بیگانه-زندگی شکارچیان eyeing یخی اقیانوس قمر اروپا و انسلادوس

به عنوان شکار برای زندگی در مریخ شروع به نوسان کامل برخی از دانشمندان در حال حاضر به دنبال فراتر از این سیاره به منظومه شمسی ما بعد astrobiological مرزی.

دو rovers در حال برنامه ریزی برای راه اندازی به سمت سیاره سرخ در این تابستان: ناسا مریخ در 2020 خودرو و روزالیند فرانکلین یک تلاش مشترک اروپا و روسیه آژانس های فضایی. هر دو شش چرخ روبات را برای جستجوی نشانه های باستانی مریخ زندگی و ناسا هنر و صنعت را نیز جمع آوری و کش امیدوار کننده نمونه احتمالی برای بازگشت به زمین با ورود اینجا شاید اتفاق می افتد به عنوان اوایل به عنوان 2031.

این ماموریت به دنبال بر روی پاشنه از یک طولانی, NASA-led “دنبال آب” کمپین که ایجاد کرده است که مریخ بود نسبتا گرم و مرطوب جهان میلیاردها سال پیش, کامل, با, رودخانه ها, دریاچه ها و حتی برخی از محققان معتقدند یک اقیانوس بزرگ.

مرتبط با: باستانی مریخ می تواند حمایت کرده اند زندگی (عکس)

روی سطح مریخ خشک است امروز (با چند ممکن است فصلی استثنا) توضیح دو rovers’ تمرکز بر روی پیدا کردن microfossils و دیگر امکان biosignatures از گذشته باستانی. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از آب مایع در بیرونی منظومه شمسی ها گردش در زیر یخ پوسته از چندین ماه. این دو اغلب جذاب هستند و ماهواره زحل انسلادوس و Jupiter moon اروپاهر دو که زیرسطحی اقیانوس ها به احتمال زیاد در تماس با خود را rocky هسته های ساخت ممکن است انواع واکنش های شیمیایی پیچیده.

وجود دارد یک شانس بسیار واقعی است که موجودات کوچک در حال شنا کردن در اطراف در تاریکی منجمد دریاها از انسلادوس و اروپا امروز بسیاری از دانشمندان بر این باورند. و حرکت های ساختمان به بیرون رفتن وجود دارد و نگاه کنید که ممکن است زندگی در یک از راه های مختلفی — در حالت ایده آل با گرفتن زندگی-شکار روبات به یک یا هر دو از کسانی که به خاک سپرده اقیانوس.

“نهایت اوج ‘به دنبال آب'” امیلی Kolnicki یک سیاره حفاظت مهندس ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) در پاسادنا کالیفرنیا گفت: Space.com در ماه دسامبر در مقیاس سالانه سقوط نشست اتحادیه ژئوفیزیک آمریکا (AGU) در سان فرانسیسکو.

رفتن به اروپا

ناسا در حال حاضر دارای یک ماموریت به اروپا در این نسخهها کار میکند: یک کاوشگر به نام Europa Clipperاست که برنامه ریزی برای راه اندازی در اواسط 2020s. پس از ورود به مدار اطراف مشتری گیر خواهد شد ده ها تن از flybys از هفته بیستم مشخص که ماه در اقیانوس و مطالعه آن سطح یخی در جزئیات در میان کارهای دیگر. (سازمان فضایی اروپا مشتری یخی قمر اکسپلورر ماموریت و یا آب را نیز مطالعه اروپا همراه با همکار قمر کالیستو و Ganymede و سیاره خود را. آب یک مشتری مدارگرد است که برنامه ریزی برای راه اندازی در سال 2022.)

سطح شناسایی خواهد شد کمک به هموار کردن راه برای آینده اروپا کاوشگرکه کنگره به کارگردانی ناسا به منظور توسعه. این کاوشگر — فقط یک مفهوم در حال حاضر نه کامل ماموریت — حفر می کردن و شکار برای نشانه هایی از زندگی در حدود 4 اینچ (10 سانتی متر) زیر سطح اروپا. هر مولکولهای زیستی در چنین عمق خواهد بود محافظت از آسیب رساندن اشعه توسط پوشاننده یخ ناسا گفته اند. (Europa نهفته در درون مشتری تابش کمربند پس از ماه را منجمد سطح می شود ساخته شده توسط حرکت سریع ذرات.)

منبع نهایی از جمله مولکولهای زیستی خواهد بود به احتمال زیاد اروپا را به اقیانوس وسیعی است که فکر را به بندر حدود دو برابر آب تا آنجا که همه از زمین دریا ترکیب شده است. پس Kolnicki و همفکر دیگر محققان را دوست دارم برای به دست آوردن یک زندگی-شکار ربات را به آن بیگانه محیط زیست — شاید شنا “squidbot” یا یکی که رول در امتداد اقیانوس یخ سقف.

این آسان نخواهد بود برای اروپا را یخ پوسته توانمند مانع: دانشمندان فکر می کنم این پوسته است که احتمالا بین 9 کیلومتر و 16 مایل (15 تا 25 کیلومتر) ضخامت بنابراین اروپا اقیانوس ماموریت را به حمل و نقل کردن کاملا یک مته قدرتمند.

ناسا در حال حاضر در تلاش برای تحریک توسعه از جمله فناوری های پیشرفته از طریق یک برنامه به نام کنجد (علمی اکتشاف زیرسطحی دسترسی به مکانیزم برای اروپا). کنجد در نهایت پیش بینی های هسته ای-صفحه “نفوذ سیستم” قادر به گرفتن 9 مایل را در عرض سه سال از عمل. این تمرین که وزن دربسته در 440 پوند است. (200 کیلوگرم) خواهد بود تحویل به Europan سطح توسط یک کاوشگر که همچنین ارائه یک ارتباطات رله بین جوینده و زمین است. (ممکن است وجود داشته باشد زندگی-میزبانی دریاچه معلق درون یخ پوسته که چنین فن آوری می تواند دسترسی به, اما اقیانوس خواهد بود هدف اصلی.)

مرتبط با: عکس,: اروپا, مرموز, یخی قمر مشتری

کنجد به تازگی آغاز شده و حمایت از کار انجام شده توسط گروه در JPL های گرجستان موسسه فن آوری دانشگاه جانز هاپکینز و شرکت های سنگ هوافضا و زنبور عسل رباتیک. این تیم در حال کار در مایه های طرح و یا دیگر جنبه های بزرگتر سیستم.

دانشگاه جانز هاپکینز’ پیشنهاد برای مثال در مراکز مختلف-کاوشگر استراتژی های ارتباطات. و نیویورک-بر اساس زنبور عسل در حال توسعه است ترکیبی مته سیستم به نام دوغاب (جستجو برای زندگی با استفاده از شناور گرم) که با استفاده از هر دو حرارتی و مکانیکی به معنی بریدن از طریق یخ.

“دوغاب با بهره گیری از مکانیک مته به شکستن سازند و بخشی از ذوب قطعات برای فعال کردن کارآمد حمل و نقل مواد در پشت کاوشگر” زنبور عسل نمایندگان نوشت: در شرح دوغاب پر. “نتیجه دوغاب رفتار مانند مایع با وجود اینکه نیمه منجمد را قادر می سازد کاهش قابل توجهی از قدرت مورد نیاز برای ذوب کامل حجم یخ.”

گرما هر دو یک دوست و دشمن از اروپا مته طراح گفت: کریس Zacny مدیر زنبور عسل اکتشاف تکنولوژی ،

“مسئله بزرگ است, حرارتی” Zacny گفت: Space.com در AGU جایی که او و دیگر زنبور عسل پرسنل ارائه کار در شرکت های مختلف مته tech. “تمرین گرم کردن بیش از حد اگر شما نمی کمپرسی گرما به نحوی.”

وجود دارد دیگر مشکلات بالقوه نیز هست. برای مثال ارتباطات بین مته و کاوشگر ممکن است دشوار را از طریق انجام یک افسار پس از تمرین می شود به اندازه کافی عمیق به پایین. اروپا یخ پوسته یک محیط پویا — بسیاری از محققان فکر می کنم یک قالب یخ بر اساس تکتونیک صفحه ای فعال است وجود دارد — بنابراین یک مایل طولانی افسار نیز ممکن است چیده یا جامعی. محققان در نتیجه بررسی امکان استقرار جن مانند مودم در پشت مته به عنوان آن فرود تام Cwik از JPL که در یک AGU ارائه.

بعلاوه استریل مایه و اقیانوس-ربات کاوش خواهد شد از اهمیت به حداقل رساندن شانس که ماموریت آلوده قابل سکونت — و احتمالا ساکنان و محیط زیست با میکروب ها از زمین. و از جمله عقیم سازی دشوار خواهد بود برای رسیدن به, با توجه به پیچیدگی سخت افزار. (دشوار است اما غیر ممکن نیست Kolnicki تاکید کرد; این جنبه از مفهوم رسالت است نه یک showstopper بر او گفت.)

و کلی مشکل بالقوه اروپا, اقیانوس, ماموریت یک نوع متا-پرش از روی مانع را در خود دارد گفت: سام هاول یک کنجد co-محقق مستقر در JPL.

“بزرگترین چالش ما برای گرفتن یک کاوشگر به اقیانوس است خنده-تست خطر” هاول گفت Space.com در AGU.

هاول گفت که بسیاری از این مهم مورد نیاز مایه های فن آوری احتمالا نمی خواهد پرواز آماده می شود برای حداقل یکی دیگر از 10 تا 15 سال است. که در اواخر 2030s واقع بینانه راه اندازی هدف برای اروپا اقیانوس ماموریت باید ناسا تصمیم به توسعه یک Kolnicki گفت. و دلایل وجود دارد که خوشبین باشیم در این راستا او افزود: با استناد به انتخاب سنجاقک هواپیماهای بدون سرنشین ماموریت به زحل ماه بزرگ تیتان به عنوان مدرک از سازمان تمایل به ریسک. (Titan همچنین به نظر می رسد به یک بندر به خاک سپرده شد اقیانوسی از آب مایع است. این ماه بزرگ ورزشی دریاهای هیدروکربن در سطح آن نیز هست.)

و خطرات ذاتی به اروپا اقیانوس ماموریت قطعا ارزش گرفتن هاول گفت توصیف چنین پروژه ای را با عنوان “تقریبا یک تعهد.”

“ما می تواند خود را در جستجو برای زندگی,” او گفت:.

مرتبط با: 6 به احتمال زیاد مکان برای زندگی بیگانه در منظومه شمسی

انسلادوس بیش از حد

برخی از این اکتشاف استراتژی می تواند در انسلادوس نیز هر چند ماه زحل اقیانوس ممکن است به طور قابل توجهی در دسترس تر از که از اروپا.

تعدادی از “ببر راه راه” شکاف نمره انسلادوس’ قطب جنوب منطقه و ده ها تن از آبفشان انفجار آب یخ مولکول های آلی و مواد دیگر به فضا از این ترک ها. این آبفشان قدرتمند هستند و پرکار است; plume آنها ایجاد می کند تا حلقه E زحل.

چشمه اب گرم مواد است که به احتمال زیاد در آینده از انسلادوس’ دریای بنابراین ببر راه راه می تواند یک پورتال به طور بالقوه اجازه می دهد یک پروب به داخل آب بدون حفاری را از طریق مایل از یخ است. و برخی از دانشمندان و مهندسان در حال توسعه فن آوری است که می تواند بهره برداری از این راحت راه گریز.

برای مثال یک گروه در JPL در حال کار بر روی Exobiology Extant زندگی نقشه بردار (EELS), مستقل, 13-پا بلند (4 متر) snakelike ربات است که می مارپیچی راه خود را پایین ببر راه راه ترک تا زمانی که به آن رسیده آب مایع است. یک افسار خواهد اتصال مارماهی به یک سطح کاوشگر که ارائه قدرت به اقیانوس اکسپلورر محققان توضیح داد: در یک AGU ارائه.

اخیر داخلی JPL مطالعه پیش بینی مارماهی و کاوشگر به عنوان بخشی از یک بزرگتر به طور کلی ماموریت که همچنین شامل یک ذوب پروب و انسلادوس مدارگرد که رله داده ها از سطح و صنعت بازگشت به زمین است.

مرتبط با: عکس,: انسلادوس زحل را سرد, روشن, ماه

“تک گل سرسبد سطح ماموریت که جستجو برای حیات در انسلادوس’ سطح داخل آن یخ پوسته و زیرسطحی اقیانوس ممکن است جامع ترین فرصت برای astrobiology در دهه آینده,” JPL است Jason Hofgartner و همکارانش نوشت: در مورد این ایده در عین حال یکی دیگر از مطالعه ارائه شده در AGU در ماه دسامبر. (“گل سرسبد” توسط ناسا, گران قیمت ترین ماموریت های کلاس. سیاره ای-اکتشاف flagships مانند مریخ نورد کنجکاوی مریخ و زحل کاسینی کاوشگر که کشف انسلادوس’ ببر راه راه به طور کلی قیمت بیش از $1 میلیارد.)

حتی اگر ناسا می کند پایان ندارد تا تصویب چنین ماموریت آبفشان ارائه یک راه برای نمونه اقیانوس به طور غیر مستقیم. در واقع کاسینی پرواز از طریق انسلادوس’ plume چندین بار و آینده زندگی-شکار پروب می تواند انجام همان. (کاسینی که طولانی انجام ماموریت به پایان رسید و در سپتامبر سال 2017 نبود مجهز به جستجو برای biosignatures.)

چندین گروه پژوهشی پیشنهاد انسلادوس plume-نمونه ماموریت هایهر چند ناسا هنوز به انتخاب هر یک برای توسعه است. و چیزی مشابه ممکن است در اروپا که به نظر می رسد به ورزش پر خود را. اما اروپا را احتمالي چشمه اب گرم فعالیت به نظر می رسد بسیار ضعیف تر و بیشتر گذرا تر از انسلادوس که قدرتمند جت در همه زمان ها است.

Europa Clipper اعضای تیم گفت: آنها با هدف به پرواز را از طریق اروپا را plume اگر چنین مانور امکان پذیر است. و حتی اگر گیر است نه یک زندگی-شکار ماموریت شانس وجود دارد — البته بسیار اندک یک است که این کاوشگر می تواند تشخیص biosignatures در plume مواد اگر آنهایی که سمت راست وجود دارد یافت می شود, ماموریت دانشمندان گفته اند.

بنابراین در ارتباط باشید. اگر شما از طرفداران از اقیانوس قمر چند دهه آینده می تواند بسیاری از سرگرم کننده است.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de