آدیداس در حال رفتن به فضا در ایستگاه فضایی که در آن آنها را فراموش فضا کفش مسائل

کفش ماه

ظرفیت ترابری است که تا به ISS در اوایل ماه مارس در یک SpaceX Dragon موشک. در میان مطالب این فرازمینی تحویل ؟ عظیم گسترش به ایستگاه در قالب بیرونی تسهیلات دوش تکنولوژی برای مطالعه بر روی قطرات آب در فضا, 3D چاپ آزمایش قلب انسان همراه آزمایش و… خوب یک بسته از افسانه ای آلمانی شرکت کفش کتانی آدیداس.

کفش پرواز

آدیداس حمل و نقل است که شامل رفتن به یک بسته گلوله مورد استفاده برای میانی خود را تقویت کفش. با نظارت بر گلوله با سرعت بالا دوربین به عنوان آنها در حال فشرده به midsole این آزمایش با هدف به دست آوردن بینش چگونه گلوله در واقع حرکت می کند به عنوان آنها در حال تشکیل به یک مواد — چیزی است که این شرکت معتقد است که آن را قادر به درک بهتر در صفر گرانش محیط زیست است.

فضای مربا

آدیداس ادعا می کند که یک بار این فیلم و مواد آن را بازگشت به خانه آنها را بازرسی می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد “آنچه در آن طول می کشد برای ایجاد واقعا خارج از این جهان در حال اجرا فن آوری” (ناله). شرکت کفش نیز مبهم اشاره به تلاش های مشترک با ناسا که بزرگ است و تمام. اما این سوال باقی می ماند: زمانی که آنها قادر به طراحی یک کفش اساسا به عنوان سرد به عنوان مریخ حیاط 2 در بود و یک مقدار کسری از قیمت ؟ راست. موفق باشید با آن یکی است.

ادامه مطلب: بهبود کفش, دوش, 3D چاپ: تحقیقات راه اندازی به ایستگاه فضایی [ناسا]

بیشتر در کفش های: مارک نگه داشتن خود را ارسال بی معنی کوله پشتی به ایستگاه فضایی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>