب توجه و سپس به آرامی فراق راه با رئیس جمهور. کسانی هستند که تکیه به نقطه امید دادن و گفتن به آن فرد گزینه داشتن دسترسی به مواد مخدر” Fauci گفت. “و سپس شما باید به گروه دیگر است که کار من به عنوان یک دانشمند می گویند شغل من این است که در نهایت به اثبات بدون شک که مواد مخدر نه تنها امن است که آن را در واقع کار می کند.”

راه معمول از استناد در علوم اجتماعی معاصر بحث است و نه متفاوت است. ما با استفاده از علم به عنوان یک لفظی سلاح به ادعای بالا زمین: طرف ما است “مبتنی بر علم” و طرف دیگر “علم-منکران و تکذیب کنندگان.” اگر مردم مخالف با ما اشک آور به آنها. ما درگیر در مواد سوزاننده افسانه متلاشیکننده و واقعیت-چک کردن مخالفان ما حتی اگر استراتژی که تمایل دارد از قضا به تقویت اطلاعات غلط.

Fauci رویکرد به علوم انسانی: حقیقت را بگویید اما برای انجام این کار با تواضع و فضل و علم به عنوان مفید برای دنبال کردن ارزش های مشترک و نه به عنوان یک ابزار برای مبارزه در مورد ارزش.

“من نمی خواهم به عمل مانند یک مرد سخت است,” او گفت: نیویورک تایمز‘ Maureen Dowd. “من فقط می خواهید برای دریافت حقایق ، و به جای گفتن ” شما در اشتباه هستید,’ همه شما باید انجام دهید این است که به طور مستمر به بحث در مورد آنچه که داده ها هستند.”

ما در نهایت برنده از طریق به طرف دیگر از این بیماری همه گیر و هنگامی که ما انجام می دهیم ما باید یک قایق دیگر مشکلات علمی نگران دوباره. Anthony Fauci کمک به ما به نفع خود از طریق, اما به عنوان مثال او برای ارائه قابل اعتماد علمی متخصص خواهد بود یک هدیه ماندگار برای بحث آمده است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im