آریان 5 موشک را پرتاب 2 ماهواره برای ژاپن و کره جنوبی امروز. سازمان دیده بان آن زندگی می کنند!

آریان 5 موشک را پرتاب دو ماهواره جدید ژاپن و کره جنوبی امروز (Feb. 18) و شما می توانید آن را آنلاین زنده.

این Ariane 5 موشک ساخته شده توسط اروپا راه اندازی ارائه دهنده Arianespace خواهد آسانسور را از مرکز فضایی گویان در نزدیکی پایگاه فضایی گویان فرانسه, گویان فرانسه, در طول 58 دقیقه راه اندازی پنجره ای که باز می شود در 5:18 p. m. EST (2218 GMT).

لحن در اینجا زندگی می کنند در Space.com حسن نیت ارائه میدهد از Arianespace و یا تماشای آن را بر روی یوتیوب. زنده پخش باید شروع حدود 15 دقیقه قبل از پرتاب.

در عکس: موشک آریان 5 lofts 2 ماهواره به مدار Eutelsat هند

به مدار بالای موشک آریان 5 است JCSAT-17 ارتباطات ماهواره ای که ارائه خواهد شد “انعطاف بالا-پهنای باند ارتباطات به کاربران در ژاپن و اطراف منطقه” Arianespace مقامات در بیانیه ای گفت. که ماهواره متعلق به توکیو بر اساس اپراتور آسمان کامل JSAT.

دیگر محموله زمین-تصویربرداری ماهواره ای GEO-Kompsat-2B که نظارت بر سیاره ما را اقیانوس ها و دیگر عوامل محیطی به ارائه داده ها برای پیش بینی آب و هوا و دانشمندان دیگر. که توسط کره هوافضا موسسه تحقیقات ماهواره را از کار در پشت سر هم با GEO-Kompsat-2A که راه اندازی در سال 2018 است.

ایمیل Hanneke Weitering در hweitering@space.com یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de