آمریکایی های آفریقایی تبار جعلی رایگان زندگی در جنگ داخلی اردوگاه های پناهندگان

جنگ داخلی در اردوگاه های پناهندگان نشان می دهد که چگونه آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده است در آینده از خاکستر برده داری یک مورخ توضیح می دهد.

بیش از 300 اردوگاه های پناهندگان انجامید در طول جنگ با بیش از 800,000 آمریکایی های آفریقایی تبار عبور از آنها را در برخی از نقطه. اکثر ساکنان برده بودند و یا بردگان سابق فرار از چنگال خود را enslavers و مؤتلفه ارتش برآورد ابیگیل کوپر استادیار تاریخ در دانشگاه برندایس که دارای یک انتصاب مشترک در آفریقا و مطالعات آفریقایی آمریکایی.

دیگران آمدند و برای پیدا کردن اعضای خانواده است که تا به حال فروخته شده به های مختلف صاحبان برده.

“توسط به دنبال در این بین لحظه ای که برده داری پایان ممکن بود اما مطمئن باشید ما می توانیم نگاهی به چگونه آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده و زندگی می کردند از آزادی خود به خود شرایط” کوپر می گوید.

“آمریکایی های آفریقایی تبار جمع آوری شده برای ایجاد یک به یاد ماندنی تحول روانی از دانستن امریکا خود را به عنوان enslaver به تجسم امریکا به عنوان صفحه اصلی خود.”

کوپر نوشت: در مورد این اردوگاه در سال 2015 پایان نامه دکترا و اخیرا در مجله آمریکایی آفریقایی تاریخچه.

مریم آرمسترانگ داستان

در سال 1863 به تازگی از اسارت و زندگی در خیابان 17 ساله مریم آرمسترانگ را غیر قابل تصور—او در سفر به برگزاری جنوبی.

آرمسترانگ یکی از بیش از 2000 بردگان سابق گفت که داستان های خود را به قرارداد جدید فدرال نویسندگان پروژه در اواخر دهه 1930 بوده و جدا از پدر و مادر خود را به عنوان یک کودک زمانی که آنها به فروش می رسد به صاحبان دیگر.

Mary Armstrong sits on a porch reading, while wearing a white dress and head wrap
مریم آرمسترانگ در سال 1937. (اعتبار: کتابخانه کنگره)

آرمسترانگ آموخته از طریق انگور که قوم و خویش ممکن است در تگزاس به عنوان او می گوید: در مصاحبه “دور من goin’ برای پیدا کردن من ماما.”

با جنگ داخلی مواج او با دو سبد پر از غذا و لباس و مقدار کمی از پول سفر بیش از 1000 کیلومتر با قایق و سپس دلیجان به تگزاس.

در آستین او دستگیر شد و قرار داده تا برای پیشنهاد تامین آزادی او تنها در آخرین لحظه با نشان دادن مقالات خود به تگزاس مسئول حراج.

آرمسترانگ در نهایت در بر داشت مادر او در شهرستان وارتون برخی از 150 مایلی جنوب Austin, در یک اردوگاه پناهندگان برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

آرمسترانگ در توصیف این مراسم: “خروس سیاه بزرگ, black من بحث راجع cryin’ و آواز و cryin’ برخی از بیشتر ما مطمئن شوید که آن را انجام داده.”

آرمسترانگ بعد در ادامه برای تبدیل شدن به یک پرستار در منطقه هوستون صرفه جویی های متعدد زندگی در تب زرد بیماری همه گیر از سال 1875.

چه شد که اردوگاه های پناهندگان بود ؟

یک اردوگاه می تواند نگه دارید در هر نقطه از چند صد تا چند هزار نفر که اکثر آنها زندگی در سربازخانه و یا پارچه چادر.

اتحادیه راه اندازی برخی از اردوگاه های این دو برای اولین بار در سال 1861 در امتداد ساحل در ویرجینیا و کارولینای جنوبی و به دنبال آن در کنتاکی و تنسی و در امتداد رودخانه می سی سی پی از نیواورلئان به St. Louis, Missouri. رسمی آنها به نام “قاچاق اردوگاه” به دلیل آزاد مردم در نظر گرفته شد اموال مصادره شده از جنوب.

گروه دیگری از اردوگاه های واقع عمدتا در جنوب پشت مؤتلفه خطوط ایجاد شده بود ad hoc توسط سیاه پوستان خود را. (کوپر ارسال شده نقشه های تعاملی از محل اردوگاه).

در یک اردوگاه در همپتون ویرجینیا به نام Slabtown و بعد از آن همانند قاچاق اردوگاه آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده به طوری محکم اتحادیه بعد اختصاص آنها را به خانه نیروهای نظامی است.

نیز وجود دارد, چهار, سیاه, مدارس در اردوگاه که یکی از آنها شد سایت آینده از دانشگاه یکی از برتر در طول تاریخ سیاه و موسسات آموزشی در کشور است.

زندگی به عنوان یک پناهنده

شرایط در بسیاری از اردوگاههای کثیف و بیماری رایج بود. سیاه پناهندگان در زندگی ثابت ترس و وحشت از حملات از جنوب سفیده. در یک نقطه متفق ارتش غارت و سوزانده Slabtown به زمین.

سفیده همچنین زندگی در اردوگاه های بسیاری از آنها به دنبال پناهگاه از جنگ. آنها را متفاوت از سیاه پوستان است. یک جیره لیست کوپر کشف یک اردوگاه در نیو برن کارولینای شمالی نشان می دهد که 1,800 سفیده دریافت 76½ بشکه آرد در طی سه ماه در 1862-63. در طول همان دوره 7,500 سیاه پوستان وجود دارد دریافت 19 بشکه.

اما با وجود سختی ها و ظلم و ستم کوپر می گوید که اردوگاه های ارائه شده که قبلا بردگی مردم خود را در اولین فرصت به دوست داشتن آزادی دوباره به خانواده ها و ایجاد زمینه های مناسب برای یک جامعه و دین است.

فراری آمریکایی های آفریقایی تبار fording این Rappahannock رودخانه در ایالت ویرجینیا در ماه اوت سال 1862. (اعتبار: کتابخانه کنگره)

پیش از این هرگز تا به حال بسیاری از بردگان سابق از بسیاری از فرهنگ های مختلف جمع آوری شده در این غلظت با امکان آزادی نزدیک است. وجود دارد تبادل ایده ها, سنت ها و آداب و رسوم که پرورش سواد آموزی و آموزش و پرورش و منجر به تجدید حیات مذهبی.

ساکنان اردوگاه مقایسه وضعیت اسفبار خود به بنی اسرائیل در بیابان در کتاب خروج و رهایی از بردگی اما هنوز تحویل داده شده به خود را در کشور جدید.

“بیش از هر چیز ما باید دقت مطالعه قابل توجه میزان غنی آن را در زمان برای پناهندگان بردگان به جمع خانواده های خود به اتحادیه خطوط برای ساخت شبکه های اطلاعاتی, به دعا, خوردن, hoe, آواز خواندن, تولد, به اشتراک گذاری, فضای زندگی, مراقبت از هر یک از دیگر کودکان به تصور کنید که در یک مکان خارج از ‘خانواده'” کوپر نوشت: در پایان نامه.

بارها و بارها از ساکنان اردوگاه بحث در مورد اهمیت کفش. در مزارع کارشناسی ارشد نگهداری بردگان کفش قفل شده است تا در شب به طوری که آنها نمی تواند فرار. یک جفت کفش خوب لازم بود را دشوار بازحمت حرکت کردن گاهی اوقات از طریق جنگل ها و زمین های صخره ای به اردوگاه. بدون کفش می تواند بیشتر به راحتی می توان برداشت را در یک جمعیت به عنوان یک فرار و آدم ربایان کمین, تلاش برای فروش مردم را به بردگی.

پناهندگان انجام شده پول و محافظ فریبندگی در کفش خود را. آنها نیز مد کفش از برگ درخت چنار. خود بوی مفید بود در پرتاب کردن بوی سگهای patrollers و صاحبان سابق استفاده می شود به آنها پیگیری کردن.

مشترک آهنگ رفت “من کفش کردم تو کفش همه اى خدا chillun کفش کردم. وقتی که من به heav n من goin’ برای قرار دادن در کفش من.”

آزادی مذهبی

کوپر می گوید دین عامیانه مطلع سیاه سند چشم انداز خود را برای جامعه جدید. آزادی به عنوان یک الهی به حساب آمده و لنز که از طریق آن آنها تعریف آزادی. آزادی به معنای حق عمل به دین خود.

آن را از طریق اردوگاه های پناهندگان کوپر نوشت: در پایان نامه اش که سیاه پناهندگان “به دنبال برای تبدیل مصر از جنوب به کنعان.”

“خود بزرگ روح تشنه میل بود و آزادی.”

مهم این بود که توانایی به خواندن کتاب مقدس را برای خود و برای اولین بار در زندگی خود را. جنوب slaveholders استفاده کرده بودند انتخاب معابر به توجیه برده داری.

آمریکایی های آفریقایی تبار در این اردوگاه در حال حاضر با تشکیل گروه مطالعه کتاب مقدس و کتاب مقدس یافت تا حمایت خود را از آزادی. این جشن در عهد عتیق نشانه روز که عبری برده می شود رهایی از اسارت در مصر است. آمریکایی های آفریقایی تبار خود را ایجاد آزادی جشن در تاریخ 1 ژانویه 1863 روز رهایی اعلام به اثر رفت.

یکی دیگر از جشن جشن گرفته شد در سال 1865 با گذشت 13 اصلاحیه لغو برده داری. و یک grand جشن جشن سالانه و به قرن 20 به عنوان “Juneteenth” بزرگداشت 19th ژوئن 1865 زمانی که کلمه از جنوب تسلیم رسیده سیاه اردوگاه در تگزاس است.

عزادار شد, همه بیش از حد معمول تجربه در اردوگاه ها اما سیاه پناهندگان در اردوگاه تبدیل مراسم عزاداری به فرصت برای توانمندسازی. “وجود این همه مرگ رفتن در اطراف آنها” کوپر می گوید: “اما آنها در حال مرگ در آزادی و به معنای چیزی است. بسیاری را دیدم که به برده داری که حتی بدتر است.”

یک زن که تا به حال سه نفر از فرزندان او مردن در یک اردوگاه ابراز زیرا او می دانست که در آن کودکان خود به خاک سپرده شد. اگر آنها فروخته شده بود دور از او نمی خواهد می دانم که آیا آنها زندگی می کردند و یا فوت و یا چگونه به سوگواری آنها.

در آنچه که به نام “سازمان دیده بان جلسات” یا “شب جلسات” یا “راه اندازی” بزرگسالان و در همه مجالس ترحیم شب رقصید, کف, دعا مجرب و نشئه سند چشم انداز.

“بردگان خواهد آواز خواندن دعا و ارتباط تجارب تمام شب طولانی” برده های سابق مریم Gladdy می گوید. “خود بزرگ روح تشنه میل بود و آزادی.”

جنی بوید داستان

جنی بوید در انقباضات در حال حاضر زمانی آغاز شد که خانواده او متوجه شد که آنها تا به حال به حرکت در. او تا به حال شده است پنهان شده در اسپرینگفیلد اما در حال حاضر صاحبان خود را نزدیک به پیدا کردن او. در ضمن Wilson Creek نبرد در اوت 10 سال 1861 خروشان در این نزدیکی هست و آن را خطرناک به ماندن دیگر هیچ.

Boyds به رهبری غرب نسبت به آریزونا همراه در زمان توسط یک عقب نشینی نظام از مؤتلفه ، جنی به او گفت 4-year-old daughter اما برای ماندن و نه رفتن در نزدیکی هر چیزی که در مورد آن مواد منفجره.

جنی شد و کامل کار با زمان خانواده وارد Bethphage برخی از 80 مایل به جنوب غربی است. آن را کمی بیش از یک کمپینگ زمین در بیابان اما در اینجا بود که جنی به هنگام تولد.

نوزاد متولد شد “بیمار و ظریف” اما بعد به یاد می آورد اما او جان سالم به در برد. جنی افتخار اردوگاه نامگذاری نوزاد او پس از آن—پریسیلا اینوود.

Boyds ادامه داد: غرب اما به زودی با عبور از مسیرهای با یک گروه از سربازان اتحادیه که ارائه شده به آنها را به اسپرینگفیلد که در آن یکی از جنی دیگر باقی مانده دختران به بردگی گرفته شده. خانواده پناه وجود دارد در خانه سفید, اتحادیه هواداران.

هنگامی که جنگ به پایان رسید و در سال 1865 خانواده نقل مکان کرد و به حل و فصل به عنوان شناخته شده “فکر شهر” در آرکانزاس مرکزی. اما می گوید آزاد مردم وجود دارد “حفر سوراخ در زمین ساخته شده حفر استراحتی برس خانه با یک قطعه از هیئت مدیره در اینجا وجود دارد و هر زمان که آنها می تواند پیدا کردن یکی تا در نهایت آنها ایجاد کرد.”

آنها ردی ادعای خود را در ساخت خانه ها در آزادی به عنوان بهترین آنها می توانند. در اینجا بود اما می گوید که “آنها خواند و دعا و خشنود.”

نمایش از آزادی

کوپر نقاط تحقیقات به یک راه جدید برای درک سیاسی رهایی از آمریکایی های آفریقایی تبار. اغلب بازیگران از نظر آمریکایی های آفریقایی تبار برنده حق رای و یا در حال اجرا نامزدها برای دفتر کوپر معتقد است دیگر وجود دارد به همان اندازه اساسی راه هایی که سیاه پوستان بازدید از این آزادی است.

آزادی تا به حال یک بعد معنوی که سوخت یک تحول رادیکال از آنچه در آن به معنای سیاه آمریکا.

“W. E. B. دوبوا می گوید که تقریبا یک قرن پیش: ‘به بیشتر از چهار میلیون سیاه عامیانه آزاد مدنی به جنگ خدا واقعی بود'” کوپر می گوید.

“دوره پس از جنگ را ارائه اشکال جدیدی از ستم و استثمار اما آمریکایی های سیاه و سفید هنوز هم جشن رهایی و چگونه آنها ساخته است. این خوراک مداوم خود را آزادی مبارزه و انعطاف پذیری خود را,” او می گوید.

منبع: دانشگاه برندایس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im