شرکت های هواپیمایی در حال تعلیق پروازها به مقصد چین در میان شیوع

آمریکا, ایالات و هواپیمایی دلتا اعلام کرده اند که آنها در حال تعلیق تمام پروازها به مقصد و از چین به دلیل نگرانی بیش اخیر coronavirus شیوع آستانه گزارش. بریتیش ایرویز نیز به حالت تعلیق در تمام چین پرواز در اوایل این هفته.

پنج شنبه شب به وزارت امور خارجه ایالات متحده افزایش یافته و به چین سفر مشورتی به سطح 4 محدود کردن غیر ضروری سفر مدت کوتاهی پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع یک “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی است.”

دلتا تعلیق همه ما به چین پرواز از فوریه 6 حداقل تا مارس 30. تا فوریه 6, شرکت هواپیمایی ادامه خواهد داد به کار پرواز “برای اطمینان از مشتریان به دنبال خروج چین باید گزینه برای انجام این کار” با توجه به بیانیه رسمی است. آخرین پرواز به چین را ترک خواهد کرد در فوریه 3.

خطوط هوایی آمریکا را به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین از هم اکنون از طریق مارس 27th و را “هر گونه تنظیمات لازم” پس از آن, با توجه به بیانیه ای.

هواپیمایی متحده به حالت تعلیق پروازها از آمریکا به شهرستانها عمده در چین از فوریه 6 مارس 28 به عنوان به خوبی.

همانطور که از روز جمعه وجود دارد در حال حاضر 9,776 مورد تأیید و 213 مجموع مرگ و میر ناشی از آن به سرعت در حال گسترش coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده 2019-nCoV با توجه به جان هاپکینز ویروس داشبورد.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im