یک ضعف, ایتالیایی, بیمارستان, 3D چاپ, قطعات یدکی,

یک بیمارستان در برشا ایتالیا است که در نزدیکی یکی از مناطق سخت ترین ضربه از coronavirus شیوع گزارش شده است که تبدیل به 3D-چاپ قطعات یدکی به منظور حفظ آن واحد مراقبت های ویژه در حال اجرا است.

به طور خاص در بیمارستان مورد نیاز اضافی دریچه هایی برای یک دستگاه زودتر از معمول آن تامین کننده ارسال می تواند آنها را با توجه به چاپ 3D Media Network. بنابراین در روز جمعه آن را به نام محلی چاپ 3D از شرکت هایی که قادر به طراحی و ساخت دریچه های سایت.

به عنوان یک نتیجه ده بيماران تحت درمان با ونتيلاتور که شب 3DPMN گزارش. بدون سوپاپ و شدید خود را COVID-19 موارد ممکن است درمان نشده در غرق بیمارستان.

از آن پس بیشتر شرکت های 3D چاپ ده ها تن از دریچه در تلاش برای نگه داشتن بیمارستان مجهز برای آینده قابل پیش بینی با توجه به 3DPMN. Cristian Fracassi تکنسین ساخته شده که برای اولین بار ده posted on Facebook که او کار بر روی ساخت یکی دیگر از صد برای بیمارستان است.

“وجود دارد افراد در معرض خطر در زندگی ما عمل” Fracassi نوشت: به عنوان ترجمه شده توسط مترو. “دوره است. در حال حاضر با سرد ذهن اجازه دهید فکر می کنم. اولا همین حالا با ما تماس بگیرید به عنوان برخی از قهرمانان. مطمئن شوید که مردم در مورد مرگ اما ما تنها وظیفه ما. امتناع نمی توانست یک عمل بزدلانه اما مرگبار.”

Stanotte si va a dormire sapendo di aver fatto qualcosa di utile…domani لا consegna. سازمان ملل متحد grazie speciale آگهی الساندرو…

ارسال شده توسط Cristian Fracassi روز شنبه, مارس 14 سال 2020

هر یک از این قطعات مربوط به یک فرد بیمار است که نیاز به مراقبت های ویژه و در حال حاضر می تواند اکسیژن در بیمارستان نشان دادن چقدر وخیم وقوع وضعیت می تواند به قطعات کوچک شکسته و یا پیدا کردن خود را در تامین کوتاه مدت.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im