آمازون اختراع یک سیستم است که به معنای واقعی کلمه شلاق مسائل به مدار

Whip It

تازه منتشر ثبت اختراع قدمت آن به سال 2017 میسازد برنامه ریزی برای یک کشتی مبتنی بر راه اندازی سیستم که شلاق محموله به مدار با استفاده از یک مایل طولانی شلاق است که هدایت یک دسته کامل از هواپیماهای بدون سرنشین با توجه به GeekWire. هدف را برای افزایش بهره وری انرژی با کاهش سوخت مورد نیاز برای رسیدن به ارتفاع.

سیستم خواب توسط آمازون هوا VP گور کیمچی و (winningly نام) ارشد آمازون مخترع لوئیس LeRoi LeGrand III بسیار دقیق در آن ثبت اختراع نرم افزار.

این مفهوم غیر معمول: یک مایل طولانی شلاق متصل به یک قایق در یک پایان و یک هواپیمای بدون سرنشین حمل بار در انتهای دیگر. یک سری از هواپیماهای بدون سرنشین اضافی متصل به طول شلاق پرواز به بالا و پایین برای تولید یک شلاق موج. پایان با حمل بار و سپس ترک مانند یک شلاق, ارسال محموله پرواز.

این سیستم می تواند کوچک به حتی پرت کردن بسته های کوچکتر متصل به وسایل نقلیه هوایی به هوا به عنوان به خوبی. بر روی کامپیوتر کاربر حتی می تواند از هواپیما پرت هوا. اما تمرکز اصلی این نرم افزار است که در فضای مبتنی بر برنامه های کاربردی — فکر می کنم ماهواره.

سوار شلاق

این اولین (و به احتمال زیاد به مراتب از گذشته) دیوانه مفهوم خواب توسط آمازون. وجود دارد حق ثبت اختراع برای یک سیستم که محل انبار کارگران در قفس های فلزی برای محافظت از آنها را از روبات پرواز انبارها پر شده با تحویل هواپیماهای بدون سرنشین و حتی ردیابی مچبند جاسوسی که در انبار کارگران است.

ما همیشه دیدن غول های ماهواره ای شلاق در عمل در آینده ؟ بعید است.

“اختراعات را چندین سال برای دریافت و لزوما منعکس کننده فعلی ما محصول نقشه راه” آمازون سخنگو گفت GeekWire یک ایمیل به در.

ادامه مطلب: شلاق آن را خوب است! آمازون اختراع یک راه اندازی سیستم به صورت خوراکی محموله به هوا — و یا حتی به مدار [GeekWire]

بیشتر در آمازون اختراع ثبت شده: جدید آمازون دوربین ثبت اختراع است که مستقیما از “1984”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im