فراگیر چشم انداز ریاضی

من صرف در آخر هفته گذشته راه من صرف مقدار زیادی از تعطیلات آخر هفته: آواز پروتستان سرودهای در بالای ریه های من با دوستان از سراسر کشور است. آواز چنگ مقدس a cappella سرود سنت است که دارای سابقه ای طولانی در انگلستان و روستایی جنوب و در حال حاضر آواز در سراسر ایالات متحده و چند کشور دیگر. قدرتمند هارمونی گریبانگیر من لحظه ای که من راه می رفت به من برای اولین بار آواز 16 سال پیش. چنگ مقدس یکی از بزرگ شادی در زندگی من است. من شروع به آواز خواندن به سادگی دلیل آن ساخته شده من خوشحال اما ارتباط من با این موسیقی و جامعه از افرادی که آن را عمیق تر من اغلب خودم فکر کردن در مورد آنچه که مردم در پیدا کردن در چنگ مقدس و چگونه آن را کمک می کند تا ما را رشد به عنوان انسان است.

اکثر انسان ها میل به دانستن و شناخته شده توسط دیگران است. من معتقدم آواز چنگ مقدس می تواند کمک به ما در تحقق آن خواسته. آواز با هم صمیمی عمل می کنند. بسیاری از ما احساس خود آگاهانه در مورد صدای ما و نگرانی خواهد بود که ما تمسخر اگر ما آواز خواندن در مقابل افراد دیگر. بسیاری از موسیقی ما تجربه امروز به واسطه ضبط شده که در آن هر ترش توجه داشته باشید و از دست رفته ورودی درست شده است. ما به طور مداوم گوش دادن به اجرای کامل آن است که جای تعجب نیست که ما می ترسند به باز کردن دهان ما مبادا ما را یک اشتباه را ندارد. در آواز چنگ مقدس هر صدای خوش آمدید, آیا آموزش دیده و یا ندیده گوشخراش و یا شیرین. ما را در آغوش آسیب پذیری آواز خواندن با هم اشتراک صدای ما با هر یک از دیگر زگیل و تمام. از طریق این آسیب پذیر عمل می کنند ما می دانیم هر یک از دیگر و شناخته شده است. ما نیز افتخار هر یک از دیگر آسیب پذیری های در حال آرام با یکدیگر است. ما ممکن است خنده با هم بیش از یک اشتباه ما ساخته شده است اما این امر در نظر گرفته شود نامناسب به انتقاد از شخص دیگری ،

در آواز چنگ مقدس هر کس که می خواهد به یک فرصت برای یک آهنگ را انتخاب کنید و آن را منجر. خوانندگان نشستن رو به یک مربع و هر رهبر به نوبه خود به مرکز می آید و ضربان زمان در یک الگوی ساده در حالی که این گروه (به عنوان یک کلاس) با هم آواز می خواند. رهبر را انتخاب تمپو و به هر چیزی که آنها می خواهید به آواز خواندن و ممکن است گزینه های دیگر در مورد چگونگی این آهنگ خوانده شده است. ما می دانیم و شناخته شده را از طریق آهنگ ما انتخاب و چگونه ما را انتخاب کنید به سرب در هر آهنگ. ما با افتخار و احترام به یکدیگر را انتخاب آواز آهنگ راه رهبر ما می پرسد برای. زمانی که کلاس زیر و آواز آهنگ من راه من آن را می خواهم به آواز من احساس شناخته شده است. زمانی که من با توجه به رهبر و آواز آهنگ خود را راه آنها آن را منجر, من احساس می کنم مثل من دانستن و ارج نهادن به آنها را.

این عمل کشت موجب دلسوز شادی پیدا کردن شادی در شادی دیگران است. (من برای اولین بار مواجه می شوند مفهوم دلسوز شادی از طریق آیین بودا اما من یک بودایی و من ادعا می کنند نیست من با استفاده از این اصطلاح در دقیقا به همان شیوه کارش را انجام دهد.) وجود دارد آهنگ من از آواز تا چند بار که من خسته هستم از آنها وجود دارد, آهنگ های که هرگز از حد برای من در وهله اول اما زمانی که یکی از خوانندگان همکار تماس یک آهنگ هدف من این است که آن را می خوانم با شور و شوق است که افتخارات خود را انتخاب کنید. اینکه آیا یا نه من در خلق و خوی خود را برای آهنگ من خواندن آن را برای آنها را به عنوان به خوبی به عنوان من می توانم چون من می دانم که آنها, و من می دانم که این آهنگ به معنی چیزی را به آنها. در طول زمان آهنگ من استفاده می شود به قدردانی را آغاز کرده اند برای تبدیل شدن به معنی به من. من آواز آهنگ شماره 232 در حافظه علاقه من دوست باربارا و 41 باعث می شود من لبخند می زنم و فکر می کنم در مورد دوست من جیم. پس از آواز خواندن با مردم در سراسر جهان برای 16 سال tunebook ابر خاطرات. من می دانم که من جامعه را از طریق آواز این آهنگ.

بندهای مذکور هستند یک راه غیر متعارف برای شروع یک نقد و بررسی از کتاب ریاضی اما ریاضیات برای شکوفایی انسان توسط فرانسیس سو از Harvey Mudd College غیر متعارف کتاب ریاضی. من اتفاق افتاده بود که خواندن آن در حالی که من در یک آواز سفر و این مرا به فکر کردن در مورد راه آواز چنگ مقدس برآورده برخی از همان خواسته ها و اجازه می دهد تا ما را به توسعه برخی از همان فضائل است که ریاضیات می کند.

ریاضیات برای شکوفایی انسان است که در یک بار یک دعوت و یک مانیفست. Su پایان نامه است که من به اشتراک بگذارید: درگیر شدن با ریاضیات فعالیت است که به غنی شدن زندگی بشر و همه باید احساس خوش آمدید به شرکت در آن فعالیت. او سازماندهی کتاب آنچه او برچسب عنوان خواسته های انسانی—اکتشاف معنی و بازی چند. هر فصل به بررسی راه تمرین ریاضیات می تواند کمک به تحقق یکی از این خواسته ها به همراه مربوط به فضائل ریاضیات کشت و چیزهایی است که می تواند در راه تحقق آن خواسته. او در شروع فصل با epigraphs از یک مجموعه متنوع از ریاضیدانان و دیگر متفکران به پایان می رسد و بسیاری از آنها را با یک پازل یا دو. (هشدار: من تخمین می زنند که انتشار این نقد قابل ملاحظه تاخیر غیر معمول پازل سودوکو در پایان فصل 8 آن سو می کشد از دو مشکل سودوکو توسط فیلیپ رایلی و لورا Taalman.)

Su اولین فصل “شکوفایی” آغاز می شود با یک epigraph توسط سیمون ویل “هر که گریه می کند در سکوت خوانده می شود متفاوت” یک خط Su همچنین ruminated در آدرس او در پایان تصدی خود به عنوان رئیس جمهور از انجمن ریاضی امریکا که از آن کتاب بزرگ شد. (کتاب گسترش و تسهيل در آدرس قابل توجهی بنابراین کسانی که لذت بردم آدرس باید بدانید که آنها را دیده اند و نه تمام آن را در حال حاضر.) که خط و سو را ruminations گیر کرده با من همیشه از خواندن آدرس چند سال پیش و به شکل چگونه من فکر می کنم در مورد ریاضیات, متعلق, جامعه و انسانی ما تمایل به دانستن و شناخته می شود.

Su آسیب پذیر است و با خوانندگان خود به اشتراک گذاری داستان خود را احساس انزوا و بی کفایتی به عنوان یک به تصویب رسید چینی-آمریکایی بچه در حال رشد در یک عمدتا سفید و Latinx شهر. در فصل عدالت او می نویسد در مورد این واقعیت است که او اغلب ارائه “منو مخفی” در رستوران چینی. به کسی که ما را انکار ریاضی “منو مخفی” از آنجا که ما فرض کنیم که به دلیل جنسیت و نژاد و یا گذشته نمرات آنها قطع پیشرفته ریاضیات ؟ (او نوشت: در مورد این ایده در MAA مجله تمرکز چند سال پیش نیز هست.) در این فصل در حقیقت او متصل تاریخ خود را به عنوان یک adoptee به راه ریاضیات ما کمک می کند تا به دنبال دانش و حقیقت است.

Su شامل بازتاب از بعید است کمک کننده به این کتاب است. کریستوفر جکسون است که یک زندانی در یک زندان فدرال که برای اولین بار نوشت و به سو چندین سال پیش به خاطر او شده بود تحصیل در رشته ریاضیات در زندان و می خواستم برای پیدا کردن منابع بیشتر به عنوان او ادامه داد: در یادگیری ریاضیات. (برای کمک های خود را به کتاب جکسون دریافت بخشی از حق امتیاز.) Su رابطه با جکسون به وضوح به شکل راه خود را از فکر کردن در مورد ریاضیات و آموزش و پرورش به عنوان ابزار برای عدالت اجتماعی است. سو نشان می دهد که ریاضیات می تواند به غنی سازی زندگی در هر دو کوچک و بزرگ راه. این می تواند به ما کمک کند پیدا کردن رضایت شخصی از حل پازل روی حیله و تزویر و به ما ابزار برای درک و مبارزه با سیستمیک ظلم و ستم.

تأمل در کتاب من مهم دیگر شباهت بین ریاضیات و آواز در مایه تاسف واقعیت است که بسیاری از مردم دچار آسیب های روانی شده توسط تجارب گذشته خود را در ریاضی و موسیقی است. به عنوان یک ریاضیدان من اغلب می شنویم از افرادی که در آموزش و پرورش ریاضیات ساخته شده آنها باور دارند که آنها نمی شد و “ریاضی و مردم” و آنها که ناتوان از ساخت حس از جهان با استفاده از ریاضیات. به عنوان یک خواننده مردم به من بگویید که “شما نمی خواهید به شنیدن آواز من.” شاید کسی که خندید و آنها را زمانی که آنها سنگ و یا یک معلم به آنها گفت به دهن کلمات در برنامه مدرسه به جای آواز خواندن آنها با صدای بلند و یا کسی scowled در آنها در کلیسا پیو طی یک سرود. آنها بر این باورند که آنها قادر به برقراری ارتباط با دیگران یا بیان خود را از طریق آهنگ. من باور دارم که سو چشم انداز آموزش و پرورش ریاضیات و اخلاق از آواز چنگ مقدس هر دو می تواند درمانی برای این آسیب رساندن به اعتقادات مردم در مورد خود را. من امیدوارم که فراگیر, شاد, روش های مانند Su را کمک خواهد کرد که بیشتر انسان ها دسترسی معنی دار ریاضی و موسیقی تجربه است. من امیدوارم که ریاضیات برای شکوفایی انسان است که به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده توسط ریاضیات مربیان که میانجیگری بسیاری از ما ریاضی تجارب و هر کسی که می خواهد برای دسترسی به شادی و قدرت خود را از ریاضیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im