بیگانه تحقیقات سری “پروژه کتاب آبی’ نشان می دهد بیشتر عجیب و غریب برخورد در فصل 2

“پروژه کتاب آبی” این آمار مستند درام تلویزیونی در مورد ارتش آمریکا به تحقیقات به بیگانگان بیش از 50 سال پیش است را برای فصل 2.

تاریخچه کانال سری اجرا می شود در روز سه شنبه در 10 p. m. EST و PST — چک لیست های محلی خود را برای تایید در منطقه در حال مشاهده. قسمت بعدی این است که امشب (Jan. 28).

سری سهام همین نام به عنوان در زندگی واقعی نیروی هوایی ایالات متحده رسیدگی به اشیاء پرنده ناشناس (Ufo) که به نام پروژه کتاب آبی. که تحقیقات راه اندازی شد و در سال 1952 ادامه داد: تا سال 1969. کارشناسان به بررسی بیش از 12000 UFO sightings (که بیش از 700 هنوز هم غیر قابل توضیح) با توجه به سری خالق و تهیه کننده اجرایی دیوید اولری.

مربوط به: بالا-راز بشقاب پرنده ها در برنامه نشان داد در تلویزیون “پروژه کتاب آبی’

“برای من کامپیوتر بوده و مادام العمر وسواس,” او گفت: Space.com. “من همیشه شیفته این سوال [از]” آیا ما به تنهایی در جهان ؟ و من هرگز احساس شما می توانید صادقانه پاسخ این سوال بدون بررسی UFO موضوع است.”

اولری گفت: از طریق تحقیقات خود را در پروژه کتاب آبی او متقاعد شد که “واقعا یک پدیده است” کامپیوتر و حتی کارشناسان اغلب کم ارزش کردن این ادعا رؤیت و یا می گویند که وجود بشقاب پرنده لزوما به این معنا نیست که بیگانگان در حریم هوایی.

“هنگامی که من آموخته ارشد علمی مشاوران برای نیروی هوایی ایالات متحده [J. Allen Lloyd] و اولین مدیر آن برنامه [Edward J. Ruppelt] هر دو متقاعد شد از طریق این برنامه که بشقاب پرنده واقعی هستند و نشان دهنده واقعی علمی رمز و راز و ارزش واقعی مطالعه علمی چیزی کلیک برای من. این باور نکردنی است. بنابراین این یک سریال است که به بررسی این برنامه از طریق چشم از این دو مرد.”

اولری است ساعات زیادی را صرف خواندن این تحقیق دست اول از هر دو کتاب آبی از طریق اسناد محرمانه در Lloyd کتاب “بشقاب پرنده ها تجربه” (Regnery, 1972) و مستقل از بشقاب پرنده ها در آن ، این تهیه کننده همچنین در مصاحبه های گذشته زندگی مدیر کتاب آبی — رابرت جی اچ که در ماه ژوئن سال 2019 در سن 99. دوستان نه تنها ارائه جزئیات این تحقیقات اما همچنین در مورد مسائل مانند آنچه در پروژه دفاتر مانند نگاه. شهادت او کمک کرد با این مجموعه در نشان دادن o’leary گفت.

برخی از نمونه های معروف از کتاب آبی تحقیقات شامل حادثه راسول (که در آن ادعا بشقاب پرنده سقوط کرد در نزدیکی راسول, N. M.) و منطقه 51, Nev. محرمانه نظامی تست زمین است که برخی از مردم می گویند که وابسته به بیگانه پژوهش است.

Neal McDonough as General James Harding in The History Channel's "Project Blue Book."

Neal McDonough به عنوان ژنرال جیمز هاردینگ در تاریخ کانال “پروژه کتاب آبی.” (اعتبار تصویر: Eduardo Araquel/تاریخچه)

فصل 1 پروژه کتاب آبی زد بین ماه های ژانویه و مارس 2019 با 10 قسمت — هر یک بررسی UFO conspiracy در جزئیات. برخی از داستان های مورد بررسی عبارتند از:

  • گزارش بشقاب پرنده ها “کتک کاری در گوشهای” بیش از فارگو, N. D. در سال 1948 که برخی می گویند یک بالن آب و هوا — اگر چه o’leary پژوهش نشان داد که وجود دارد مبهم تر توضیح. “این بسیار شدید و باور نکردنی دنباله ای که در آن خلبان درگیر با این هواپیما که به نظر می رسد مانور مثل هیچ چیز او تا کنون دیده می شود قبل از” اولری گفت.
  • بحث در مورد “فو فایترز” و یا عجیب و غریب پدیده هوایی که هواپیماهای متفقین خلبانان گزارش در طول جنگ جهانی دوم است . نظریه ها در مورد این رؤیت از محدوده هوایی پدیده به خلبان جنگنده خستگی. که گفت: دوستان سابق foo fighter و o’leary گفت که خلبان قدیمی واقعا بر این باور بودند که او را دیدم چیزی در آسمان است.
  • به “واشنگتن Merry-Go-Round” حادثه در سال 1952 زمانی که چیزی نقض محدود هوا فضا در واشنگتن, دی سی, دو تعطیلات آخر هفته در یک ردیف جرقه رئیس جمهور هری ترومن دولت به تقلا جت های جنگنده o’leary گفت. “ما هنوز هیچ ایده چه چیزی آنها بودند.

اولری اضافه شده است که نشان می دهد تلاش می کند برای نشان دادن همان نوع از UFO sightings در هر قسمت; برخی از آنها با تمرکز بر مسائل مانند “X-Files”-مانند تعقیب و گریز از چیزی است که در افرادی که احساس کردند که آنها وابسته به دورهم اندیشی ارتباط با بیگانگان و کنتاکی خانواده گزارش یک بیگانه تهاجم به خانه.

در حالی که در یک فصل 3 نشده است تایید کرد و در عین حال o’leary گفت: این نشان می دهد تیم خواهد بود علاقه مند به تولید بیشتر قسمت ها. “ما بسیاری از ایده های جدید و مناطق به اکتشاف,” او گفت: دوباره با اشاره به صدها نفر از موارد حل نشده تحت پروژه کتاب آبی.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de