پس از داخلی سوء استفاده از چهره زنان 44 درصد بالاتر خطر مرگ

زنانی که تجربه خشونت خانگی هستند و 44 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از هر علت در مقایسه با جمعیت عمومی مطالعه می یابد.

این محققان همچنین شناسایی افزایش خطر ابتلا cardiometabolic بیماری هایی مانند بیماری های قلبی عروقی و دیابت نوع 2 در کسانی که تجربه استفاده داخلی اگر چه تحقیقات بیشتری نیاز به تعیین آنچه که عوامل دیگر به طور خاص منجر به افزایش مرگ و میر.

استفاده داخلی است که می تواند شامل جسمی ، روانی ، جنسی و مالی و سوء استفاده عاطفی تحت تاثیر قرار حدود 1 در 3 زنان در سطح جهان است. حدود 1 در 4 زنان در انگلستان آن را تجربه کرده اند در برخی از نقطه در زندگی خود.

این پژوهش که بخشی از یک تحقیقات گسترده تر به سلامت اثرات سوء استفاده های داخلی به نظر می رسد امروز در مجله انجمن قلب آمریکا.

با استفاده از سوابق پزشکی از پزشک عمومی (GP) عمل جراحی بین سال های 1995 و تا سال 2017 در این تیم قادر به شناسایی 18,547 زنان با ثبت کد مربوط به قرار گرفتن در معرض خشونت خانگی. این هم همسان بودند به 72,231 مثل برای زنان (مشابه از نظر سن و شاخص توده بدن محرومیت سطح و وضعیت) که نمی باید چنین تجربه ای در ثبت.

سپس محققان به دنبال هر دو گروه در حالی که آنها کمک به مجموعه داده ها و محاسبه خطر ابتلا cardiometabolic بیماری و علت مرگ و میر. آنها دریافتند که خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی افزایش یافته بود با 31% و ديابت نوع 2 با 51 درصد در گروه مواجهه يافته. این تحقیقات هم ارتباط پیدا کند با فشار خون بالا.

اگر چه این تیم قادر به تایید دلیلی برای افزایش خطر مرگ و میر افزایش خطر قلبی عروقی ممکن است تا حدودی آن را توضیح دهید. این مهم است که توجه داشته باشید که در طول دوره مطالعه تعدادی از بیماران فوت شد و تعداد نسبتا کمی (948 از مجموع گروه از 91,778) به احتمال زیاد با توجه به سن در گروه ورود به جوان بودن (37 ساله). تنظیم خطر نسبی افزایش 44% با مطلق خطر مرگ بودن 6 1,000 زنان در هر سال در معرض کوهورت (ثبت قرار گرفتن در معرض سوء استفاده داخلی) نسبت به 3.1 در هر 1000 زنان در هر سال در آن بدون چنین رکوردی در پزشکی خود را یادداشت کنید.

مطالعه می کند, اما, شناسایی یک اختلاف: حدود 1 در 4 زنان در داده های نظر سنجی را تجربه کرده اند استفاده داخلی در مقایسه با حدود 0.5% کد به عنوان چنین در GP داده است. این به این معنی است که بسیاری از کسانی که نه رمزی که در معرض خشونت خانگی ممکن است در واقع تجربه برخی از سوء استفاده. اگر این مورد است, سپس آن را نشان می دهد که نتایج نمایش داده ممکن است کوچک شماری.

بهتر ارتباط و اشتراک گذاری داده ها در میان خدمات عمومی مانند خدمات بهداشت ملی و پلیس می تواند کمک به اطلاع رسانی GPs برای حمایت بیشتر از سلامت روانی و جسمانی نیاز بیماران خود را که تجربه کرده اند استفاده داخلی.

“همانطور که بیشتر در عمق جزئیات از تجارب آسیب زا در دسترس نیست در این پرونده آن را ممکن است برای ارزیابی اینکه آیا شدت سوء استفاده های داخلی همراه بود با ریسک های مختلف تاثیر می گوید:” منجر نویسنده Joht سینگ Chandan از وارویک مدرسه پزشکی و دانشگاه بیرمنگام موسسه کاربردی تحقیقات بهداشتی.

“این مهم است که توجه داشته باشید که نه همه موارد سوء استفاده های داخلی بر روی توسعه نامطلوب سلامت اما از این مطالعه ما می توانید ببینید که در این مجموعه این گروه از زنان ثبت شده که تجربه خشونت خانگی هستند در معرض خطر بیشتری نسبت به کسانی که بدون چنین پرونده در حال حاضر.

“با توجه به شيوع خشونت خانگی وجود دارد این است که بهداشت عمومی بار cardiometabolic بیماری به احتمال زیاد با توجه به استفاده داخلی. اگر چه ما مطالعه قادر به پاسخ نیست دقیقا چرا این رابطه وجود دارد ما معتقدیم که این احتمال وجود دارد با توجه به اثرات استرس حاد و مزمن. علاوه بر این ما می دانیم که قرار گرفتن در معرض خشونت خانگی ممکن است همراه با سایر عوامل شیوه زندگی (مانند رژیم غذایی فقیر, الکل و سیگار کشیدن به عنوان دیده می شود در مطالعه ما).

“اگر چه ما تلاش به حساب برای تاثیر گذاری در نتایج ما این عوامل شیوه زندگی هنوز هم کمک خطر برای توسعه cardiometabolic بیماری در نتیجه نیاز به بهداشت عمومی رویکردهای این مدیریت در زنانی که تجربه خشونت خانگی.

“نه هر زن تجربه خشونت خانگی را بر روی توسعه یک بیماری طولانی مدت. درک ما از سلامت جسمی و روانی اثر سوء استفاده های داخلی است مسلما هنوز در مراحل ابتدایی است.

“مقدمه ای که به تازگی تشکیل خشونت واحد کاهش می تواند نقش مهمی در حمایت از بازماندگان سوء استفاده های داخلی به عنوان داخلی سوء استفاده لایحه که به بازماندگان این حقوق و حمایت از آنها به وضوح نیاز است.”

در سال 2019 همان تیم از محققان در یک مطالعه منتشر شده نشان می دهد که زنانی که تجربه خشونت خانگی هستند تقریبا دو برابر احتمال ابتلا به فیبرومیالژیا و سندرم خستگی مزمن و دیگری در ماه ژوئن 2019 نشان می دهد که انگلستان بازماندگان خشونت خانگی هستند سه برابر بیشتر احتمال ابتلا به بیماری شدید روانی.

منبع: دانشگاه وارویک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im