آمازون معاونت استعفا کرد “Chickenshit” شلیک خبرچین

در یک داغدار نامه آمازون معاون رئیس جمهور و مهندس ارشد تیم بری اعلام کرد او را به خروج از شرکت برای “شلیک خبرچین بودند که با ایجاد سر و صدا در مورد انبار کارکنان وحشت زده از COVID-19.”

براي رفت و تا آنجا که به عنوان مثال چند “عبارات توصیفی شما ممکن است استفاده برای توصیف فعال-شلیک” از جمله “chickenshit” “هرگز از شنیده Streisand اثر” و “نقاشی نشانه ای بر روی پیشانی خود را گفت:” یا گناه یا چیزی برای پنهان کردن.'”

E-غول خرده فروشی پیدا کرده است خود را در آب داغ در طول گزارش این شرکت فسخ کارکنان چند که نگرانی در مورد درمان آن از کارگران در حال انجام همه گیر.

این شرکت گزارش شده است که در مواجهه با یک بررسی امکان در نیویورک بیش شلیک تعدادی از معترضان.

بری با اشاره به شلیک امیلی کانینگهام و Maren کاستاریکا در نامه خود دو سابق تجربه کاربر طراحان که نگرانی کارگر انبار درمان در طول شیوع بیماری است.

آمازون در پاسخ به این ادعا که امریکا و کاستاریکا شد اجازه رفتن برای “بارها و بارها نقض سیاست های داخلی” به عنوان CNBC گزارش حاکی است که شرکت پشتیبانی “هر کارمند را به انتقاد از خود و کارفرما شرایط کار, اما آمده است که با پتو ایمنی در برابر هر و همه سیاست های داخلی.”

یک کارگر انبار در مینه سوتا به نام بشیر محمد بود و همچنین بنا به گزارش اخراج پس از صحبت کردن در مورد تسهیلات درمان کارکنان در طول این بیماری همه گیر به عنوان Buzzfeed اولین گزارش در ماه گذشته.

این خبر پس از صدها نفر از آمازون کارگران صحنه یک اعتصاب سراسری در ماه گذشته اعتراض این شرکت را از دست داده و همه گیر. تعداد فزاینده ای از آمازون انبار کارگران در سراسر جهان در حال تست مثبت است.

در بیانیه ای به معاون, آمازون سرزنش کارگران هشدار داد که برخی از کارکنان خود در حال “گسترش اطلاعات غلط و ادعاهای دروغین در مورد آمازون است.”

در حالی که مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس raked در اضافی 24 میلیارد دلار در سال 2020 به تنهایی دولت ها شروع به توجه به شرکت خود را اعمال. برای مثال آمازون انبارها در فرانسه شد و دستور دادگاه برای توقف همه اما ضروری تحویل.

به بری آمازون اقدامات علامتی از چیزی بسیار سخت است.

“شلیک خبرچین نیست فقط یک اثر جانبی از اقتصاد کلان, نیروهای, و نه آن است که ذاتی به عملکرد بازار آزاد” نامه خود می خواند.

“این شواهد از یک ورید از سمیت در حال اجرا از طریق شرکت فرهنگ,” او نوشت. “من را انتخاب کنید نه برای خدمت و نه نوشیدنی که سم.”

ادامه مطلب: آمازون معاونت استعفا داد, تماس, شرکت Chickenshit’ برای اخراج کارگران معترض [معاون]

بیشتر در آمازون: آمازون اقدام به خرید دوربین های حرارتی برای اسکن کارگران برای تب

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de