پس از چین سانسور این ووهان دکتر او گرفتار Coronavirus

Li Wenliang یک دکتر کار در ووهان چین شد و یکی از اولین کسانی که به ارسال هشدار در مورد 2019-nCoV از شیوع کروناویروس که سرچشمه وجود دارد.

اما پس از هشدارهای خود — اصل ارسال به یک دایره کوچک از دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان — از او را توسط دولت چین. و در حال حاضر با توجه به سی ان اناو در بیمارستان برای یک مورد از coronavirus.

بازگشت هنگامی که شیوع بیماری برای اولین بار شروع به ساخت اخبار مقامات از ووهان اعلام کرد که آنها مورد بررسی حداقل هشت نفر برای پخش شایعات آنلاین به عنوان بخشی از دولت در تلاش برای کنترل این روایت و جریان اطلاعات در مورد نوپای coronavirus. آن را بعدا روشن شد که تمام هشت پزشکان بودند.

لی گفت: سی ان ان که او می خواست برای هشدار دادن به دوستان خود. اما او را به دردسر چون اولین پیام خود را — که ذکر نتایج آزمون که شیوع می تواند حیات سارس — ویروسی رفت و در حالی که او پس از آن به روز رسانی است که روشن است که این بیماری جدید coronavirus نیست.

در ضمن چینی ها عالی مردم است دادگاه پس از انتقاد ووهان پلیس برای بررسی و خاموش کردن افرادی مانند لی با توجه به سی ان انبه عنوان هشدارهای خود را می تواند کمک به مهار شیوع.

“این ممکن است یک چیز خوش شانس به صورت حاوی کروناویروس جدید, اگر مردم گوش کرده بود به این “شایعه” در زمان” می خواند عالی مردم دادگاه تفسیر “و اتخاذ اقدامات مانند پوشیدن ماسک سفت و سخت ضد عفونی و اجتناب از رفتن به حیات وحش در بازار است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im