امریکا شل و ول پهنای باند اتحاد کارگران و دانش آموزان جدا شده

شکاف دیجیتال

در صورت شیوع کروناویروس دانش آموزان و کارگران یکسان هستند و ماندن در خانه و انجام آنچه آنها می توانند از راه دور. اما در امریکا و بسیاری از مناطق ندارد و مقرون به صرفه و با کیفیت بالا خدمات پهن باند, اگر آنها آن را در همه.

نتیجه این است که بسیاری از آنها پیدا کردن خود قطع در زمانی که دسترسی به اطلاعات جدید در مورد کوروناویروس بسیار مهم است CNET گزارش. مشکل این است که آوردن به نور انتقادی اجتماعی, نابرابری است که می تواند تاثیر جدی بر کودکان و نوجوانان’ دسترسی به آموزش و پرورش.

نابرابری های عظیم

وجود دارد می تواند بیش از 163 میلیون آمریکایی که اصلا دسترسی به پهنای باند سرویس CNET گزارش. این مشکل به وضوح بازدید مناطق روستایی که در آن حدود 27 درصد از آمریکایی ها نمی هر گونه شبکه های پهن باند در دسترس به آنها را بدون در نظر گرفتن هزینه.

اما حتی در شهر نیویورک خدمات است بیش از حد گران قیمت برای 1.5 میلیون نفر هستند که بدون.

در همه coronavirus شیوع آشکار است “سخت حقایق در مورد دامنه شکاف دیجیتال” گفت: FCC کمیسیون جسیکا Ronsenworcel هر CNET.

مشق شب شکاف

دولت تخمین می زند که بعضی از 12 میلیون دانش آموزان به یک سقوط “مشق شب شکاف” که در آن دسترسی به اینترنت محدود آنها را مانع از انجام تکالیف خود. با بیشتر مدارس رفتن آنلاین, این بدان معناست که آنها می تواند دسترسی به مدرسه خود را در تمام.

“ما در حال حاضر می دانم که میلیون ها نفر از دانش آموزان به سقوط این تکلیف شکاف” Rosenworcel در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته با توجه به CNET. “و FCC می تواند به اطمینان حاصل شود کسانی که بزرگترین خطر در پشت سمت چپ می توانید آنلاین دریافت کنید بیش از حد.”

ادامه مطلب: COVID-19 می درخشد نور در “شکاف دیجیتال’ در سراسر ایالات متحده [CNET]

بیشتر در شکاف دیجیتال: کانادا به صرف $750 میلیون برای اطمینان از تمام شهروندان دسترسی به اینترنت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im