تقریبا همه COVID بیماران هواکش در حال مرگ, مطالعه نشان می دهد

به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 همچنان به افزایش در ایالات متحده بیمارستان ها به سرعت در حال اجرا از هواکش که ماشین هایی که به مراقبت از تنفس را برای بیمارانی که دچار شدید پنومونی یا سندرم زجر تنفسی حاد.

اما پیش آگهی برای یک COVID-19 بیمار متصل به دستگاه تنفس مصنوعی به نظر می رسد گریم: حدود 88 درصد از کسانی که قرار داده شده در هواکش درگذشت Northwell سلامت نیویورک بزرگترین سیستم بهداشت و درمان بر اساس یک مطالعه جدید.

از 2,634 بيماران بستری برای آنها نتایج شناخته شده بودند (مطالعه نگاه از 5700 نفر در مجموع) تنها 12 درصد دریافت “تهاجمی تهویه مکانیکی.” به طور کلی 21 درصد از بیماران در گذشت.

“نیویورک تبدیل به کانون این بیماری همه گیر” کارینا دیویدسون استاد دانشگاه و معاون ارشد رئیس جمهور در فاینستاین موسسات و همکاری نویسنده این مطالعه گفت: در بیانیه ای. “پزشکان و دانشمندان آمار و حرفه ای آزمایشگاهی در حال کار خستگی ناپذیر برای ارائه بهترین مراقبت و آسایش به هزاران COVID-19 بيمار در ما Northwell بیمارستان.”

یک سوم از تمام بیماران از جمله آنهایی که برای آنها نتایج نبودند شناخته شده — تب داشتند. 1,584 دریافت اکسیژن اضافی. بيمار مرخص پس از به طور متوسط چهار روز.

بیش از نیمی از 57 درصد — فشار خون بالا داشتند در حالی که 41 درصد چاق بودند و 34 درصد دیابت است.

این مطالعه همچنین قادر به تایید می کنند که مردان بیشتر احتمال دارد به مرگ است. در کل جمعیت محققان نه تنها بیمار زیر 18 سال درگذشت.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im