پس از عمل جراحی, سیاه کودکان بیشتر احتمال دارد به مرگ از سفید کودکان

مطالعات بارها نشان داده که بیماران تجربه با ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی در حال بدتر از آن از سفید بيماران در تقریبا در هر مرحله از مراحل ابتدایی به سالمندان مراقبت. در فولاد تنظیمات سیاه بیماران تجربه بیشتر عوارض دریافت کمتر پیگیری بازدیدکننده داشته است و بیشتر احتمال دارد به مرگ است. پزشکی متعارف تفکر تا حد زیادی نسبت داده شده مانند تفاوت به بالاتر بروز بیماریهای همراه (حضور دو یا بیشتر از بیماری های مزمن) در میان مردم سیاه و سفید. اما یک مطالعه جدید نشان میدهد که حتی در ظاهر سالم کودکان با بیماریهای موجود وجود دارد هنوز هم تفاوت های بزرگ در postsurgical نتایج.

مقاله منتشر شده در روز دوشنبه در اطفالنشان داد که پس از عمل جراحی, کودکان سیاه و سفید, حال شانس بیشتری نسبت به سفید کودکان ابتلا به عوارض مانند سپسیس ناخواسته reintubation یا وعمل جراحی مجدد و خونریزی شدید. سیاه و سفید کودکان نیز تا به حال نزدیک به 3.5 برابر بیشتر احتمال مرگ در ظرف 30 روز از عمل جراحی است.

مطالعه همکاری نویسنده Olubukola Nafiu اطفال متخصص بیهوشی در سراسر کشور بیمارستان کودکان در کلمبوس, اوهایو می گوید: عوامل متعددی پیشنهاد شده است به توضیح سیاه بيماران نتایج بدتر. “ما در مورد بحث اقتصادی عوامل nonavailability بیمارستان در جوامع … یا چگونه بیمار یک بیمار است و زمانی که آنها در حال حاضر [درمان],” او می گوید. “ما تصمیم گرفتیم به درخواست…” چه می شود اگر ما در حال برخورد با نسبتا سالم بیماران?'”

Nafiu و همکاران خود را مورد تجزیه و تحلیل بعد از عمل نتایج 172,549 کودکان و نوجوانان که تحت بستری و جراحی در 186 مراکز درمانی در سراسر ایالات متحده بین سال 2012 تا سال 2017. به طور کلی 70.1 درصد از کودکان سفید و 11.4 درصد ، به اطمینان حاصل شود که آنها تنها از جمله افرادی که به نظر می رسد به طور کلی محققان, محدود, تجزیه و تحلیل خود را به کودکانی اختصاص داده شده بود جامعه آمریکا از بیهوشی تناسب اندام نمره 1 (سالم) یا 2 (خفیف بیماری سیستمیک). سیاه و کودکان بودند 3.43 برابر بیشتر احتمال مرگ و 18 درصد بیشتر احتمال ابتلا به عوارض ناشی از سفید کودکان است.

چگونه به سرعت حرفه ای پزشکی در تشخیص عوارض و اثربخشی مراحل آنها را در پاسخ عوامل مهم است که می تواند تعیین کیفیت مراقبت از بیماران دریافت Nafiu می گوید. و ضمنی تعصب ممکن است بر پزشکان توانایی متوجه عوارض. “این که آیا ما می خواهیم به آن اقرار یا نه وجود دارد برخی از تفاوت در چشم انداز در نظر ما چگونه مشاهده بیماران چگونه ما می دانیم هنگامی که یک بیمار در مشکل جدی است,” او می گوید.

سیاه جید هیلتون استادیار بیهوشی و مراقبت بحرانی پزشکی در دانشگاه ویرجینیا بود که نه درگیر در این مطالعه می گوید: محققان در بررسی این موضوع باید در نظر کلیت سلامت اثرات ساختاری که نژاد پرستی است در بیماران است. “ما یک نژادپرستی بیماری همه گیر در امریکا است که وجود داشته است پس از 1619” او می گوید. “مختلف وجود دارد صدمات مرتبط با رشد بالا در امریکا هستند که با تجربه توسط دیگران” از عوامل محیطی به اختلال استرس پس از سانحه.

کامارا فیلیس جونز متخصص اپیدمیولوژی و پزشک خانواده بود که رئيس جمهور از آمریکا انجمن سلامت در سال 2016 و همچنین درگیر در مقاله جدید می گوید: دانشمندان باید در نظر نژاد پرستی به جای مسابقه به تنهایی و زمانی که مطالعه سلامت نتیجه نابرابری. “این است که بسیار محدود برای دانشمندان به فکر می کنم از “نژاد” به عنوان یک عامل خطر برای بیماری,” او می گوید. “هیچ یک از ما متولد شده است با یک مسابقه. در مسابقه آگاه جامعه ما اختصاص یک مسابقه است.” نژادپرستی درایوهای عدم تعادل در دسترس بودن و کیفیت مراقبت های بهداشتی او توضیح می دهد و همچنین تفاوت در مواجهه با فرصت ها و منابع—همه از آن می تواند منجر به بروز بدتر سلامت است.

Frinny Polanco والترز متخصص اطفال در بیمارستان کودکان بوستون که همکاری این نویسنده یک مقاله در مورد نژاد پرستی در تنظیمات بالینی که منتشر شده بود هفته گذشته در Nature Medicine, می گوید: پرداختن به ارائه دهندگان مراقبت های’ ضمنی و تعصب در گام اول لازم است در ترویج عدالت در سلامت. “همه ما باید آن را,” او می گوید. “برای سیستم قادر به تغییر ما باید برای شروع با خود ما تعصبات.” Adjoa Anyane-Yeboa یک متخصص گوارش در دانشکده پزشکی هاروارد که همچنین همکاری در طبیعت, پزشکی, مقاله, می گوید: محققان باید همیشه در نظر نژاد پرستی به عنوان یک عامل در بهداشت و نابرابری. “ما دیده ایم که چگونه ناخودآگاه تعصب و نژاد پرستی می تواند نقش مهمی در بسیاری از بیماری های مختلف متحده,” او می گوید. “حتی اگر [Pediatrics مطالعه] نویسندگان نیست به طور خاص می گویند که در بازی در اینجا من می شود جای تعجب نیست اگر آن را بازی نمی کند حتی کمی از یک نقش است.”

اشلی McMullen, یک متخصص داخلی در سان فرانسیسکو و مرکز پزشکی و میزبان پادکست, سیاه, صدای, بهداشت و درمان بود که درگیر در هر دو مقاله می گوید تحریف روایات در اطراف سیاه بيماران زیست شناسی منجر به تعصبات در این راه پزشکان عمل. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود برای خنثیسازی بسیاری از این تفکر فراگیر در اطراف جسم سیاه که منجر به بدتر مراقبت و نتایج بدتر” او می گوید. “سیستم سطح مسائل نیاز به سیستم-راه حل های سطح, اما آن را با ما شروع می شود با داشتن آگاهی از خود ما تفاوت و خود ما تعصبات.”

“نژاد پرستی است یک سیستم با شناسایی و آدرس دهی مکانیسم… که عناصر تصمیم گیری سازه های,” جونز می گوید. “ما نیاز به درک که مردم هستند در معرض خطر بالاتر به دلیل چیزی است که ذاتی به آنها که در تماس با ما ‘مسابقه’—چون مسابقه است نه ذاتی. مسابقه اجتماعی تفسیر چگونه به نظر می رسد در یک مسابقه آگاه جامعه بستر که در آن نژادپرستی در عمل روز به روز. و ما می توانیم چیزی در مورد نژاد پرستی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de