آمازون انبارها تنها مراحل پزشکی و لوازم و ملزومات

در میان جهانی COVID-19 گیر آمازون ارسال یک توجه داشته باشید به فروشندگان که دیجیتال غول خرده فروشی تنها قبول محموله از تجهیزات پزشکی و ملزومات دیگر آن به انبار.

در یک ایمیل به فروشندگان که تکیه بر پلت فرم آن, آمازون اعلام کرد که این امر تنها مصرف در محموله “خانواده محصولات اساسی تجهیزات پزشکی و تقاضای محصولات” تا آوریل 5 با توجه به کسب و کار خودی. این تصمیم نه تنها به شخص ثالث فروشندگان بلکه عمده فروشان که ارائه آمازون خود را با نام تجاری ،

“ما شاهد افزایش خرید آنلاین و به عنوان یک نتیجه از برخی از محصولات مانند خانواده کالاهای اساسی و تجهیزات پزشکی در خارج از بورس” در این یادداشت آمده است: هر دو. “با استفاده از این در ذهن ما به طور موقت در اولویت خانواده محصولات اساسی تجهیزات پزشکی و سایر محصولات تقاضای آمدن به تحقق مراکز به طوری که ما می توانیم با سرعت بیشتری دریافت restock و ارائه این محصولات به مشتریان است.”

حتی با این که اعلام این شرکت گزارش شده است که در تلاش برای استخدام اضافی 100,000 انبار کارگران در ایالات متحده به تنهایی و ارائه موقت دو دست انداز دلار در دستمزد.

آمازون بعد از روشن به طور خاص آنچه در آن خواهد بود اولویت و اجازه دادن به آن در انبارها. آنها عبارتند از:

– محصولات کودک.

– محصولات بهداشتی.

– محصولات زیبایی.

– مواد غذایی.

– لوازم حیوان خانگی.

– علمی محصولات.

“برای محصولات غیر از این ما به طور موقت غیر فعال حمل و نقل ایجاد” این یادداشت بخوانید. “ما در حال گرفتن یک رویکرد مشابه با خرده فروشی فروشندگان است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im