اعتیاد و عجله ممکن است نگه داشتن مردان پخت و پز مت

یک مطالعه جدید طول می کشد نگاه نزدیک در دلایل مردم طبخ مت و آمد به آن را به عنوان یک شغل.

کار ارائه می دهد بینش به جهان از مت تولید و درک چرا مت آشپز را انتخاب کرد که مسیر, محققان می گویند. این یافته ها می تواند کمک به توسعه پیشگیری و توانبخشی تلاش.

بسیاری از مردم با اعتیاد مبارزه برای حفظ حالت طبیعی اشتغال و پخت و پز یک راه برای تغذیه اعتیاد خود بدون توسل به دیگر اشکال از جرم و جنایت می گوید منجر نویسنده یعقوب اریکسون, دانشجوی دکتری جامعه شناسی در دانشگاه ایالتی آیووا.

انگیزه برای پخت و پز و مت

محققان در مصاحبه 33 سابق مت آشپز که زندگی مبتنی بر ایمان انتقالی امکانات در آن زمان است. برخی از شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته چگونه آنها زمان زیادی از غرور در کار خود و عجله آنها را از روند پخت و پز.

“من می خواهم فورا دریافت لرز و goosebumps به عنوان به زودی به عنوان آخرین مراحل بود, مانند زمانی که شما آن را دود کردن [آخرین مرحله در پخت و پز مت] و شما فقط دیدن پودر سقوط از پایین شیشه. فورا من احساس می کنم تقریبا بالا که در آن نقطه” گفت: یکی سابق طبخ.

بیشتر از پول اریکسون می گوید آن نامحسوس پاداش مربوط به وضعیت غرور و شیوه زندگی است که واقعا محدود آشپز برای کار خود را. این واقعیت است که پخت و پز مت غیر قانونی بود همچنین اضافه شده به بالا است.

“اکثریت پاسخ دهندگان ما تا به حال گنجانده شده است که نقش فروشنده مواد مخدر و یا مت کوک تا به طور کامل و عمیق است که آنها را به خود جلب کرد برخی از سطح از لذت بردن از آن” اریکسون می گوید.

“در درون جامعه خود وضعیت خود بود و به طور خاص در ارتباط با این واقعیت است که آنها آشپز و از آنها قدردانی خود را در موقعیت بالا نسبت به دیگر مت کاربران است.”

محققان دریافتند انگیزه برای طبخ متنوع با جنس. Hochstetler می گوید: hypersexuality و جو همراه با مت بود و جذاب اجزای شیوه زندگی برای مردان است. زنان در این مطالعه ذکر هرگز این جنبه مگر اینکه خواسته با این حال. بسیاری از زنان گفت: آنها پخته شده برای استقلال مالی—برای جلوگیری از فروش جنس به مواد مخدر و یا برای خارج شدن از یک رابطه آزاردهنده است.

‘من می توانم نگه داشتن یک شغل ثابت’

بسیاری از شرکت کنندگان برگزار مشروع شغل در یک نقطه اما مشترک چگونه زندگی و روان اثرات مواد مخدر ساخته شده است آن را دشوار است به ماندن شاغل. برخی موفق به نشان می دهد تا برای کار و یا اشتباهات جدی در حالی که در کار از جمله تصادفات و مجروح شدن همکاران.

“من می توانم نگه داشتن یک شغل ثابت. من نمی تواند در کنترل دو یا سه نفر دیگر در حالی که آنها مشغول به کار بود برای من. من فقط می رفتن کار سایت و ترک آنها را برای دو یا سه روز و اجازه دهید آنها را خود به خود و به جهنم رفت سریع واقعی” یکی از شرکت کنندگان گفت.

بسیاری از شرکت کنندگان از پایین اجتماعی و اقتصادی پس زمینه با محدود آموزش و پرورش که ممکن است تحت تاثیر تصمیم خود را برای شروع با استفاده از مت, محققان می گویند.

پخت و پز به آنها در زندگی شخصی و وضعیت سطح است که شغل معمولی آنها می تواند فراهم کند. پرداختن به برخی از این اقتصادی و موانع آموزشی باید بخشی از مواد مخدر-پیشگیری تلاش, محققان می گویند.

آشنایی با عجله و وضعیت اجتماعی در ارتباط با پخت و پز روش مهم برای احیا و کمک به پیدا کردن مجرم و چوب به یک مسیر شغلی جدید Hochstetler می گوید. برخی از شرکت کنندگان گفت: آنها بیشتر معتاد به شیوه زندگی از مواد مخدر سخت است که به رها کردن.

“بسیاری از مجرمان سابق نمی مانند سرعت آهسته و برنامه ریزی است که بخشی از زندگی روزمره است. زمانی که آنها محصور شده در جنایی, شیوه زندگی آن آنها را می کشد و نه آنها که نگرانی در مورد جنبه های معمولی و سبک زندگی” Hochstetler می گوید.

این تحقیق به نظر می رسد در عدالت سه ماهه. اضافی نویسندگان از ایالت آیووا و دانشگاه آلاباما در بیرمنگام.

منبع: دانشگاه ایالتی آیووا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im