دندان آمریکایی ها در حال ترک خوردن در تعداد زیادی

آمریکایی ها در حال داشتن یک زمان خشن در طول همه گیر، با اضطراب و اختلالات روانی دیگر در تمام زمان بالا است.

و تمام استرس منجر به آسیاب دندان به مراتب بیشتر، و در نتیجه یک uptick بزرگ در درد فک، حساسیت دندان، و New York Times میگرن و دندان های ترک خورده، با توجه به یک قطعه اخیر نیویورک تایمز توسط دندانپزشک و پروتستودنتیست مستقر در منهتن تامی چن.

عمل دندانپزشکی چن شلوغ تر از همیشه است، او نوشت، با وجود قفل شدن و اقدامات قرنطینه.

چن به یکی از دوستانش گفت: «من در شش هفته گذشته شکستگی دندان بیشتری نسبت به شش سال گذشته دیده ام.»

شکستگی ها و درد فک به احتمال زیاد پیامد پیچیده ای از افزایش گسترده استرس اجتماعی در مورد همه گیر کروناویروس در حال انجام است. که استرس اغلب می تواند منجر به فک محکم و دندان آسیاب, که, اگر سمت چپ بدون چک, می تواند منجر به آسیب دائمی.

اضافه کردن به مشکل، با توجه به چن، می تواند موقعیت های بدن بی دست و پا در حالی که کار از خانه، که می تواند منجر به اعصاب pinched در فک بسیاری از بیماران است.

انباشتن، او مشکوک است، همچنین می تواند کمبود خواب بازگرداندنی است. بی خوابی می تواند منجر به آرواره های محکم و درد بیشتر و آسیب دندان شود.

برای درمان این, چن پیشنهاد می کند که سعی کنید آگاه تر از این واقعیت است که فک خود را باید آرام. او همچنین پیشنهاد پوشیدن نگهبانان شب و یا نگهدارنده، اگر شما یکی، در طول روز است.

در نهایت، یک ایستگاه کار مناسب می تواند شگفتی در اطمینان حاصل شود که فک خود را در یک موقعیت بی دست و پا برای ساعت های زیادی در طول روز کار نمی کند.

ادامه بده . مشترک خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net