آميلوئيد ساخت نیست تنها آلزایمر عامل خطر

آميلوئيد است از ویژگی های کلیدی بیماری آلزایمر است اما تجمع این مهم پروتئین ممکن است تنها عامل خطر برای ابتلا به آلزایمر است.

دیگر اصلاح عوامل خطر مانند میزان چربی در خون ما و چگونه کارآمد در بدن ما تولید انرژی نیز می تواند نقش مهمی تحقیقات جدید نشان می دهد.

یکی از بزرگترین مطالعات بیماری آلزایمر در افراد مبتلا به سندرم داون (DS-میلادی) نشان می دهد سوخت و ساز تغییرات در DS-آگهی شبیه به آن دیده می شود در اواخر شروع بیماری آلزایمر (بار) در میان جمعیت عمومی است.

“ما دریافتیم که افراد با سندرم داون, که همچنین بیماری آلزایمر نشان می دهد کسری در انرژی سوخت و ساز بدن است که شبیه به افراد مبتلا به بیماری آلزایمر در جمعیت عمومی می گوید:” اولین نویسنده علامت Mapstone از بخش مغز و اعصاب در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین دانشکده پزشکی و عضو موسسه اختلالات حافظه و اختلالات عصبی (UCI ذهن).

“این یافته ها نشان می دهد که تجمع آمیلوئید که رخ می دهد از تولد سندرم داون ممکن است تنها عامل تعیین آلزایمر خطر است.”

این مطالعه یکی از اولین مقیاس بزرگ خون-بر اساس تحقیقات متابولیک و عوامل مرتبط با پیری و وضعیت شناختی در بزرگسالان مبتلا به سندرم داون و بیماری آلزایمر. بر این اساس بود که زیادی گروه از بزرگسالان مبتلا به سندرم داون که ثبت نام آلزایمر نشانگر کنسرسیوم-سندرم داون (ABC-DS) چند سایت طولی کوهورت مطالعه مبتلا به سندرم داون بیش از سن 25.

“اختلال عملکرد متابولیک است که به رسمیت شناخته شده و از ویژگی های دیر شروع بیماری آلزایمر می گوید:” Mapstone. “ما کشف می تواند باز کردن راههای جدید برای جلوگیری از این سوخت و ساز کسری بودجه در همه افراد در معرض خطر برای این بیماری است.

سندرم داون شایع ترین اختلال عصبی تکاملی موثر بر بیش از 250 ، 000 نفر در ایالات متحده است. افراد مبتلا به سندرم داون بسیار بالا خطر ابتلا به بیماری آلزایمر و تقریبا تمام مغز آسیب شناسی (پلاک آميلوئيد) از آلزایمر در مرگ.

“خطر این است که تصور آمده از این واقعیت است که آنها باید سه نسخه از کروموزوم 21 که در آن یک ژن کلیدی است که تولید آمیلوئید است یافت می شود. چرا که آنها باید سه نسخه از ژن به جای آنها overproduce آميلوئيد که کلید پاتولوژی بیماری آلزایمر می گوید:” Mapstone.

“با مطالعه آلزایمر خطر در افراد مبتلا به سندرم داون ما می توانید درک چقدر مهم آميلوئيد است به توسعه بیماری است.”

بودجه برای این مطالعه آمده در بخشی از موسسه ملی پیری و یونیس کندی شرایور موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی.

منبع: UC Irvine,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>