پزشکان آمریکایی در حال نیروبخش برای جهانی COVID-19 همه گیر

این ممکن است زمان برای شروع آماده سازی خود را برای یک بیماری همه گیر کوروناویروس.

CNBC گزارش می دهد که پزشکان آمریکایی نگران هستند که اگر COVID-19 اپیدمی گسترش فراتر از چند موارد جدا شده در ایالات متحده می تواند منجر به یک بحران به عنوان بیماران پایمال کردن قوانین اضطراری و اگزوز فروشگاه لوازم پزشکی.

“این زمان برای باز کردن خود برنامه های همه گیر و ببینید که همه چیز در نظم” دکتر آنه Schuchat رسمی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد در هفته گذشته با توجه به CNBC.

Schuchat همچنین هشدار داد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای آماده شدن برای یک “موج در بیمارستان توانایی ارائه تجهیزات حفاظت شخصی برای نیروی کار خود را به کنترل های اداری و غیره است که شما ممکن است قرار دادن محل در یک محیط مراقبت های بهداشتی.”

مقامات بیمارستان گفت: CNBC که آماده سازی شامل کردن در ماسک و دستکش و روپوش و آموزش کارگران در مورد نحوه استفاده از ماسک ماسک برای جلوگیری از تبدیل شدن به آلوده خود را دارند. تلاش نیز شامل سازماندهی یک سیستم جدید غربالگری بیماران برای COVID مانند علائم و یا سفر اخیر به چین, مقامات گفت.

در حالی که شیوع بیماری در حال حاضر دمیده گذشته تعریف فرهنگ لغت از یک بیماری همه گیر بهداشت مقامات تا کنون خواست احتیاط در استفاده از این اصطلاحات است.

اما به طور فزاینده مقامات هشدار داده اند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که از آن زمان به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر سناریو. فرانسوی, وزیر بهداشت Olivier Veran مثلا روز سه شنبه گفت که او را دیدم “معتبر خطر” جهانی همه گیر.

و در حالی که اکثر کارشناسان باید در برابر ساخت بتن بینی در مورد گسترش شیوع برخی از آنها شروع به محدود کردن امکانات. کارشناسان گفته بلومبرگ این هفته که در آینده سناریوهای طیف وسیعی از “آنفلوآنزای جدید” به یک کامل در همه گیر.

اما بسیاری از کارشناسان مانند NYU Langone بهداشت اپیدمیولوژی جنیفر فندک موافق است که بهترین دفاع در برابر ویروس ها همان عقل سلیم اقدامات که علیه بسیاری از دیگر عوامل بیماری زا.

“ما در حال تلاش برای برقراری ارتباط به NYU کارکنان و بیماران مرکز پزشکی ما چگونه به بهترین محافظت از خود را از آنفلوآنزا یا COVID-19,” فندک گفت CNBC. “که فقط اطلاعات عمومی مانند دست پایه و بهداشت و عطسه به پایان آرنج خود را و تمرین فاصله امن از کسی که بیمار است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im