آمازون به دنبال استخدام 100,000 کارگران به نگه دارید تا در طول شیوع

آمازون ارتش

E-commerce های غول پیکر آمازون است که به دنبال استخدام 100,000 کارگران به “نگه دارید تا با له از سفارشات” آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار میلر نوشت: در یک شنبه جیر جیر.

اخبار بعد از تایید توسط وال استریت ژورنالکه گزارش شده است که کارکنان در ایالات متحده و کانادا را دریافت اضافی $2 ساعت از طریق آوریل است.

خریداران غذای کلمات از دولت و خود منزوی در صفحه اصلی و انتخاب برای خرید چیزهای آنلاین به جای. و آمازون در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش, با نخست بسیاری از سفارشات در حال به تعویق افتاد.

نگه داشتن

این جف بزوس-led شرکت همچنین توصیه می شود کارکنان جهانی است که می تواند به کار از خانه “از طریق پایان ماه مارس” با توجه به پست وبلاگ. کسانی که تست مثبت برای COVID-19 یا قرار داده شده در قرنطینه “را دریافت خواهد کرد تا به مدت دو هفته پرداخت.”

“به عنوان COVID-19 گسترش یافته است ما به تازگی شاهد افزایش افراد آنلاین خرید” خواندن یک شنبه پست وبلاگ در وب سایت آمازون. “در کوتاه مدت این است که با داشتن یک تاثیر را در چگونه ما در خدمت مشتریان است.”

صندوق امداد

آمازون صندوق امداد نیز خواهد بود “با تمرکز بر حمایت از ما مستقل خدمات تحویل همکاران و رانندگان خود را” با توجه به پست. به وال استریت ژورنال همچنین گزارش شده است که آمازون در حال گسترش است بیمار-ترک سیاست.

آمازون در اخبار در اوایل این ماه پس از حذف از یک میلیون اقلام اعم از coronavirus-محصولات مرتبط مانند ماسک صورت و دست عفونی برای قیمت سنگ آهن در بازار و تبلیغات کاذب.

ادامه مطلب: آمازون می گوید: برخی از محموله می تواند دیگر به دلیل coronavirus [ایسنا]

بیشتر در مورد این ویروس: Idris Elba می گوید او آزمایش مثبت برای Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>