بیمار ماهواره Intelsat شروع زندگی جدید در مدار پس از تاریخی نگهداری ماموریت موفقیت

“من می تواند به تقویت?” رسما از آن ساخته شده به فضا است.

اول تجاری ماهواره نگهداری ماموریت اعلام شده است یک موفقیت پس از Intelsat 901 (است-901) ارتباطات ماهواره ای و بازگشت به کار را ارائه اتصال به اینترنت.

این ماهواره که در سال 2001 راه اندازی شده است در حال اجرا پایین در سوخت مورد نیاز برای حفظ صحیح آن مدار است. اما به جای راه اندازی یک جایگزین اینترنت ماهواره ای خود را صاحب Intelsat استخدام نورث روپ گرومن برای انجام اولین از نوع خود ماموریت. که پروژه دیگری را فرستاد ماهواره ای به نام ماموریت فرمت خودرو 1 (MEV-1) برای اتصال به است-901 در ماه فوریه و مسئولیت برای نگه داشتن اینترنت ماهواره ای در محل مناسب به انجام کار خود را.

مرتبط با: خصوصی دو ماهواره حوض در فضای تاریخی 1st مداری برای نگهداری

“ما شاهد افزایش تقاضا برای اتصال به خدمات در سراسر جهان و حفظ مشتریان ما تجربه استفاده از فن آوری های نوآورانه مانند MEV-1 کمک به ما ملاقات که نیاز به” اینتل رئیس خدمات افسر مایک DeMarco گفت: در نورث روپ گرومن بیانیه امروز منتشر شد (مارس 17).

که در بیانیه ای تایید کرد که MEV-1 با موفقیت ضامندار بر روی است-901 و مانور آن را مناسب مدار و اینترنت ماهواره ای دوباره ارائه خدمات به Intelsat مشتریان.

MEV-1 خواهد شد در حال حاضر صرف پنج سال متصل به است-901 به گسترش است که ماهواره تصدی. پس از این قرارداد به پایان می رسد MEV-1 را هدایت پیر ماهواره ای به امن از مدار جدا کنید و با یک های مختلف ماهواره ای برای ارائه خدمات مشابه. MEV-1 باید قادر به همکاری با ماهواره در مجموع از 15 سال با توجه به قبلی نورث روپ گرومن بیانیه.

نورث روپ گرومن در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک ماموریت دوم-فرمت خودرو بعد از این سال است که همچنین کمک یک ماهواره Intelsat.

“این رویداد تاریخی برجسته برای اولین بار در مدار قرار ملاقات گذاشتن و متصل کردن دو تجاری ماهواره و پس از آن تغییر دو فضاپیما پشته نشان می دهد که ارزش کسب و کار است که MEV به مشتریان ارائه می دهد” تام ویلسون, معاون رئیس جمهور از نورث روپ گرومن سیستم های فضاییدر بیانیه ای گفت:. “در حال حاضر که MEV-1 اتحاد با موفقیت در ماموریت خود را به محل Intelsat 901 ماهواره ای به عملیاتی خدمات ما ادامه خواهد داد به پایونیر آینده در مدار سرویس دهی از طریق ما چند سال نقشه راه تکنولوژی پیشرو به خدمات اضافی مانند بازرسی و مونتاژ و تعمیر.”

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>