یک مثال دیگر چگونه مراقبت های بهداشتی نابرابری کشتن

مراقبت های بهداشتی و نابرابری می تواند منجر به اختلاف شدید در بین طول عمر ساکنان محله های مختلف در شهرهای آمریکا. متاسفانه شیکاگو جایی که من زندگی می کنند خانه را به بزرگترین چنین تفاوت. یک 2019 تحلیل امید به زندگی در شکاف توسط دانشگاه نیویورک انجام شده در 500 بزرگترین شهرهای ایالات متحده یافت می شود که در شیکاگو به فاصله 30 سال: در حالی که ساکنان شهر شیکاگو زندگی می کنند به طور میانگین به 90 ساکنان Englewood, Ill., فقط نه مایل دورتر زندگی می کنند به طور متوسط به تنها 60. شهرهای دیگر به مراتب پشت سر نیست شیکاگو با واشنگتن داشتن فاصله 27.5 سال; شهر نیویورک با 27.4 سال و نیواورلئان و بوفالو, n. y. هر دو با فاصله از 25.8 سال است.

من نویسندگان و من انجام یک ادبیات پزشکی تحقیقات شناخته جنسیت و نابرابری در یک نوع خاص از بیماری های قلبی عروقی, آریتمی مشکل به نام فیبریلاسیون دهلیزی یا AFib که می تواند در نتیجه نارسایی قلبی و نیز پیشرو علت از هر دو نارسایی قلب و پیشگیری از سکته مغزی. این یک بیماری پیچیده و نیاز به مراقبت جامع. دلایل این اختلافات به طور کامل شناخته شده است اما تحقیقات نشان داده است که مردان سفید در حال حاضر با علائم به پزشک خود قبل از آن و قبول درمان با سهولت بیشتری نسبت به زنان.

این نشان داد که هنگامی که آن را حتی زمانی که زنان بپذیرند درمان زنان بودند که به شدت تحت درمان به عنوان مردان, برای جلوگیری از سکته مغزی و حفظ یک ریتم طبیعی قلب. معلوم است که وجود دارد نیز قومی و نژادی تفاوت وقتی که می آید به درمان فیبریلاسیون دهلیزی. در مقايسه با مطالعات تفاوت نژادی جمعیت آمریکایی آفریقایی تبار, سیاه مردان و زنان بودند که به شدت تحت درمان نسبت به مردان و زنان سفید. اما اختلاف این مشکل ممکن است بهترین حل قلب و عروق اما نه با بیماران خود را با کمک از پزشکان مراقبت های اولیه.

راه های مختلفی برای درمان فیبریلاسیون دهلیزی و یکی از راه های ترک بیماران در AFib به سکته مغزی جلوگیری از داروها و کنترل ضربان قلب برای جلوگیری از نارسایی قلبی. دیگر درمان های پیچیده تر است برای تبدیل ریتم دادن به بیمار شوک الکتریکی به قفسه سینه; به آنها داروها برای حفظ یک ریتم طبیعی; و یا انجام یک روش به نام کاتتر ابلیشن برای جلوگیری از بیشتر قسمت ها. مطالعات انجام شده تقریبا 20 سال پیش نشان داد که هیچ تفاوت سکته مغزی و مرگ و میر در درمان بیماران فقط با کنترل ضربان قلب در مقابل جلوگیری از فیبریلاسیون دهلیزی از تکرار.

پس از درمان تغییر کرده است به دلیل افزایش در دسترس بودن کاتتر ابلیشن که یخ یا سوختگی بافت است که باعث آریتمی. این روش می تواند به بهبود کیفیت زندگی بیمار—اما داده ها نشان می دهد که زنان و بیماران در حال گرفتن کاتتر ابلیشن در درمان تا آنجا که مردان سفید پوست هستند.

به عنوان یک متخصص قلب و عروق 30 سال است که مراقبت از هزاران نفر از بیماران مبتلا به بیماری های قلبی من را دیده اند و رنج و درد بسیاری از بیماران از این بیماری وحشتناک. بیماران بدون توجه به نژاد یا جنسیت, سزاوار همان مراقبت. مراقبت های بهداشتی و نابرابری منجر به بیشتر بیمار درد و رنج غیر ضروری سکته مغزی و مرگ و میر ناشی از AFib و سایر بیماری های قلبی. بنابراین بیماران باید تحصیل کرده و مطلع توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی در مورد گزینه های خود را و پزشکان مراقبت های اولیه باید درک گزینه های مختلف در دسترس برای همه بیماران مبتلا به این بیماری است. بیماران می توانند انجام بخشی خود را برای جلوگیری از فیبریلاسیون دهلیزی با کنترل فشار خون خود را نوشیدن الکل تنها در حد اعتدال و جلوگیری از چاقی و به دنبال کمک و در صورت لزوم گرفتن نظر دوم در مورد درمان.

مقامات بهداشت عمومی نیاز به انجام بیشتر برای به دست آوردن این اطلاعات و مراقبت از بیمار به جوامع که بیشتر به آن نیاز دارید. مراقبت های بهداشتی اختلافات باید توسط مقامات دولتی و اطمینان حاصل شود که بیماران آگاهانه در مورد گزینه های خود را برای سلامت خود. هر پیشگیری از سکته مغزی و مرگ یکی بیش از حد بسیاری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im