باستان ماداگاسکار را نشان می دهد انسان ها را به مکان های جدید کت و شلوار آنها را

زمانی که ماداگاسکار اولیه ساکنان نقل مکان به یک منطقه جدید آنها ساخته شده آن را بهتر برای انسان, زندگی, محققان گزارش.

محققان با استفاده از یادگیری ماشین الگوریتم است که می تواند صیقلی کردن از طریق سنجش از دور داده ها مانند تصاویر ماهواره ای به دنبال نشانه هایی از شهرک های انسانی است.

این پیدا کردن ارائه می دهد شواهد بیشتر برای یک نظریه است که پیش بینی می کند که به حرکت مردم از منابع غنی از مناطق به کمتر مناسب سایت های آنها تمایل به بهبود زمین برای جوامع خود.

این Allee اثر در ماداگاسکار

“ما یک پایه فرض که مردم شروع به در ترجیح ترین مناطق با دسترسی به بهترین منابع و همانطور که تنزل و جمعیت گسترش آنها حرکت به کمتر مناسب مناطق می گوید:” کریستینا داگلاس استادیار انسان شناسی در پن استیت.

“در واقع ما در بر داشت برخی از شواهد وجود دارد که غلظت متوسط مناسب مناطق که ممکن است شواهدی از آنچه که کارشناسان محیط زیست و انسان شناسان از آن به عنوان یک Allee اثر اگر چه این چیزی است که ما هنوز به تایید.”

“آن است که یکی از مکان های روی زمین است که تولید مقدار زیادی از بحث در باستان شناسی در مورد برخی از سوالات اساسی…”

این Allee اثر نشان می دهد که انسان ها زندگی می کنند که در این رسانه منابع غنی از مناطق ممکن است استفاده های مختلف کشاورزی و زمین اصلاح تکنیک خود را برای بهبود و آرام, داگلاس می گوید.

“بیش از مردم هستند و در واقع ایجاد چشم انداز خود را,” او می گوید. “آنها اهانت آمیز آن لزوما. آنها در حال ایجاد یک چشم انداز است که بهتر است برای مردم.”

این اثر نیز نشان از اهمیت روابط اجتماعی و شبکه های اجتماعی با توجه به محققان.

“Allee اثر همچنین می توانید نشان می دهد که نزدیک گره روابط اجتماعی جوامع نگه داشته تا زمانی که مناطق شد به سر می برند گروه زیادی خواهد اسکان در مکان های جدید می گوید:” coauthor دیلن دیویس یک دانشجوی دکترا در انسان شناسی. “این به این معنی است که علاوه بر ایجاد مناظر زندگی می کردند در مردم باستان شد و به احتمال زیاد درگیر در ارتباط تنگاتنگی با خویشاوندی و شبکه های اجتماعی است.”

یادگیری ماشین برای باستان شناسی

در علاوه بر این به پیدا کردن شواهد برای Allee اثر داگلاس می گوید که این تیم همچنین دریافتند که یادگیری ماشین ابزار منحصر به فرد مناسب برای کمک به دانشمندان در مطالعه ماداگاسکار است که چهارمین جزیره بزرگ جهان و مرکز گیج کننده باستان شناسی مجادلات.

“آن است که یکی از مکان های روی زمین است که تولید مقدار زیادی از بحث در باستان شناسی در مورد برخی از سوالات اساسی: وقتی مردم برای اولین بار وجود دارد ، چگونه همه این گونه از حیوانات بزرگ استفاده می شود که به زندگی در این جزیره بروید منقرض شده گاهی اوقات در هزار سال گذشته می گوید:” داگلاس.

“باستان شناسان مشغول به کار شده اند در ماداگاسکار گذشته 50 یا 60 سال و در عین حال ما هنوز هم کمی پوشش کلی از این جزیره بزرگ…”

ماداگاسکار اندازه و زمین های ناهموار را باستان شناسی تحقیقات گران قیمت و وقت گیر او می افزاید.

“باستان شناسان مشغول به کار شده اند در ماداگاسکار گذشته 50 یا 60 سال و در عین حال ما هنوز هم کمی پوشش کلی از این جزیره بزرگ از نظر سایت هایی که بازدید شده اند, مناطق, که کشف شده اند archeologically می گوید:” داگلاس.

“ما تخمین می زنند که حدود 75 درصد از این جزیره شده است به کاوش archeologically. شمارنده است که با همه این سوال که آیا تحریک بحث اند و نه آسان برای پاسخ به آن را تعجب آور نیست که ما در حال گرفتن متوقف کرد و در برخی از این سوالات بزرگ.”

دیویس می گوید که این مطالعه برای اولین بار در بیش از 20 سال به استفاده از تصاویر ماهواره ای را امتحان کنید و پیدا کردن سایت های باستان شناسی در ماداگاسکار است.

“واقعیت این است که این فن آوری ها تا حد زیادی دست نخورده و منابع مهم اطلاعات برای تحصیل در رشته تاریخ از جزیره” او می گوید.

محققان یادگیری ماشین الگوریتم, اما, می تواند بررسی تصاویر ماهواره ای از, منابع رایگان به شناسایی مناطق که در آن انسان مسکونی است که بیشتر محتمل است. این سایت ها ممکن است بسیار متفاوت به انسان باستان شناسان که نگاهی به زمین در عکس ها می گوید: داگلاس اما با تمرکز تلاش های خود را بر روی احتمال زیاد سایت های شناسایی شده توسط الگوريتم انسان شناسان می تواند تمرکز خود را در زمان و پول و تلاش.

“با استفاده از این روش ما قادر به به طور سیستماتیک اسکن بیش از 20 مایل مربع از زمین در هر ساعت می گوید:” دیویس. “این نمایی افزایش نرخ, بررسی و کشف باستان شناسی سپرده در مقایسه با زمانی که به زمین های سنتی, روش های مبتنی بر.”

داگلاس می گوید: الگوریتم ممکن است قادر به کمک باستان شناسان و انسان شناسان مقابله با حتی بزرگتر—در واقع قاره-اندازه—چالش ها. برای مثال الگوریتم می تواند کمک به مطالعات آفریقا است که یک قاره با زمین ناهموار و به عنوان مهد تمدن بشر, مرکز مهم انسان شناسی سوالات و بحث.

این محققان با استفاده آزادانه دانلود تصاویر ماهواره ای از آژانس فضایی اروپا ماهواره ای. وضوح تصاویر است نه تصفیه شده به اندازه کافی اجازه دهید به انسان تشخیص نشانه های کهن تمدن بشری داگلاس می گوید اما با وضوح کافی برای پیش بینی الگوریتم.

تیم آموزش دیده با الگوریتم با استفاده از بهترین نظری فرضیات در مورد چگونه مردم حل و فصل مناطق. این الگوریتم در مقایسه با کسانی که نظری فرضیات با چشم انداز فعلی برای انتخاب بالا و متوسط و یا احتمال کم مناطق شواهد از انسان مسکونی.

سنجش از راه دور داده ها همچنین می توانید از غیر ماهواره ای منابع از جمله فیلم های گرفته شده از هواپیماهای بدون سرنشین.

داگلاس می گوید: او هیجان زده است برای تحقیقات آینده است که ممکن است شامل دسترسی به تصاویر ماهواره ای که دارای وضوح بالاتر.

“با تصاویری با وضوح بالاتر ممکن است ما قادر به شناسایی خاص آثار فرهنگی سپرده است که کاهش زمان صرف شده در راه رفتن نظرسنجی ها و حتی بیشتر می گوید:” دیویس.

این تحقیق به نظر می رسد در مجله باستان شناسی علم. اضافی محققان از Morombe باستان شناسی پروژه و Université de تولیارا ماداگاسکار کمک کند.

یک موسسه محاسباتی و داده های علوم بذر اعطای یک تپه یاران جایزه و PA فضای اعطای کنسرسیوم حمایت از این کار است.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>