باستان crocs راه می رفت بر روی دو پا به اندازه ما

برخی از گونه های باستان تمساح راه می رفت در دو پاهای عقبی مانند دایناسورها گزارش محققان.

آنها اندازه گیری بیش از سه متر (9.8 فوت) در طول این یافته ها نشان می دهد.

محققان برای اولین بار فکر کردم شبیه به شکل فسیل ردپای بودند از دیگر حیوانات باستان شناخته شده به عنوان pterosaurs می گوید: Anthony Romilio دیرین شناس در دانشگاه کوئینزلند.

“ردپای اندازه گیری حدود 24 سانتی متر [9.4 اینچ] پیشنهاد آهنگ سازان به حال پاها در مورد همان ارتفاع به عنوان انسان بالغ است.”

“در یکی از سایت ردپای شد در ابتدا تصور می شود ساخته شده توسط یک غول دوپا pterosaur راه رفتن در mudflat ما در حال حاضر درک کنند که این دوپا تمساح چاپ” Romilio می گوید.

“ردپای اندازه گیری حدود 24 سانتی متر [9.4 اینچ] پیشنهاد آهنگ سازان به حال پاها در مورد همان ارتفاع به عنوان انسان بالغ ، این حیوانات طولانی است که ما برآورد شد بیش از سه متر در طول. و در حالی که ردپای همه جا بودند در سایت وجود دارد handprints.”

به زودی, اما آنها به زودی متوجه شد سرنخ به همین دلیل وجود دارد هیچ handprints.

Feet fossils from ancient bipedal crocodiles
فسیل trackways ساخته شده توسط باستانی کره جنوبی دوپا تمساح. (اعتبار: Seul Mi Bae)

“نمونه تمساح راه رفتن در یک چمباتمه زدن مواضع و ایجاد trackways که گسترده می گوید:” Kyung Soo Kim استاد از جینگجو دانشگاه ملی آموزش و پرورش است.

“عجیب ما trackways بسیار باریک به دنبال بیشتر شبیه به یک تمساح تعادل بر روی یک طناب تنگ. هنگامی که در ترکیب با فقدان هر دم کشیدن علائم مشخص شد که این موجودات در حال حرکت بودند bipedally. آنها در حال حرکت بودند در همان راه به عنوان بسیاری از دایناسورها اما ردپای نمی شد ساخته شده توسط دایناسورها” کیم می گوید.

A person stands near the ancient bipedal crocodile, it's body coming up to the person's waist
بازسازی باستانی کره جنوبی تمساح آهنگ سازان. (اعتبار: Anthony Romilio)

“دایناسور و پرنده خود را فرزندان راه رفتن روی انگشتان خود را. تمساح راه رفتن بر روی تخت خود را ترک پا پاک کردن پاشنه برداشت مانند انسان انجام دهد.”

محققان کشف ردپای مورخ بین 110-120 میلیون سال پیش پس از تجزیه و تحلیل حیوانات آهنگ سایت در آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان کره جنوبی.

آنها در ابتدا مورد سوال نبود دست برداشت از trackways داده شده است که امروز به نوعی تمساح ها “چهار پا” و یا چهارپا است.

“فسیل تمساح آهنگ بسیار نادر در آسیا پس از پیدا کردن فراوانی از نزدیک به یک صد ردپای بود فوق العاده” Romilio می گوید.

“به عنوان یک حیوان پیاده روی به عقبی پا پتانسیل پله به این تصور ساخته شده توسط دست و ‘بیش از چاپ آن, اما پیدا کنیم و هیچ شواهدی از این در این کره ای, سایت,” او می گوید.

“این است که با توجه به ضعیف حفظ یا به دلیل این فسیل های دیدنی و جذاب هستند آنها حتی جزئیات ریز از پا پد و مقیاس خود را در کف حفظ شود.”

این تحقیق به نظر می رسد در علمی گزارش.

منبع: دانشگاه کوئینزلند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de