پرداختن به این ننگ را احاطه کرده است که اعتیاد

درمان نشده به مواد مخدر و مصرف الکل منجر به ده ها هزار نفر از مرگ و میر در هر سال و تاثیر زندگی بسیاری از. بهداشت و درمان در حال حاضر دارای ابزار موثر از جمله داروهای مخدر و الکل استفاده اختلال است که می تواند به جلوگیری از بسیاری از این مرگ و میر, اما آنها در حال استفاده به طور گسترده ای به اندازه کافی و بسیاری از مردم که می تواند به نفع نیست و حتی آنها را به دنبال. یکی از دلایل مهم این است که این ننگ را احاطه کرده است که افراد مبتلا به اعتیاد است.

ننگ است که یک مشکل با شرایط بهداشتی اعم از سرطان و ایدز به بسیاری از بیماری های روانی است. برخی از دستاوردهای ساخته شده اند در کاهش انگ اطراف شرایط خاص; آموزش عمومی و استفاده گسترده از داروهای مؤثر است demystified, افسردگی, برای مثال, آن را تا حدودی کمتر تابو در حال حاضر از آن بود که در نسل های گذشته. اما پیشرفت کمی ساخته شده است در از بین بردن انگ در اطراف ماده استفاده ميشود. افراد مبتلا به اعتیاد همچنان به سرزنش برای خود بیماری است. حتی اگر پزشکی از مدتها پیش به اجماع رسیده است که اعتیاد یک اختلال پیچیده مغز با اجزای رفتاری عمومی و حتی بسیاری در بهداشت و درمان و سیستم قضایی در ادامه به مشخصات آن را به عنوان یک نتیجه از ضعف اخلاقی و شخصیت ناقص.

ننگ در بخشی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که تلویحا دیدن یک بیمار به مواد مخدر یا الکل به عنوان مشکل تقصیر خود منجر به عام و مراقبت و یا حتی به رد کردن افراد به دنبال درمان. مردم نشان دادن نشانه هایی از مسمومیت حاد و یا علائم گاهی اخراج از اتاق های اورژانس توسط کارکنان ترس از رفتار خود و یا با فرض اینکه آنها تنها به دنبال مواد مخدر. افراد مبتلا به اعتیاد به کمك این ننگ احساس شرم و امتناع به دنبال درمان به عنوان یک نتیجه.

در دیدگاه من منتشر شده به تازگی در The New England Journal of Medicine, من داستان در مورد یک مرد آشنا شدم که تزریق هروئین در پای او را در یک “عکسبرداری گالری”—موقت محل تزریق—در San Juan, پورتوریکو, در طول سفر به آن کشور چند سال پیش. پای خود را به شدت آلوده و از من خواست او را به بازدید از اتاق اورژانس—اما او خودداری کرد. او تحت درمان قرار گرفته و به طرز وحشیانه ای در نوبت قبلی بنابراین ترجیح خطر زندگی خود را و یا احتمال قطع عضو را به چشم انداز خود را تکرار تحقیر.

این نکات برجسته بعد از ننگ شده است که در کمتر اظهار داشت: در ادبیات و منحصر به فرد مهم برای افراد مبتلا به مصرف مواد اختلالات: فراتر از فقط مانع ارائه و یا به دنبال مراقبت ننگ در واقع ممکن است افزایش و یا دوباره استفاده از مواد مخدر نقش مهمی را در چرخه معیوب است که همواره افراد معتاد به ادامه استفاده از مواد مخدر.

قبلا در این وبلاگ من برجسته پژوهش توسط مارکو Venniro در نیدا را Intramural برنامه های تحقیقاتی نشان می دهد که جوندگان وابسته به هروئین یا مت آمفتامین هنوز انتخاب تعامل اجتماعی بیش از مواد مخدر خود دولت انتخاب داده; اما هنگامی که اجتماعی انتخاب شده است punished, حیوانات بازگشت به مواد مخدر است. آن است عمیقی پیدا کردن به احتمال بسیار زیاد قابل استفاده برای انسان از آنجا که ما بسیار اجتماعی انسان. برخی از ما در پاسخ به اجتماعی و همچنین تنبیه بدنی تبدیل به مواد برای کاهش درد ما. تحقیر آمیز رد تجربه افرادی که ننگ خود را برای استفاده از مواد مخدر عمل به عنوان یک قدرتمند اجتماعی, مجازات رانندگی آنها را به ادامه و شاید شدیدتر از مواد مخدر خود را گرفتن.

این انگ زدن از مردم با مصرف مواد اختلالات ممکن است حتی بیشتر مشکل در زمان COVID-19 بحران است. در علاوه بر این به خود در معرض خطر بیشتری از طریق بی خانمانی و استفاده از مواد مخدر خود را مشروع ترس به اطراف سرایت ممکن است که تماشاگران و یا حتی اولین پاسخ دهندگان خواهد بود تمایلی به اداره نالوکسان به افرادی که overdosed. و این خطر وجود دارد که overtaxed بیمارستان ها را ترجیحا با تصویب بیش از کسانی که با آشکار مواد مخدر مشکلات در هنگام تصمیم گیری های دشوار در مورد که در آن به طور مستقیم نجات بخش پرسنل و منابع است.

کاهش انگ آسان است, در بخشی به دلیل رد از افراد مبتلا به اعتیاد یا بیماری روانی ناشی از تخطی از هنجارهای اجتماعی. حتی مردم در بهداشت و درمان, اگر آنها لازم نیست که آموزش در مراقبت از افراد مبتلا به سوءمصرف مواد و اختلالات ممکن است در از دست دادن به نحوه ارتباط برقرار کردن با کسی که اقدام threateningly به دلیل خروج و یا برخی از داروها اثر (به عنوان مثال PCP). بسیار مهم است که مردم در سراسر بهداشت و درمان از کارکنان در بخش اورژانس برای پزشکان و پرستاران و پزشک و دستیاران آموزش دیده در مراقبت مهربانانه و شایستگی برای افراد مبتلا به مصرف مواد اختلالات. درمان بیماران با عزت و شفقت اولین گام است.

وجود دارد باید گسترده تر به رسمیت شناختن است که حساسیت به تغییرات مغز در اعتیاد قابل ملاحظه ای تحت تاثیر عوامل خارج از فرد کنترل مانند ژنتیک یا محیط زیست که در آن متولد شده است و مطرح شده است که مراقبت های پزشکی است که اغلب لازم به منظور تسهیل در بازیابی و همچنین جلوگیری از بدترین نتایج مانند مصرف بیش از حد. هنگامی که افراد مبتلا به اعتیاد هستند آبرو و رد به خصوص توسط کسانی که در درون و درمان آن تنها منجر به چرخه معیوب است که entrenches بیماری خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>