پس از یک سکته مغزی, مغز, ‘غرق در خود مایع

در طول یک سکته glymphatic سیستم—به طور معمول همراه با مفید کار از حذف مواد زائد—چپ چپ می رود و سیل مغز تحریک ادم و غرق شدن سلول های مغز, تحقیقات جدید در موش نشان می دهد.

ادم مغزی و تورم است که در مغز رخ می دهد است شدید و بالقوه کشنده عارضه سکته مغزی.

این تحقیقات ممکن است “نقطه راه به پتانسیل استراتژی های جدید است که می تواند در بهبود پيامد سکته مغزی.”

“این یافته ها نشان می دهد که glymphatic سیستم نقش مرکزی در رانندگی حاد بافت تورم در مغز پس از سکته مغزی می گوید:” نویسنده ارشد Maiken Nedergaard, codirector دانشگاه از مرکز پزشکی روچستر (URMC) مرکز ترجمه Neuromedicine.

“درک این پویا—که رو توسط طوفان از فعالیت الکتریکی در مغز—امتیاز راه به پتانسیل استراتژی های جدید است که می تواند در بهبود پيامد سکته مغزی.”

برای اولین بار کشف شده توسط Nedergaard آزمایشگاه در سال 2012 glymphatic سیستم متشکل از یک شبکه است که piggybacks در مغز گردش خون و سیستم تشکیل شده است از لایه های لوله کشی داخلی رگ های خونی روکشی توسط “انجمن” است که حمل و نقل مایع مغزی نخاعی (CSF) است. سیستم پمپ CSF از طریق بافت مغز در درجه اول در حالی که ما خواب شستن دور پروتئین های سمی و زباله های دیگر.

در حالی که ادم شناخته شده و در نتیجه سکته مغزی وجود دارد محدود به گزینه های درمان و شدت تورم در مغز بستگی به میزان و محل سکته مغزی. زیرا مغز به دام افتاده در جمجمه این اتاق کوچک به گسترش است.

اگر تورم شدید آن می تواند فشار در سازه های مهم مانند ساقه مغز که تنظیم قلبی و عروقی و دستگاه تنفسی و در نتیجه مرگ شود. در موارد شدید و اغلب به عنوان آخرین چاره جراحان را حذف بخشی از جمجمه برای کاهش فشار در مغز است.

قبل از یافته های این مطالعه جدید آن فرض شده است که منبع و تورم و در نتیجه مایع از خون است.

سیل در مغز

سکته مغزی ایسکمیک, رایج ترین شکل از سکته مغزی هنگامی رخ میدهد که یک رگ در مغز مسدود شده است. محروم مواد مغذی و اکسیژن به سلول های مغزی تبدیل به خطر بیافتد و depolarize—اغلب در عرض چند دقیقه از یک سکته مغزی. به عنوان سلول های انتشار انرژی و آتش آنها باعث سلول های همسایه ایجاد یک اثر دومینو است که منجر به یک موج الکتریکی است که گسترش به بیرون از سایت از سکته مغزی به نام گسترش ساختاري هدايتي.

به عنوان این رخ می دهد سلول های عصبی انتشار مقادیر زیادی پتاسیم و انتقال دهنده های عصبی به مغز می شود. این باعث می شود که سلول های عضلات صاف که خط دیواره های رگ های خونی به دست گرفتن و قرارداد, قطع جریان خون در یک فرایند شناخته شده به عنوان گسترش ايسکمی. CSF و سپس جریان را به متعاقب آن خلاء inundating بافت مغز و باعث ادم.

در حال حاضر آسیب پذیر سلول های مغز در مسیر سیل در اصل غرق در مايع مغزی-نخاعی و مغز شروع به متورم می شود. این ساختاري هدايتي امواج می تواند همچنان در مغز برای چند روز و حتی چند هفته پس از سکته مغزی ترکیب این آسیب است.

“هنگامی که شما نیروی تک تک سلول است که در اصل یک باتری به انتشار آن شارژ آن را نشان دهنده بزرگترین اختلال در عملکرد مغز شما می توانید—شما اساسا تخلیه کل مغز سطح در یک سقوط کرد از بین بردن می گوید:” منجر نویسنده Humberto Mestre یک دانشجوی دکترا در Nedergaard آزمایشگاه.

“دو ضربه از گسترش ساختاري هدايتي و ایسکمی باعث می شود رگ های خونی گرفتگی عضلات و در نتیجه سطح انقباض است که کاملا غیر طبیعی و ایجاد شرایط برای CSF به سرعت در حال جریان به مغز است.”

مطالعه ارتباط این مناطق مغز در موش های آسیب پذیر به این پست زمانه glymphatic سیستم اختلال با ادم در مغز انسان که تا به حال پایدار یک سکته مغزی ایسکمیک.

کار به سمت جدید درمان سکته مغزی

این یافته ها نشان می دهد پتانسیل استراتژی های درمان جدید است که می تواند در ترکیب با درمان های موجود متمرکز بر بازگرداندن جریان خون به مغز به سرعت پس از یک سکته مغزی. این مطالعه همچنین می تواند پیامدهای برای مغز تورم مشاهده شده در شرایط دیگر مانند subarachnoid خونریزی و آسیب های مغزی است.

روش های است که بلوک گیرنده های خاص در سلول های عصبی می تواند باعث کاهش و یا آهسته چرخه گسترش ساختاري هدايتي. علاوه بر این, یک کانال آب به نام aquaporin-4 در آستروسیتها—حمایت مهم سلولی در مغز—تنظیم جریان CSF. زمانی که تیم انجام سکته مغزی آزمایش در موش های اصلاح شده ژنتیکی به عدم aquaporin-4, CSF جریان به مغز کاهش داد. Aquaporin-4 بازدارنده در حال حاضر تحت توسعه به عنوان یک درمان بالقوه برای ایست قلبی و سایر بیماری ها در نهایت می تواند نامزدها برای درمان سکته مغزی.

“امید ما این است که این یافته های جدید منجر به رمان مداخلات به منظور کاهش شدت حوادث ايسکميک و همچنین به عنوان دیگر آسیب های مغزی که سربازان ممکن است در معرض می گوید:” متی Munson, مدیر برنامه, در دینامیک سیالات در ارتش پژوهش دفتر یک عنصر از ما مبارزه با ارتش قابلیت های توسعه فرماندهی ارتش آزمایشگاه تحقیقاتی.

“آنچه به همان اندازه هیجان انگیز است که این یافته جدید بود و بخشی از اصلی طرح پژوهشی. که قدرت اساسی علم و پژوهش و کار در سراسر رشته. دانشمندان به دنبال خود بینی ” که در آن داده ها و فرضیه خود را منجر شود آنها اغلب به مهم پیش بینی نشده برنامه های کاربردی.”

پژوهش را در علوم.

اضافی نویسندگان از دانشگاه روچستر; دانشگاه کپنهاگ; دانشگاه فنی دانمارک; دانشگاه تل آویو و دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ،

حمایت از تحقیق و پژوهش از موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی موسسه ملی پیری ارتش آمریکا تحقیقات, دفتر, Fondation Leducq اطلس شبکه های تعالی برنامه Novo Nordisk و Lundbeck پایه و اتحادیه اروپا در افق سال 2020 است.

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de