پس از مرگ همسر پنهان کردن احساسات ممکن است آسیب سلامت

پس از از دست دادن یک دوست آن را سالم به آزادی بیان و احساسات خود را یک مطالعه جدید نشان می دهد.

“شده است وجود دارد کار متمرکز روی لینک بين هيجان و سلامت پس از رمانتیک breakups که نشان می دهد که منحرف خود از افکار از دست دادن ممکن است مفید می گوید:” محقق اصلی کریستوفر Fagundes استادیار روانشناسی در دانشگاه رایس است. “با این حال, مرگ همسر یک تجربه بسیار متفاوت چرا که نه فرد آغاز جدایی و یا می توانید اقدام به تعمیر این رابطه است.”

محققان بررسی 99 عزادار همسران برای ارزیابی چگونه آنها مقابله با از دست دادن. به طور خاص, شرکت کنندگان در یک مقیاس از 1 تا 7, چگونه نزدیک آنها با توافق در مورد اظهارات برخی از راهبردهای مقابله با استرس. برای مثال از آنها خواسته شد تا موافقت یا مخالفت با یک بیانیه گفت: “زمانی که من در مواجهه با یک موقعیت استرس زا, من خودم فکر می کنم در مورد آن را در راه است که کمک می کند تا من آرام بماند.”

در ضمن آنها تا به حال خود را به خون کشیده شده است به طوری که محققان می تواند اندازه گیری سطوح نشانگرهای التهابی به نام سايتوکاين.

“بدن التهاب مرتبط است به یک میزبان از منفی شرایط بهداشتی از جمله جدی مسائل قلبی و عروقی مانند سکته مغزی و حمله قلبی” Fagundes می گوید.

محققان مشخص شد افرادی که به طور کلی اجتناب شود ابراز احساسات خود بیشتر دچار التهاب بدن نسبت به کسانی که ابراز احساسات خود را آزادانه.

“این یافته ها واقعا اهمیت اذعان یکی از احساسات بعد از مرگ همسر به جای ریختن آنها را” Fagundes می گوید.

“این تحقیق همچنین نشان می دهد که نه همه راهبردهای مقابله در برابر خلق شده اند و برخی از استراتژی می تواند نتیجه معکوس داشته و اثرات مضر به خصوص در جمعیت دچار شدت احساسات در چهره قابل توجهی استرس زا زندگی مانند از دست دادن یک دوست” می افزاید: Richard Lopez, استادیار روانشناسی در کالج بارد و نویسنده سرب از مطالعه.

کار در آینده از Fagundes آزمایشگاهی به بررسی ویژگی های افرادی است که قابل توجه و طولانی مدت جسمی و مشکلات روحی و روانی در شش ماه و 12 ماه پس از مرگ یک مرد متاهل.

محققان می گویند ابراز احساسات بلافاصله پس از از دست دادن ممکن است ترویج بهتر سلامت جسمی و روانی; اما پس از یک مقدار مشخصی از زمان را گذرانده است اگر یکی است که هنوز هم انجام می دهند بنابراین ممکن است منعکس کننده شدید و طولانی مدت سلامت جسمی و روانی و مشکلات آنها می گویند.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله روان پزشکی. اضافی نویسندگان از برنج دانشگاه پن استیت و دانشگاه تگزاس مرکز سرطان دکتر اندرسون. این ملی قلب ریه و خون موسسه بودجه پژوهش.

منبع: دانشگاه رایس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im