تقریبا 50% از نوجوانان گزارش تعقیب یا آزار و اذیت توسط شریک

تعقیب و آزار و اذیت startlingly رایج در آمریکا, نوجوانان, روابط, بر اساس یک مطالعه جدید.

یافته های منتشر شده در مجله جوانان و جامعههستند بخشی از مطالعه ملی از غیر فیزیکی جوانان سوءاستفاده و نشان می دهد که 48 درصد از 12 تا 18 ساله که در یک رابطه, stalked شده و یا مورد آزار و اذیت توسط یک شریک و 42 درصد stalked و یا مورد آزار و اذیت یک شریک.

“این قربانی گرفته و اعداد به طرز غیر قابل قبولی بالا می گوید:” رهبری محقق امیلی Rothman, یک استاد جامعه علوم سلامت در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه بوستون.

“متاسفانه آنها با تخمین می زند از مشکلات مشابه مانند دوستیابی و خشونت جنسی قربانی به طوری که آنها هر دو تکان دهنده و تعجب آور در همان زمان.”

پژوهش های قبلی نشان می دهد که اذیت و آزار و تعقیب رفتار از جمله از بین بردن اموال و یا رفتن را از طریق حساب های رسانه های اجتماعی می تواند منجر به خشونت فيزيکی Rothman می گوید.

اما شاید به خصوص در زمان coronavirus—زمانی که فاصله فیزیکی است که هنجار جدید—غیر فیزیکی سوءاستفاده از نیاز به رسمیت شناختن به عنوان واقعی و مضر در حق خود او می گوید.

“نوجوانان در حال حاضر شده است به طور کامل آگاه است که چگونه مضر آنلاین اشکال سوء استفاده می شود—است که آن را معتبر برای علاقه مند می شود و سعی کنید به آدرس آن را” Rothman می گوید. این بیماری همه گیر کوروناویروس “در برخی از راه های ساخته شده والدین و معلمان و دیگر بزرگسالان بیشتر مایل به دیدن, راست, در حال حاضر, که آنچه ما انجام آنلاین مسائل است و به طور کامل بخشی از ما زندگی می کند.”

Rothman و همکاران با استفاده از داده های در حال انجام نظرسنجی در, نوجوانان, روابط صمیمی و خشونت (STRiV) مطالعه نگاه به پاسخ از 148 پسران و 172 دختران در حال حاضر در روابط و یا تا به حال شده است در روابط در سال گذشته است.

بررسی خواسته ساله اگر یک شریک زندگی همیشه به دنبال و یا جاسوسی بر روی آنها آسیب دیده و چیزی که متعلق به آنها و یا از طریق حساب های آنلاین خود را. این نظرسنجی همچنین خواسته بچه اگر آنها تا به حال انجام می شود هر یک از این چیزها به یک شریک.

آنها دریافتند نرخ مشابه گرفته و قربانی برای دختران و پسران: 46.5 درصد از پسران و 50.6 درصد از دختران گزارش شده وسیله یا اذیت و آزار یک شریک و 44.6 درصد از پسران و 51.1 درصد از دختران گزارش یک شریک انجام این کارها به آنها.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل و کنترل شده برای طیف وسیعی از عوامل دیگر را بهتر درک کنند که چرا خاص نوجوانان ممکن است در معرض خطر بالاتر از ارتکاب, قربانی یا هر دو.

در میان پسران داشتن بدتر روابط با پدر و مادر و زندگی در محله های با نرخ بالاتر از جرم و جنایت خشونت آمیز بودند و هر دو در ارتباط با خطر بالاتر از ارتکاب.

در میان دختران در روابط, در سن و سال زندگی در محله های با نرخ بالاتر از جرم و جنایت خشونت آمیز با استفاده از ماری جوانا و با استفاده از الکل بودند در ارتباط با خطر بالاتر از قربانی و گرفته.

محققان دریافتند که Latino پسران و دختران در مواجهه با خطر بالاتر از هر دو قربانی و گرفته.

تحقیقات بیشتر نیاز به حل کردن این انجمن اما Rothman می گوید: این یافته ها نشان می دهد که نیروهای بزرگتر از شکل فردی سوءاستفاده.

“ما می دانیم که از مداخله تحقیقاتی که راه را برای جلوگیری از تعقیب و آزار و یا جنسی و آشنایی خشونت است که تا حدی در مورد پرداختن به افراد جوان چگونه فکر می کنم در مورد روابط جنسیتی هنجارها و بهبود اجتماعی-مهارت های عاطفی اما این نیز تحت تاثیر این زمینه است که در آنها عامل” او می گوید. “بنابراین پرداختن به نژادپرستی و فقر و همجنسگرا ستیزی زن ستیزی و ناتوانی مرتبط با تبعیض بخشی از راه حل است.”

نویسندگان این مطالعه از دانشگاه شیکاگو است. موسسه ملی عدالت کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید