تجربی COVID-19 واکسن آن آغاز می شود فاز 3 دادگاه امروز

تجربی COVID-19 واکسن طراحی و توسعه توسط مدرن است که آغاز آن دور نهایی تست در روز دوشنبه.

پس از عبور از مرحله قبلی است که بیشتر متمرکز بر ایمنی و شناسایی عوارض جانبی جدید کارآزمایی بالینی اندازه گیری خواهد شد که چگونه موثر واکسن دوبله mRNA-1273 در واقع زمانی است که می آید برای جلوگیری از بیماری NPR گزارش. بیش از چند ماه آینده مدرن را تعیین خواهد کرد که آیا این واکسن را فراهم می کند حفاظت در برابر coronavirus.

قوی سه فاز کارآزمایی بالینی باید گسترده به منظور تولید قوی و قابل اعتماد داده است. مدرن است که هنوز هم به طور فعال جذب داوطلبان, NPR , گزارش و امیدوار به دریافت حداقل 30,000 شرکت کنندگان به ثبت نام. نیمی از آنها را دو بار تزریق این واکسن با فاصله 28 روز از هم جدا در حالی که نیم دیگر را دریافت آب شور دارونما.

شرکت کنندگان خواهد شد و سپس به سمت چپ برای رفتن در مورد زندگی روزانه خود و پزشکان در حال اجرا از دادگاه پیگیری خواهد شد که جلب coronavirus و هنگامی که. این بدان معناست که این مطالعه را چند ماه NPR گزارش به ویژه به دلیل virus ممکن است گسترش در نرخ های مختلف و یا بیشتر شایع در برخی از شرکت کنندگان در جوامع بیش از دیگران است.

اما زمانی که همه گفته و انجام داده, مدرن این واکسن را برای رسیدن به برخی از سخت اهداف NPR گزارش. واکسن در نظر گرفته خواهد شد موثر تا زمانی که بیش از 150 شرکت کنندگان — فقط یک درصد از هر کس در واقع گرفتن واکسن — گرفتن coronavirus پس از تزریق.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de