پرداختن به Coronavirus را Outsized تلفات بر مردم از رنگ

به عنوان چهره های ظهور در مورد نامتناسب تلفات که COVID-19 گرفتن مردم از رنگ در ایالات متحده دانشمندان نشان می دهد اقدامات برای کمک به کاهش نابرابری.

آنها می گویند که بهتر است اطلاعات مورد نیاز در بروز این بیماری است که تست باید یافت و این بیمارستان خدمت به مردم در خطر نیاز به آماده سازی بهتر. محققان و برخی از نمایندگان کنگره آمریکا در حال حاضر فراخوانی برای یک کمیسیون ملی اختصاص داده شده به شناسایی نژادی و نابرابری در سلامت است که عمل به عنوان یک صدای واحد در تلاش برای غلبه بر آنها.

محققان توجه داشته باشید که این مهم خواهد بود برای متوقف کردن این بیماری را به طور کلی گسترش یافته است. “این است که عمده سلامت-تفاوت موضوع اما آن را نیز عمده موضوع سلامت برای همه” می گوید: Cato Laurencin یک جراح ارتوپدی و مهندس پزشکی در دانشگاه کانکتیکات در فارمینگتون که رهبری یک بحث میزگرد در تنوع در آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی است.

این است که نه تنها آمریکا مشکل—تحليل ملی بریتانیا پرونده سلامت منتشر شده در ماه مه نشان داد که ساکنان سیاه و کسانی که از تبار آسیایی بودند در معرض خطر مرگ ناشی از این ویروس بودند از مردم سفید—اما این تفاوت ها به شدت احساس می شود در ایالات متحده که در حال حاضر دارای بیشترین تعداد COVID-19 عفونت و مرگ و میر.

بومی مشکلات

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) شروع به انتشار مرگ و عفونت نرخ شکسته نژاد و قومیت در اواخر ماه آوریل و تنها پس از اعتراض عمومی از قانونگذاران پزشکان و عمران-گروه های حقوق.

ضعف در دسترس بود برای فقط 35 درصد از ما به مرگ و میر. اما به عنوان این و دیگر داده ها را شروع کرده اند به آمده در آنها رنگ وسرد تصویر نامتناسب بار بیماری.

همانطور که از اوایل ماه مه شهر نیویورک گزارش داد بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان آفریقایی و آمریکایی لاتین از برای مردم است. این شهر بالاترین میزان بستری و مرگ و مير در برانکس قصبه با بالاترین جمعیت آفریقایی آمریکایی ساکنان. در میشیگان, مردم سیاه و سفید حساب برای 32 درصد از COVID-19 مورد و 41 درصد از مرگ و میر. آنها را فقط 14 درصد از جمعیت.

بسیاری از علل سلامت این اختلافات هستند سیستمیک و به خوبی شناخته شده است. “ما در حال آلوده شدن بیشتر به این دلیل که ما در معرض بیشتر و کمتر محافظت شده می گوید:” کامارا فیلیس جونز متخصص اپیدمیولوژی در رولینز دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه اموری در آتلانتا ، موجود اقتصادی و اجتماعی و نابرابری های سلامت—ناشی از تاریخی تبعیض نژادی و بومی نژادپرستی در ایالات متحده—می تواند حداقل تا حدی توضیح دهد که چرا مردم از رنگ در حال بیمار شدن و مردن در نامتناسب نرخ.

در بسیاری از نقاط ایالات متحده, مردم از رنگ را تشکیل می دهند نسبت بالاتری از برخی از کم حرفه ای پرداخت می شود که افزایش خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض ویروس—کسانی که کارکنان فروشگاه های مواد غذایی, رانندگی اتوبوس و کار در مواد غذایی در گیاهان, برای مثال. همچنین COVID-19 مرگبارتر است برای افراد مبتلا به بیماری های مزمن از جمله دیابت و چاقی و بیماری های قلبی عروقی. این بروز بالاتری در بسیاری از اقلیت های قومی و گروه های نژادی است.

برخی می گویند تاخیر و ناقص فدرال بهداشت عمومی پاسخ این است که در گسل. “به این دلیل که کشور ما به استعفا مسئولیت خود را به انجام این نوع از کار و از این نوع سوالات می گوید:” جونز.

برای رسیدن به راه حل

در اولین مرحله از این بیماری همه گیر جنبه های ما پاسخ ممکن است را ساخته اند همه چیز بدتر می گوید انریکه Neblett یک روانشناس که مطالعات مسابقه و سلامت در دانشگاه میشیگان در آن آربور. با محدود آزمایش در دسترس مقامات ایالات متحده در ابتدا متعلق به آنها را برای مردم با علائم که تا به حال یک تاریخ اخیر از سفر خارج از کشور. این می تواند حذف مردم از محروم اجتماعی و اقتصادی زمینه از جمله مردم رنگ می گوید Neblett. “با داشتن آن به عنوان یک معیار آنها به طور خودکار کمتر احتمال دارد به آزمایش می شود.” نگاه به آینده تطبیق این روش برای گرفتن تست به افراد و جوامع هستند که بیشتر در معرض خطر باید یک اولویت است, او می گوید.

برای مثال در لوئیزیانا—یکی از اولین متحده به داده ها در گزارش توسط نژاد و گروه های قومی—تست تیم رفت و به فقیر محلات برای رسیدن به مردم بدون که مشکل خواهد ساخت آن را به درایو-از طریق تست سایت. به طور مشابه در نیویورک اعلام کرد که یک برنامه طراحی شده به طور خاص برای رسیدن به جوامع از رنگ.

توسعه باید فراتر از تست به تمام جنبه های پاسخ می گوید Evelynn Hammonds یک مورخ پزشکی در دانشگاه هاروارد در کمبریج ، آزمایش های بالینی برای مثال باید به طور فعال کار به استخدام یک جمعیت متنوع در غیر این صورت درمان و واکسن ممکن است به همان اندازه موثر است. “ما در حال حاضر می دانم که یک مشکل واقعی وجود دارد با ساخت مطمئن شوید که جمعیت هستند که داوطلب خدمت سربازی به آزمایش های بالینی نیاز به متنوع” Hammonds می گوید.

جوامع از رنگ در طول تاریخ شده است عدم اعتماد از سلامت سیستم در بخشی به دلیل آنها محروم شده اند و یا بهره برداری است. بنابراین محققان باید ایجاد روابط با این جوامع به طوری که دادگاه برای COVID-19 درمان و واکسیناسیون شامل مردم از همه قومی و نژادی گروه Hammonds می گوید.

و بیمارستان ها در محله که به احتمال زیاد به خروش در موارد زیرا آنها خدمت بیشتر به شدت تحت تاثیر گروه باید به اندازه کافی مجهز و پیشرفته با تجهیزات حفاظتی و هواکش می گوید جونز بود که رئيس جمهور از آمریکا انجمن سلامت در سال 2016. او خواستار یک طرح به طور مستقیم در مقایسه با منابع بیشتر به محلات که در آن وجود دارد شناخته شده است به بالاتر بروز شرایط مزمن. “اگر ما می دانیم که این محلات در حال آنهایی که منفی نهفته و سپس ما نیاز به حرکت هواکش و سلامت کارکنان وجود دارد” جونز می گوید.

منسجم صدای

آژانس های بهداشت و قانونگذاران در سراسر جهان شروع به دست و پنجه نرم کردن با این چالش است. همانطور که از اوایل ممکن است بسیاری از ادارات دولتی و شهرستانها در ایالات متحده آغاز شده بود به گزارش نژاد و قومیت در کنار عفونت و مرگ و مير. دولت بریتانیا قرار دادن مشابه تماس برای اطلاعات شفافیت و آن را اعلام کرد که در اواسط ماه مارس که آن را راه اندازی یک پرس و جو به دلیل نابرابری وجود داشته باشد.

میلیاردها فدرال در ایالات متحده مستقر شده اند نسبت به مقابله با این بیماری همه گیر اما به دلیل شرایط اضطراری مانند این یکی نیاز به یک پاسخ هماهنگ در سراسر سازمان های ملی برخی استدلال کرده اند برای یک کمیسیون مرکزی است که نشان دهنده نیازهای اقلیت های نژادی و قومی.

“پلیس ملی منسجم صدای شروع می شود که به بحث در مورد این مسائل می گوید:” Laurencin که پیشنهاد چنین کمیسیون در سرمقاله خود در ماه گذشته.

Hammonds می گوید که این گروه می تواند موثر باشد چرا که محلی ما رهبران به طور معمول تجویز بهداشت عمومی راهنمایی و تصمیمات و بسیار متفاوت در پاسخ خود به این بیماری همه گیر. او در مقایسه با نیویورک سریع و در عین حال پاسخ اندازه گیری که در گرجستان که فرماندار اعلام تدریجی بازگشایی اقتصاد در اواسط ماه مارس—با وجود خلاف مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان. این همه گیر می تواند یک فرصت برای استقرار مداوم و توجه به نیازهای جوامع محروم ، “اگر وجود دارد یک مثبت برای بیرون آمدن از این است که یکی از آنها خواهد بود.”

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 18 سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>