شگفت آور, تصاویر میکروسکوپ الکترونی نشان می دهد آنتی بادی های مبارزه با کروناویروس

دانشمندان مسلح با میکروسکوپ الکترونی موفق به گرفتن واقعی نگاه اجمالی از آنتی بادی حمله coronavirus SARS-CoV-2 که باعث همه گیر باعث COVID-19.

آنتی بادی که پا-سرباز پروتئین تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن در آمد از نمونه خون از بهبود بیماران. با ایجاد حفره کسانی که آنتی بادی در برابر نمونه از ویروس و تماشای آنها را به مبارزه موسسه فناوری کالیفرنیا محققان پس کار بر این باورند که آنها را شناسایی کرده ایم که برخی از coronavirus’ نقاط ضعف. آنها می گویند که کار خود را که ماه گذشته منتشر شد در مجله سلولمی تواند به دانشمندان کمک کند توسعه درمان های جدید و یا موثرتر واکسن.

“به ما دانش این اولین بار است که یک تیم تصویربرداری مخلوطی از آنتی بادی های خالص شده از خون انسان بعد از یک عفونت ویروسی به تجسم هدف از این آنتی بادی در گردش خون در بهبود فرد” CalTech بیولوژیکی مهندس کریستوفر بارنز گفت: در آزادی مطبوعات.

مورد در نقطه: در طول پروژه این تیم در بر داشت یک نوع آنتی بادی است که به خصوص موثر در خنثی کردن coronavirus و مسدود کردن آن از اتصال به و آلوده کردن سلول های جدید.

در تئوری می تواند به دانشمندان در تلاش برای توسعه واکسن که تولید این نوع از آنتی بادی و یا درست کردن آنتی بادی درمانی است که هدف این ویروس در همان راه.

“یکی از چیزهایی که به خصوص جالب در مورد کریستوفر ساختار است که این نشان می دهد که آنتی بادی اگر چه به شدت خنثی نمی تکامل مطلوب برای اتصال به SARS-CoV-2 S پروتئین” پاملا Björkman سر از CalTech آزمایشگاه گفت: در انتشار. “این نشان می دهد که این نوع آنتی بادی ها ممکن است سخت به القاء در بدن یک فرد توسط یک واکسن. علاوه بر آن نشان می دهد که باید آن را ممکن است به استفاده از پروتئین-تکنیک های مهندسی برای بهبود چنین آنتی بادی برای استفاده به عنوان درمان.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net