آمازون اقدام به خرید دوربین های حرارتی برای اسکن کارگران برای تب

لیست سیاه

به منظور سعی کنید و نقطه coronavirus عفونت در میان نیروی کار آن آمازون خریداری 1,500 گرما-سنجش از دوربین های امنیتی است که این برنامه برای نصب در امکانات آن است.

این دوربین های حرارتی تولید شده توسط شرکت چینی Dahua, هستند بنا به گزارش ها قادر به ردیابی کارگران دما از راه دور اجازه می دهد آمازون به پرچم هر کسی که توسعه یک تب رویترز گزارش. اما این یک بحث خرید: Dahua شده است در لیست سیاه دولت آمریکا به دلیل نظارت tech استفاده شده است در “re-اردوگاه آموزش و پرورش” چین با استفاده از به بازداشت آن اقلیت اویغوری جمعیت.

مشخصات فنی حقوقی

در حالی که آمازون خرید بحث برانگیز است و از نظر اخلاقی مشکوک آن را نیز کاملا قانونی است. ایالات متحده در لیست سیاه مانع از سازمان های دولتی با استفاده از Dahua tech اما هیچ کاری نمی کند برای حفظ شرکت های خصوصی از انجام این کار.

آمازون است که به دور از تنهایی. رویترز گزارش می دهد که آمریکا و بیمارستان و فرودگاه ها و ایستگاه های قطار و ادارات دولتی باید Dahua دوربین نصب شده است. و شرکت هایی مانند آی بی ام و کرایسلر نیز دستور داد دوربین در حالی که آمریکا برندها از جمله Honeywell عمده فروشی از Dahua.

دیده بان نزدیک

دوربین با تشخیص چهره نرم افزار است که می تواند مسیر فردی کارگران در طول زمان و رکورد نوسانات درجه حرارت که ممکن است نشان می دهد یک مورد از COVID-19. اما در بیانیه ای به رویترزآمازون رد شد که در آن با استفاده از این ویژگی.

آمازون نمی پاسخ به برخی سوالات مطرح شده توسط ایسنادر عوض با اشاره به قانونی بودن آن را خرید و گفت: هدف آن “حمایت از سلامت و ایمنی کارکنان که در ادامه به ارائه خدمات مهم در جوامع ما است.”

ادامه مطلب: منحصر به فرد: آمازون تبدیل به شرکت چینی در لیست سیاه آمریکا برای دیدار با دوربین حرارتی نیاز [ایسنا]

بیشتر در نظارت: چین می خواهد گوگل را کمک به آزار و اذیت مسلمانان است. گوگل به نظر می رسد آماده به آن را بدهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de