یک پدر و مادر الکلی می تواند تحت تاثیر قرار دهد که چگونه مغز یک کودک سوئیچ وظایف

یکی از قوی ترین پیش بینی از تبدیل شدن به یک الکلی است که سابقه خانوادگی: فرزندان افراد مبتلا به این اختلال هستند چهار برابر بیشتر از دیگران به توسعه آن با توجه به موسسه ملی سوء مصرف الکل و اعتیاد به الکل (NIAAA). اما تحقیقات جدید نشان می دهد سابقه خانوادگی اعتیاد به الکل (FHA) بر بیش از تمایل خود را به نوشیدن. همچنین این تغییرات چگونه مغز خود را انتقال از یک وظیفه به بعد رفتن گفتن از پخت و پز صبحانه به فکر کردن در مورد یک کار گیرد.

یک خط کامل از تحقیقات نشان داده است که داشتن یک الکلی در خانواده می تواند بر فرایندهای ذهنی. اما این مطالعات باید به طور کامل به بررسی آنچه که به نام عملکرد اجرایی—برنامه ریزی داری و رفتارهای دیگر که دچار اختلال هستند با FHA.

به کاوش بیشتر انریکو Amico در حال حاضر در سوئیس موسسه فدرال فناوری در لوزان و همکارانش تصمیم به تمرکز بر چگونه مغز فرآیندهای رقابت شناختی مطالبات—تعویض از فعالیت عصبی را از مغز به شبکه دیگری که بسیار مهم است برای اجرایی عملکرد. مطالعات قبل به دست آورد “عکس های فوری” از شبکه فعالیت هنگامی که افراد بودند یا انجام یک کار و یا استراحت بی سر و صدا. اما این رویکرد فراهم نیست مستمر رکورد از آنچه اتفاق می افتد در مغز به تصرف انتقال پویا از فعال به استراحت آمده است که رخ می دهد به طور مداوم در طول روز است. بنابراین Amico و سپس در دانشگاه و یک تیم از محققان در پوردو و دانشگاه ایندیانا مجموعه ای را برای پاسخ به چگونه مغز باعث می شود این انتقال.

محققان با استفاده از تصویربرداری رزونانس مغناطیسی عملکردی (fMRI) اسکنر به بررسی تغییرات در مغز از 54 شرکت کنندگان به عنوان آنها انجام یک کار است که آنها را ملزم به نشان دادن جهت از فلش بر روی صفحه نمایش با فشار دادن یک دکمه یا خودداری از انجام این کار در پاسخ به یک سیگنال توقف. بعد از آن به افراد آموزش داده شد و به استراحت در حالی که خود را رفع و زل زل نگاه کردن بر روی یک خط کش بر روی صفحه نمایش.

اسکن نشان داد که افراد بدون FHA رفت و از طریق یک دوره گذرا بین بازی وظیفه و استراحت دولت است که در آن برخی از مناطق مغز—پیشانی جداری و بصری مناطق ویژه—پیکربندی مجدد راه است که در آن آنها در ارتباط برقرار کردن با یکدیگر است. مردم با FHA با تجربه کمتر تغییرات—حتی بعد از محققان برای کنترل عواملی مانند سن و جنس و حرکت در اسکنر fMRI آشامیدنی و افسردگی است. “به نظر می رسد مانند FHA اثرات روانی آماده سازی برای تغییر از انجام یک وظیفه به دیگری” Amico می گوید. “این می تواند شبیه به فرایند پاکسازی cache گوشی های هوشمند خود را هنگامی که شما می خواهید آن را به سوئیچ سریع بین برنامه ها است. مشکل این است که این ” کش-پاکسازی فرایند ممکن است اختلال در مغز با سابقه خانوادگی اعتیاد به الکل است.”

در حالی که یک گروه از 54 شرکت کنندگان است که یک نمونه کوچک برای بسیاری از مطالعات Amico حفظ آن است و کافی است برای یک fMRI مطالعه است. “ما بسیار دقیق در ارزیابی آماری قدرت و اثر اندازه ما ادعا می کند بنابراین این fMRI نتایج قطعا به اندازه کافی طراحی شده,” او می گوید. مطالعه منتشر شده در ماه گذشته در NeuroImage.

FHA به نظر نمی رسد تاثیر بر شرکت کنندگان توانایی کامل ذهنی وظایف خواستار اما کمبود هنوز هم ممکن است یافت می شود در مطالعات آینده است. “چه می شود اگر شما دچار اختلال در انجام این کار, اما سپس, پس از آن شما بیشتر تاکید و یا کمتر واکنشی و یا حتی بیشتر فراموشکار و یا کمتر توجه نسبت به یک فرد بدون FHA?” Amico می پرسد. “این فرضیه. و امیدوارم در آینده مطالعات خود را به ما بگویید بیشتر در مورد این روند جذاب است.” اضافی تحقیقات نیز مورد نیاز برای پاسخ به اینکه چرا مردم با FHA سوئیچ بین فعالیت و استراحت در راه های مختلف—و اینکه آیا ممکن است اساس ژنتیکی برای وقوع آن است.

توانایی سوئیچ یکپارچه از یک نسبتا خواستار وظیفه (تعادل دسته چک) به کمتر خواستار یک (binge-تماشای تلویزیون نشان می دهد که شما در حال حاضر دیده می شود) بسیار مهم است برای رفتن در مورد فعالیت های روزمره ما توضیح می دهد که رضا Momenan مدیر بالینی تصویربرداری تحقیقات هسته ای در NIAAA بود که نه درگیر با تحقیقات است. انجام این انتقال هموار Momenan می گوید کمک می کند تا سیستم عصبی باقی می ماند در یک تعادل پایدار دولت مورد نیاز برای زنده ماندن است. این نوع تحقیقات می تواند پایه ای برای تشخیص بهتر برای اختلالات روانی به سادگی از مصاحبه با بیماران برای تعیین خطر شدت و یا پیش آگهی برای استفاده از الکل اختلال است.

آنیتا Cservenka عصب شناسی در دانشگاه ایالتی اورگان بود که آن هم نه درگیر در این تحقیقات که رفت و جدید کاغذ, یافت نتایج آن به فوتی و فوری است. “این مطالعه یافته های نقطه به نقطه مهم رویکردهای جدید در درک عصبی تفاوت بین کسانی که با و بدون سابقه خانوادگی خطر ابتلا به مصرف الکل اختلال است.”

Cservenka نشان می دهد تحقیقات بیشتر ممکن است بررسی این که آیا این کار به بقیه عصبی اقدامات پیش بینی آغاز سنگین مصرف الکل و یا یک ظرفیت برای جلوگیری از نوشیدن. دیگر امکان Momenan می گوید می خواهد به نگاه در فعالیت مغز افراد مبتلا به مصرف الکل, اختلال, شاید هنوز ارائه بینش عمیق تر به این روانی-پردازش تاثیر داشتن مشروبات الکلی در خانواده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de