پس از شش مورد جدید ووهان برنامه ای برای تست تمام 11 میلیون نفر

ووهان چین شهر در کانون coronavirus بیماری همه گیر در حال برنامه ریزی برای آزمون تمام 11 میلیون نفر جمعیت, با توجه به رسانه های دولتی گزارش BBC ، این حرکت پس از این شهرستان گزارش شش مورد جدید بیش از آخر هفته.

قبل از آخر این هفته در این شهرستان ثبت شده بود هیچ مورد جدید از آوریل 3 و شروع به کاهش محدودیت در آوریل 8 — با بازگشایی مدارس, حمل و نقل عمومی راه اندازی مجدد و کسب و کار باز کردن درهای خود را دوباره.

این شهر گزارش تماس های مهم در تست فشار “10-روز نبرد” با توجه به BBCترک تصمیم گیری فردی به هر یک از شهرستان محلات.

با توجه به دولتی روزنامه گلوبال تایمزکارشناسان نگران هستند که این طرح ممکن است تا پایان بودن بسیار پر هزینه است.

اما پنگ Zhiyong مدیر واحد مراقبت های ویژه از Zhongnan بیمارستان در دانشگاه ووهان مقاله گفت که پس از سه به پنج میلیون نفر در حال حاضر آزمایش شده است ووهان باید قادر به “آزمون باقی مانده 6 تا 8 میلیون نفر در 10 روز.”

دیگر کارشناسان نگران هستند که کسانی که در ابتدا آزمایش منفی ممکن است در حال حاضر شده است reinfected. از این رو “این اساسا یک بررسی اپيدميولوژيک برای تعیین وضعیت فعلی” یانگ Zhanqiu معاون مدیر پاتوژن گروه زیست شناسی در دانشگاه ووهان گفت: جهانی بار.

مقیاس عملیات سرسام آور است — و کوتوله ترین تست های ملی تلاش. تا کنون تمامیت ایالات متحده تنها تست شده نه میلیون نفر, با توجه به کاخ سفید.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de