آمازون وعده الکسا خود را برای صاحبخانه سیستم آیا در مستاجران جاسوسی نیست

برام مهم نيست!

آمازون در حال راه اندازی برنامه جدیدی است که نصب بلندگوها و دستگاه های هوشمند فعال الکسا را در خانه های مستاجران خود برای صاحبخانه ها آسان تر می کند.

الکسا برای مسکونی ، گزارش Verge ، ادغام الکسا راه اندازی شده در آپارتمان در حال حاضر هوشمند ، و مستاجران قادر خواهند بود برای لینک حساب های آمازون خود را به دستگاه ها و یا فقط استفاده از آنها را به عنوان اسباب بازی مستقل است. از همه مهمتر آمازون می گوید ثروت داده های کاربر که این دستگاه ها روی هر مستاجر جمع می کردند، از دست صاحبخانه شان دور خواهد ماند.

نظم بلند

البته ، آمازون به ما گفتن ما می توانیم آنها را به خصوصی نگه داشتن داده ها اعتماد کمی غنی است ، با توجه به رسوایی های حریم خصوصی بی شمار مربوط به فن آوری آمازون در سال های اخیر — نه به ذکر است تلاش های خود را به خوبی تامین مالی برای جاسوسی بر روی کارکنان خود را.

که گفته The Verge می شود، ورج گزارش می دهد که مستاجران قادر خواهند بود حساب آمازون خود را از دستگاه های هوشمند جدا کنند و آمازون می گوید هر گونه ضبط صوتی جمع آوری شده توسط دستگاه ها پس از یک روز حذف خواهد شد.

Upsell بالقوه

در ماه های آینده، شرکت هایی که در حال حاضر برای الکسا برای طرح مسکونی برای نصب واحدها در املاک اجاره ای در کلرادو، فلوریدا، و مریلند ثبت نام کرده اند.

در آن مرحله، جالب خواهد بود که ببینید آیا واحد ها برای بیش از آنها قبلا اجاره – و یا، از سوی دیگر، اگر مردم اجتناب از خانه های با تکنولوژی بالا در مجموع.

ادامه مطلب: آمازون الکسا برای مسکونی اجازه خواهد داد که صدای دستیار مجتمع آپارتمان قدرت [آستانه]

بیشتر در الکسا : با تشکر ، آمازون! اکو ضبط و ارسال صوتی به مخاطبین تصادفی بدون هشدار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de